امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۴۶ AM
آخرین اخبار:
اصغر فرهادی و محمدحسین مهدویان مجوز ساخت گرفتند مدیرعامل ایران‌خودرو: پیش فروش ۱۲ مدل خودرو از یکشنبه ۱۸ خرداد۹۹/ تعهدات گذشته تا چندماه آینده به صفر می رسد پایه حقوق کارگران تغییر کرد/ حق مسکن ۲۰۰ هزار تومان افزایش می‌یابد انگار یک عذرخواهی هم به دولت بدهکار شدیم سرنوشت شوم ۵ خانواده در تعطیلات / برخورد مرگبار موتورسیکلت در بابلسر با ۲ کشته / پایان پرونده ناپدید شدن دختر بچه با کشف جسد / سقوط مرگبار جوان گیلانی به پرتگاهی در رامسر با لباس‌هایتان، سن خود را دست‌کاری کنید! / مسکن‌های طبیعی که می‌توانند جایگزین ایبوپروفن شوند / مصرف این قرص مغز را کوچک می کند / گروه خونی بیشتر ایرانی‌ ها چیست؟ بیا با جغدها درباره جشنواره مطبوعات تحقیق کنیم! / کاپیتان بدشانس در رویای چهارمین المپیک / احتمال بازگشت به اوج شیوع کرونا / ساز ناکوک مدیران مبارز نقش دوست سلطانی فر در انتخاب ویلموتس! / طلب قدیمی به اسم کمک قرض الحسنه زنده شد؟ / هرکس زیر آب مرا زد خودش غرق شد! / دوری ۶ ماهه انصاری از میادین تایید شد در کمین پاستور ۱۴۰۰ / مجادله استارتاپ ها و تامین اجتماعی / جرم سیاسی یک گام به پیش / حباب ۷ میلیونی جناب خودرو! نقش محافظتی ویتامین K در برابر ابتلا به کرونا
نتیجه جستجوی کلیدواژه:کشاورزان
شالیزار+عبارت+کشاورزی+برنج+شالی
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
معرفی سه رقم جدید برنج تا پایان سال ۱۴۰۰
معاون موسسه تحقیقات برنج کشور مستقر در آمل از معرفی سه رقم جدید برنج تا پایان سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت که این ارقام ،پر محصول کیفی و زودرس هستند.
برنج+عبارت
شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
خبر خوش برای شالیکاران مازندرانی / سامانه پیش آگاهی آفات برنج در مازندران راه اندازی شد
مدیر حفظ نباتات کشاورزی مازندران گفت که سیستم پیش‌آگاهی ، رصد ، ردیابی و کنترل آفت کرم ساقه‎خوار برنج با نصب دستگاه " دیتالاگر " برای نخستین بار در پنج نقطه از شالیزارهای استان راه‌اندازی شده است.
جلسه جهاد کشاورزی+عبارت
چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
گزارش اختصاصی عبارت از جلسه هم اندیشی و ارائه راهکارهای منطبق با جهش تولید در سازمان جهاد کشاورزی مازندران؛
جهش تولید دستورکار اصلی جهاد کشاورزی در سال ۹۹ / خسارت ۴۷۸ میلیارد تومانی کرونا به کشاورزی مازندران / رشد ۱۸ درصدی صادرات استان در سال ۹۸ / دام های مازندران کمترین ضریب تلفات در کشور را دارند
معاون امور اقتصادی استاندار مازندران با اشاره به اهمیت صادرات در پیشبرد اهداف اقتصادی استان افزود: خوشبختانه ۴ پایانه صادراتی در استان تعریف شده که با تاکید و پیگیری که در دولت انجام دادیم به امید خدا تا سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد.
کشت مکانیزه+عبارت
چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
گزارش ویژه عبارت از یک اتفاق خوب در بخش کشاورزی؛
تقویت کرونایی ناوگان مکانیزه کشاورزی مازندران در سال ۹۹
براساس آمار رسمی اکنون مازندران با تولید یک میلیون و ۴۲۰ هزار تن شلتوک برنج جایگاه نخست این محصول را در کشور دارد.
حسین زادگان+عبارت
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
گزارش آخرین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در مازندران؛
حسین زادگان: ۷۰ درصد مازندرانی‌ها غربالگری شدند / آغاز به کار گشت مراقبت‌های اجتماعی ویژه/ از مشاغل و اصناف آسیب دیده حمایت می‌کنیم
مقام عالی دولت در مازندران با اشاره به این میانگین بالای ۷۰ درصد در طرح غربالگری شرکت کردند، افزود: این رقم باید به ۱۰۰ درصد برسد و از مردم می خواهم با ورود به سامانه، زمینه را برای خدمات رسانی بهنگام حوزه بهداشت و درمان فراهم نمایند.
