امروز : جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۰:۴۶ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:کیهان
کیهان+عبارت
یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸
کیهان بازی سیاسی با خون شهید سلیمانی را کلید زد
کیهان نوشت: در عرف بین‌الملل اگر دولتی ژنرال نظامی ‌کشوری را هدف قرار دهد، به معنی اعلان جنگ است. اکنون آمریکا با شهادت سردار حاج قاسم رسما خط قرمز را رد و اعلان جنگ کرد. این یک اقدام برنامه‌ریزی شده بود، چنان‌که روزنامه نیویورک‌تایمز طی روزهای اخیر نوشته بود: «موشک‌های‌ هایپرسونیک بازی را عوض می‌کنند... فرض کنید قاسم سلیمانی در بغداد جلسه داشته باشد و آدرسش را داشته باشید. استفاده از موشک‌ هایپرسونیک وسوسه‌انگیز است!».
اعتراضات + عبارت
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
آمار جدید از اعتراضات آبان به روایت نویسنده کیهان
نشریه ‎پاسدار اسلام متعلق به دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم به مدیر مسئولی محمدحسن ‎رحیمیان آماری جدید از کشته شدگان اعتراضات آبان ارائه کرده است.
شریعتمداری+عبارت
چهارشنبه ۱ آیان ۱۳۹۸
عکسی از همنشینی حسین شریعتمداری با اصلاح‌طلبان!
مراسم ختم مرحوم حاج محمدتقی الویری پدر مرتضی الویری رئیس شورای عالی استانها و عضو شورای اسلامی شهر تهران، امروز چهارشنبه اول آبانماه در مسجد نور تهران برگزار شد. حسین شریعتمداری مدیرمسئول کیهان از حاضران در این مراسم بود که در آن جمع زیادی از اصلاح طلبان نیز حضور داشتند.
زنان+ عبارت
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸
کاربران اصولگرای توئیتر بر علیه کیهان
روزنامه کیهان در روز شنبه و پس از حضور زنان در ورزشگاه ازادی در بازی ایران و کامبوج، تیتری را در صفحه اول خود منتشر کرد که باعث بهت و تعجب کاربران فضای مجازی شد. این روزنامه در مطلبی زائرین اربعین را با عنوان «راهیان آزادگی» معرفی کرده و زنانی که به ورزشگاه رفته بودند گذاشته بود را «قربانیان آزادی» نامیده است.
فردوسی پور+عبارت
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
انتقاد «کیهان» از «عادل فردوسی‌پور»
وزنامه کیهان به انتقاد از عادل فردوسی‌پور و برنامه نود پرداخت و رویکرد او را ناعادلانه و غیر حرفه‌ای خواند.
ضرغامی
شنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۶
توییت جدید ضرغامی درباره توقیف کیهان
ضرغامی توقیف کیهان را «تخم دو زرده امنیت ملی‌ها» خواند
هسته ای
یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
پرونده هسته‌ای را از دولت روحانی بگیرید!
اعضای محترم تیم هسته‌ای کشورمان، ضمن تخصص در برخی رشته‌ها، از کارآمدی کافی برای حضور در چالش هسته‌ای و نیز هوشمندی و درایت لازم برای مقابله با حقه‌ها، فریبکاری‌ها و دروغپردازی‌های حریف برخوردار نبوده‌اند.
کیهان
پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵
واکنش کیهان به اظهارات اخیر رییس دولت اصلاحات
کیهان نوشت:یکی از دست‌اندرکاران فتنه و آشوب نیابتی ۸۸ می‌گوید امیدوارم آشتی نسبی که از اثرات درگذشت آیت‌الله هاشمی شکل گرفته، با محوریت مقام معظم رهبری تداوم داشته باشد.
کیهان
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵
واکنش کیهان به تصدی کتابخانه ملی توسط مسجدجامعی:او،هم پادوی خاتمی است،هم حامی فراماسونری
کیهان نوشت: درحالی که طی هفته‌های اخیر شایعاتی درباره احتمال حضور یکی از وزرای ارشاد دولت مدعی اصلاحات به عنوان رئیس‌کتابخانه ملی شنیده می‌شد، احمد مسجدجامعی روز گذشته با استعفا از شورای اسلامی شهر تهران، رسیدن به ریاست کتابخانه ملی را قطعیت بخشید.