امروز : دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت : ۶:۳۹ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:کلاهبرداری
سرقت کلاهبرداری در فضای مجازی + عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
شگرد جدید کلاهبرداران اینترنتی + راهکار تشخیص
کلاهبرداران اینترنتی در تازه‌ترین گام برای فیشینگ و سرقت اطلاعات با ارسال پیامکی از قربانیان می‌خواهند که برای جلوگیری از قطع شدن تلفن همراه وارد سایت «همتا» شده و نسبت به فعال‌سازی تلفن خود (رجیستری) اقدام کنند. پلیس این پیامک را حاوی آدرس جعلی به قصد سرقت اطلاعات اعلام کرد.
جرم اینترنتی+عبارت
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
گزارش عبارت از رشد جرائم سایبری در مازندران؛
رشد ۱۲۳ درصدی جرائم اینترنتی / کلاهبرداری و هتک حرمت در صدر جدول
در بسیاری از موارد کار را برای ما آسان ساخت و گاهی نیز مشکلاتی پیش رویمان گذاشت که تا قبل از آن حتی به مخیله مان خطور نمی کرد. همانگونه که انتقال پول از حساب های بانکی دیگر برای مان چیزی شبیه به نوشیدن آب شده به همان ترتیب خالی کردن حساب هایمان نیز برای کلاهبرداران مثل هلو در گلوست!
پلیس میرفیضی + عبارت
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸
کلاهبردار میلیاردی در بابل به دام افتاد
فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی که از ۴۸ شهروند به مبلغ ۴۳۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود در شهرستان بابل خبر داد .
هکر+ عبارت
سه شنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۸
بلایی که هکر ۱۶ساله برسر ۲۵۰ مازندرانی آورد!
فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری پسر نوجوان ۱۶ ساله متهم به کلاهبرداری اینترنتی و برداشت غیرمجاز از حساب بانکی شهروندان در شهرستان ساری خبر داد.
بیمه سلامت+عبارت
دوشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۸
کلاهبرداری به شیوه تهدید؛
اگر خود را بیمه نکنید، یارانه‌تان قطع می‌شود!
مدیرکل حراست سازمان بیمه سلامت ضمن هشدار نسبت به شیوه‌های جدید کلاهبرداری با استفاده از نام و اقدامات این سازمان بیمه‌گر، گفت: با توجه به اطلاع رسانی گسترده درباره "پوشش اجباری بیمه سلامت" برای افراد فاقد پوشش بیمه درمانی، سودجویان از همین کلمه «اجباری» استفاده کرده و با افراد تماس گرفته و می‌گویند پوشش بیمه سلامت، اجباری شده و باید هزینه‌ای پرداخت کنید تا بیمه شوید و اگر خودتان را بیمه نکنید، یارانه شما قطع می‌شود.
رجیستری گوشی تلفن همراه + عبارت
دوشنبه ۶ آیان ۱۳۹۸
هشدار به متقاضیان رجیستری گوشی
در یکی از جدیدترین روش‌های فیشینگ، کلاهبرداران با ترفند رجیستری کردن تلفن همراه مسافری، افراد را به سایت‌ها و صفحات جعلی هدایت کرده و موجودی حساب آن‌ها را به‌سرقت می‌برند.
اینترنت + عبارت
شنبه ۴ آیان ۱۳۹۸
گرفتار تله اینترنت ارزان‌ نشوید
طبق اعلام رئیس سازمان فناوری اطلاعات در شش ماهه نخست سال جاری ۸۵۷ سایت فیشینگ شناسایی و مسدودسازی شده‌اند، یعنی روزانه بیش از پنج صفحه جعلی توسط کلاهبرداران ایجاد می‌شود.
کارت سوخت + عبارت
چهارشنبه ۱ آیان ۱۳۹۸
کلاهبرداری‌های عجیب با کارت سوخت
با وجود آنکه در یک‌سال اخیر بار‌ها توسط پلیس فتا و مسئولان وزارت نفت، در خصوص نیفتادن مردم در دام کلاهبرداران سایبری هشدار داده شده، اما نکته عجیب ادامه فعالیت این افراد با وجود تمامی هشدار‌ها است.
ایران+ترکیه+عبارت
چهارشنبه ۱ آیان ۱۳۹۸
گزارش ویژه عبارت از خرید ملک توسط توسط مازندرانی ها در ترکیه؛
خروج دست کم ۵٠٠ میلیارد از مازندران / ساکنان کدام شهرهای استان بیشترین خانه را در ترکیه خریده‌اند؟/ به عراقی ها ملک می‌فروشیم از ترک ها می‌خریم
به دنبال وقوع بحران اقتصادی، دولت ترکیه سال گذشته قوانین مربوط به دریافت تابعیت این کشور را با هدف جذب سرمایه‌گذاری بیشتر تسهیل کرد. بر اساس قوانین ترکیه، خارجی‌ها می‌توانند از سه طریق سرمایه‌گذاری مستقیم با مبلغ ۵۰۰ هزار دلار، خریداری ملکی به ارزش بیش از ۲۵۰ هزار دلار یا ایجاد اشتغال برای ۱۰۰ شهروند ترکیه برای اقامت در این کشور اقدام کنند.
بازداشت زندانی دستگیری + عبارت
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
کلاهبرداری ۴ هزار میلیاردی با بیش از ۳۵۰ شاکی
رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف کلاهبرداری ۴ هزار میلیارد ریالی در شهرستان ری خبر داد و گفت: این پرونده بیش از ۳۵۰ شاکی دارد.
پول سرمایه + عبارت
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸
کلاهبرداری ۲۵ میلیاردی به بهانه صندوق‌های خانگی
رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای که با بهانه صندوق‌های خانگی و قرعه کشی، ۲۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود خبر داد.
حمید سالار+عبارت
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸
حمید سالار دریایی کیست ؟ / پلیس امنیت در تعقیب اوست ! + عکس بدون پوشش
رئیس پلیس امنیت عمومی استان قم از مردم درخواست کرد تا کلاهبردار حرفه ای را شناسایی کنند و اموال مالباختگان به آنها بازگردد.
گوشی همراه موبایل + عبارت
سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸
ظهور کلاهبرداری‌های تلفنی جدید در آستانه اربعین
کلاهبرداری‌های تلفنی در بازه‌های زمانی مختلف حتی مناسبت‌های متفاوت ظاهر می‌شوند و اخیرا با وعده برنده شدن در قرعه‌کشی و بهره‌مندی از کمک‌هزینه سفر به کربلا و نجف، اقدام به کلاهبرداری می‌شود.
آگهی + عبارت
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
دسیسه های خجالت آور به بهانه فروش اعضای بدن!
روی در و دیوارهای برخی خیابان ها آگهی فروش کلیه چسبانده اند و بیانگر آن است که این افراد قصد فروش کلیه خود را دارند ولی برخی افراد سودجو در این بین سوءاستفاده می کنند که وزارت بهداشت پیگیر این مسئله است.
کلاهبرداری+عبارت
یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
شیوه جدید کلاهبرداری یک بدهکار بزرگ بانکی
آقای ع که یکی از بدهکاران بزرگ بانکی است، با بهره گیری از برخی شیوه ها همچنون خرید سهام، اقدام به اخذ تسهیلات کلان از برخی بانک ها کرده و اقساطش را پس نمی دهد.