قوانلو+عبارت
یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
گفتگوی اختصاصی عبارت با مدیرکل صمت مازندران:
احتمال بالای تعطیلی بازار تا ۲۲ فروردین/ تورم مازندران در اسفند منفی بود/ تابحال ۱۱۰۰ واحد صنفی پلمپ شدند/اصناف و گردشگری قربانیان اصلی کرونا/بازرسی‌های روزانه در دو شیفت، تا ۱۱ شب ادامه دارد
قوانلو با ابراز رضایت از شرایط فعلی افزود: اگر در شهر ساری و یا شهرهای دیگر استان گشتی بزنید، در می یابید که تقریبا ۹۸ درصد بازاریان همراه این طرح شده اند و کار و کاسبی شان را تعطیل کرده‌اند اما از آنجایی که ما باید برای اجرای «فاصله‌گذاری اجتماعی» محکم برخورد کنیم، تمام بازرسین به صورت ۲ شیفت و تا ساعت۱۱ شب مشغول به فعالیت هستند و با متخلفان برخورد می کنند.
کشاورزی + عبارت
سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
شرط کشاورزان مازندرانی برای فعالیت در دوران کرونا
کشاورزان مازندرانی بویژه شالیکاران سهم خود را از گذر وضعیت بحرانی شیوع ویروس کرونا ،انجام کشت و کار و ، تولید و امنیت غذایی را به حضور نیافتن شهری‎ها بویژه مسافران و گردشگران نوروزی به روستاها مشروط کرده‌اند.
گل برفی+عبارت
یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
توصیه جهاد کشاورزی مازندران به باغداران برای مقابله با سرما و یخبندان / از محلول پاشی تا کیسه کشی
سازمان جهاد کشاورزی مازندران نسبت به سرمازدگی باغ‌های استان در پی نفوذ سامانه سرد هشدار داد و از باغداران و کشاورزان خواست اقدامات لازم را برای جلوگیری از خسارت انجام دهند.
پایانه صادرات+عبارت
پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
افتتاح سورتینگ پایانه صادراتی برنج ایران در آمل / شرط ‌رئیس دفتر رئیس جمهور برای جلوگیری از واردات برنج خارجی
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: اگر تولید برنج در داخل به گونه‌ای باشد که ارزان به دست مصرف‌کننده برسد و اگر شرایط در داخل کشور فراهم باشد، علاوه بر صادرات تولیدات داخل، جلوی واردات برنج خارجی را خواهیم گرفت.
سیل+ عبارت
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
نیمی از خسارت کشاورزان سیل زده مازندرانی پرداخت شد
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه نیمی از خسارت‌های سیل بخش کشاورزی مازندران پرداخت شد، گفت: ۷۲ میلیارد تومان جزء مصوبه بود که ۵۰ درصد آن تخصیص پیدا کرد و تاکنون ۵۷ میلیارد تومان معادل ۶۶.۳ درصد پرداخت شد.
سیل+عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
کشاورزان مازندرانی تا هفته آینده خسارتشان را دریافت می کنند
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران با اشاره به اینکه ۴۲ هزار کشاورز استان در سیلاب سال ۹۸ مازندران خسارت دیدند، گفت: خسارات سیلاب به کشاورزان مازندران تا هفته آینده پرداخت
شالی+عبارت
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
دبیر انجمن برنج ایران: مطلقاً کسری برنج نداریم/ معمای حل نشده واردات برنج
دبیر انجمن برنج ایران با طرح این سؤال که چرا اصلا باید برنج وارد شود، گفت: ممنوعیت واردات برنج مربوط به زمان خاصی نیست ما که کسری نداریم بلکه زیاد هم داریم.
آتش+عبارت
شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸
۴۰ کشاورز آملی به جرم آتش زدن کاه و کلش به دادگاه معرفی شدند
رئیس محیط زیست آمل گفت: ۴۰ کشاورز آملی به جرم آتش زدن کاه و کلش به دادگاه معرفی شدند.
کشاورزی+عبارت
یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸
روزگار ناخوش سیب‌زمینی
روزگار ناخوش سیب زمینی با افزایش قیمت آن اوضاع وخیمی را در اردبیل رقم زده به طوری که این شهر به عنوان یکی از مراکز اصلی تولید این محصول بازار متلاطمی را تجربه می‌کند.
کشاورزی
چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷
قانون امهال تسهیلات کشاورزان نقص دارد!
رئیس خانه کشاورز ساری گفت: قانون امهال تسهیلات کشاورزان پاسخگوی همه مشکلات آنان نیست و نقص دارد.