امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۳۲ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:کارمندان
کارمند+عبارت
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
ساعت کاری جدید کارکنان اعلام شد/ شروط دورکاری
سازمان امور اداری و استخدامی کشور با صدور بخشنامه‌ای ساعت کار را از ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ اعلام کرد.
روحانی+عبارت
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛
روحانی:صحن‌ها و اماکن متبرکه پس از عید فطر بازگشایی می‌شود/ تمام کارمندان از ۱۰ خرداد به کار خود بازمی گردند / موزه ها و اماکن تاریخی از فردا بازگشایی می‌شود/سوم خرداد پایان توطئه عظیم استکبار علیه ایران بود
رییس جمهوری با بیان اینکه صحن‌ها و اماکن متبرکه پس از عید فطر بازگشایی می‌شود، گفت: همه کارمندان با رعایت مسائل بهداشتی (شنبه) دهم خردادماه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ به سرکار خود حاضر می‌شوند و سازمان اداری استخدامی این دستورالعمل و نکات ریز بهداشتی را ابلاغ می‌کند.
ادیانی+عبارت
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
دولت باید در حداقل حقوق ها بازنگری کند / کارگران هم مانند کارمندان شهروند این مملکت هستند / باید دید پول برداشت شده از صندوق توسعه ملی در جای خودش هزینه می‌شود یا نه / تعطیلی یک ماهه تهدید جدی برای جان مردم است
نماینده قائمشهر، جویبار و سوادکوه در مجلس با تهدید جدی دانستن تعطیلی یک ماهه کشور تاکید کرد: اگر کرونا مدیریت نشود به تهدید امنیتی تبدیل می‌شود.
بانک رفاه+عبارت
چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
کمک یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی کارکنان و مشتریان بانک رفاه برای مبارزه با کرونا
این کمک ها جهت خرید دستگاه اکسیژن و سایر اقلام مورد نیاز بیماران مبتلا به ویروس کرونا به دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل اختصاص یافت.
سازمان اداری و استخدامی کشور+عبارت
چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸
مجوز دورکاری کارمندان صادر شد
سازمان اداری و استخدامی در بخشنامه‌ای به دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با کرونا و حفظ سلامت کارکنان و ارباب رجوع ابلاغ کرد که بر این اساس ارائه خدمات الکترونیکی توسط کارکنان دستگاه‌ها به شکل دورکاری بلامانع است.
آموزش و پرورش+عبارت
دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸
توضیحات مهم آموزش و پرورش درباره افزایش حقوق معلمان
سازمان برنامه و بودجه هفته گذشته و در راستای رفع تبعیض و رعایت عدالت در پرداخت‌های نیروی انسانی بخشنامه‌ای را صادر و ابلاغ کرده است که بر اساس آن امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری تا سقف ۵۰ درصد برای کارکنان دولت افزایش یابد. علیرغم تاثیر خوب این بخشنامه بر افزایش حقوق کارکنان دولت، صدور احکام جدید فرهنگیان و همپوشانی‌های آن با طرح رتبه‌بندی گلایه‌ها و اعتراضاتی را از سوی معلمان به همراه داشته است.
کارمندان+عبارت
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
کارمندان دولت در مازندران بخوانند؛
تصویب کاهش تعداد کارکنان تا یک/سوم با اولویت مادران و کارمندان بالای ۵۰ سال / چه کسانی مشمول دورکاری می‌شوند
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری تاکید کرد: دورکاری بصورت عدم حضور فرد در محل کار و انجام وظایف محوله در منزل با نظر مساعد مدیر مربوطه و زیر نظر وی قابل انجام خواهد بود. در موارد خاص و در صورت تشخیص و با مسئولیت مدیر مربوطه بهمراه تامین شرایط لازم جهت فعالیت فرد، این افراد در محیط کار حاضر می شوند.
عیدی کارکنان دولت+عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد / شرط پرداخت به‎موقع عیدی کارکنان دولت
طبق اعلام سازمان برنامه و بودجه منابع برای پرداخت عیدی آماده شده و با ارائه لیست حقوقی کارکنان تامین اعتبار خواهد شد.
مجازی+عبارت
پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
کارمندان دولت امتحان شبکه‌های اجتماعی می دهند !
بر اساس دستورالعمل ارسالی از سوی یک نهاد مسئول دولتی به همه سازمان ها و ادارات دولتی، از مدیران مربوط خواسته شده به منظور تقویت و توسعه توانمندی های عمومی کارمندان دولت، برای برگزاری دوره هایی چون "شبکه های اجتماعی و سواد رسانه ای" برای همه کارکنان اقدام کنند
حقوق
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
افزایش ۸۰ درصدی حقوق یک میلیون و ۱۰۰ هزار کارمند در سال آینده
رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ گفت: حقوق یک میلیون و ۱۰۰ هزار کارمند در سال آینده تا ۸۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد.
مدیریت
سه شنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۸
استراتژی تغییر الگوی رفتار شخصی صاحبان قدرت در سازمان به رفتار سازمانی استاندارد
همانگونه که می دانیم پست های مدیریتی در سازمانها به سه سطح پست های عالی ، میانی و عملیاتی تقسیم می گردند و هر یک از این سطوح در میان کارکنان سازمان دارای ارزش و اعتبار ویژه ای هستند .
یوسف نژاد+عبارت
پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس:
مجلس از اقشار ضعیف و متوسط برنامه دارد
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس گفت: مجلس برای حمایت از اقشار ضعیف و کارمند طرح هایی در دست مصوب دارد.