امروز : جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۰:۵۱ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:کلاهبرداری
کلاهبرداری+عبارت
پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
ماجرای عجیب کلاهبرداری میلیاردی چند ایرانی از زن چینی
تبهکاران حرفه‌ای با تأسیس صرافی غیرمجاز از یک تبعه چینی ۲.۵ میلیارد تومان کلاهبرداری کردند.
شوک+عبارت
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
بسته خبری ویژه حوادث؛
کلاهبرداری ۱۸ میلیاردی آقای مدیرعامل / سرقت در رامسر، دستگیری در قزوین! / شرور معروف به نام م-ب بلاخره در جویبار مهار شد / به دام افتادن سارق متخصص در بابلسر
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
شوک+عبارت
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸
بسته خبری ویژه حوادث؛
دستگیری ۱۶ نفر از اراذل و اوباش جویبار در یک مهمانی شبانه / جوان آملی پسر معلول را زیر مشت و لگد گرفت! / انفجار در آمل همچنان قربانی می گیرد / کلاهبرداری سنگین یک فوق تخصص در ساری
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
پول +عبارت
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸
مراقب واریز مبالغ مشکوک به حساب‌های بانکی باشید
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا گفت: هنگام واریز مبالغ از سوی افراد و منابع ناشناس حساب خود را ببندید و در اسرع وقت به صورت کتبی به بانک عامل گزارش کنید.
جرم دستبند دستگیری فضای مجازی پلیس فتا  + عبارت
پنج شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸
کلاهبرداری ۶۰ میلیاردی یک کارمند بانک افشا شد
معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری کارمند بانکی با کلاهبرداری ۶۰ میلیاردی خبر داد که حساب مشتری را بسته و به نام خودش عابر بانک صادر کرده بود.
پلیس فتا + عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
پلیس فتا: پیامک «دستگاه تلفن شما قانونی ولی فعال نشده...» جعلی است
معاون اجتماعی پلیس فتا گفت: پیامک ارسالی با مضمون «دستگاه تلفن شما قانونی است ولی فعال نشده و برای جلوگیری از قطع شدن شبکه موبایل تا ۲۴ ساعت جهت فعال سازی اقدام نماید» جعلی و ترفند جدید سودجویان برای کلاهبرداری اینترنتی است.
سرقت کلاهبرداری در فضای مجازی + عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
شگرد جدید کلاهبرداران اینترنتی + راهکار تشخیص
کلاهبرداران اینترنتی در تازه‌ترین گام برای فیشینگ و سرقت اطلاعات با ارسال پیامکی از قربانیان می‌خواهند که برای جلوگیری از قطع شدن تلفن همراه وارد سایت «همتا» شده و نسبت به فعال‌سازی تلفن خود (رجیستری) اقدام کنند. پلیس این پیامک را حاوی آدرس جعلی به قصد سرقت اطلاعات اعلام کرد.
جرم اینترنتی+عبارت
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
گزارش عبارت از رشد جرائم سایبری در مازندران؛
رشد ۱۲۳ درصدی جرائم اینترنتی / کلاهبرداری و هتک حرمت در صدر جدول
در بسیاری از موارد کار را برای ما آسان ساخت و گاهی نیز مشکلاتی پیش رویمان گذاشت که تا قبل از آن حتی به مخیله مان خطور نمی کرد. همانگونه که انتقال پول از حساب های بانکی دیگر برای مان چیزی شبیه به نوشیدن آب شده به همان ترتیب خالی کردن حساب هایمان نیز برای کلاهبرداران مثل هلو در گلوست!
پلیس میرفیضی + عبارت
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸
کلاهبردار میلیاردی در بابل به دام افتاد
فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی که از ۴۸ شهروند به مبلغ ۴۳۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود در شهرستان بابل خبر داد .
هکر+ عبارت
سه شنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۸
بلایی که هکر ۱۶ساله برسر ۲۵۰ مازندرانی آورد!
فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری پسر نوجوان ۱۶ ساله متهم به کلاهبرداری اینترنتی و برداشت غیرمجاز از حساب بانکی شهروندان در شهرستان ساری خبر داد.
بیمه سلامت+عبارت
دوشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۸
کلاهبرداری به شیوه تهدید؛
اگر خود را بیمه نکنید، یارانه‌تان قطع می‌شود!
مدیرکل حراست سازمان بیمه سلامت ضمن هشدار نسبت به شیوه‌های جدید کلاهبرداری با استفاده از نام و اقدامات این سازمان بیمه‌گر، گفت: با توجه به اطلاع رسانی گسترده درباره "پوشش اجباری بیمه سلامت" برای افراد فاقد پوشش بیمه درمانی، سودجویان از همین کلمه «اجباری» استفاده کرده و با افراد تماس گرفته و می‌گویند پوشش بیمه سلامت، اجباری شده و باید هزینه‌ای پرداخت کنید تا بیمه شوید و اگر خودتان را بیمه نکنید، یارانه شما قطع می‌شود.
رجیستری گوشی تلفن همراه + عبارت
دوشنبه ۶ آیان ۱۳۹۸
هشدار به متقاضیان رجیستری گوشی
در یکی از جدیدترین روش‌های فیشینگ، کلاهبرداران با ترفند رجیستری کردن تلفن همراه مسافری، افراد را به سایت‌ها و صفحات جعلی هدایت کرده و موجودی حساب آن‌ها را به‌سرقت می‌برند.
اینترنت + عبارت
شنبه ۴ آیان ۱۳۹۸
گرفتار تله اینترنت ارزان‌ نشوید
طبق اعلام رئیس سازمان فناوری اطلاعات در شش ماهه نخست سال جاری ۸۵۷ سایت فیشینگ شناسایی و مسدودسازی شده‌اند، یعنی روزانه بیش از پنج صفحه جعلی توسط کلاهبرداران ایجاد می‌شود.
کارت سوخت + عبارت
چهارشنبه ۱ آیان ۱۳۹۸
کلاهبرداری‌های عجیب با کارت سوخت
با وجود آنکه در یک‌سال اخیر بار‌ها توسط پلیس فتا و مسئولان وزارت نفت، در خصوص نیفتادن مردم در دام کلاهبرداران سایبری هشدار داده شده، اما نکته عجیب ادامه فعالیت این افراد با وجود تمامی هشدار‌ها است.
ایران+ترکیه+عبارت
چهارشنبه ۱ آیان ۱۳۹۸
گزارش ویژه عبارت از خرید ملک توسط توسط مازندرانی ها در ترکیه؛
خروج دست کم ۵٠٠ میلیارد از مازندران / ساکنان کدام شهرهای استان بیشترین خانه را در ترکیه خریده‌اند؟/ به عراقی ها ملک می‌فروشیم از ترک ها می‌خریم
به دنبال وقوع بحران اقتصادی، دولت ترکیه سال گذشته قوانین مربوط به دریافت تابعیت این کشور را با هدف جذب سرمایه‌گذاری بیشتر تسهیل کرد. بر اساس قوانین ترکیه، خارجی‌ها می‌توانند از سه طریق سرمایه‌گذاری مستقیم با مبلغ ۵۰۰ هزار دلار، خریداری ملکی به ارزش بیش از ۲۵۰ هزار دلار یا ایجاد اشتغال برای ۱۰۰ شهروند ترکیه برای اقامت در این کشور اقدام کنند.