امروز : چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۸:۵۳ AM
آخرین اخبار:
عناوین روزنامه های ورزشی امروز / حمله لشکر ایران به جام آسیا / رکورد ویژه کاپیتان پرسپولیس در آسیا / پرسپولیس دنبال سومین فینال / شیر خشمگین به آسیا رسید عناوین روزنامه های امروز / بار دیگر نگاه ها به سمت خاتمی / طوفان قیمت ها در بهار دو صفر / خداحافظی زودهنگام خمینی جوان / دستور روحانی درباره کلاب هاوس سرنوشت شمشادهای جنگل‌های هیرکانی چه شد؟ بازگرداندن بیش از ۲ هزار خودرو از محورهای مازندران / محدودیت ها همچنان ادامه دارد انتقاد نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری از مدیریت کرونا / بستن مساجد خیانت است / برخی با دین مردم بازی می کنند ماجرای اعتراضات عجیب به یک مجسمه در غرب مازندران / سازه المان شهر نور به فروش گذاشته شد عزم مسئولان برای به سرانجام رساندن یک طرح خاک خورده / کندوان تا پایان دولت ۴ بانده می شود بازسازی ورزشگاه شهدای ساری پایان یافت / نساجی چه زمانی به مرکز استان کوچ می کند؟ توزیع کالا‌های ویژه ماه مبارک رمضان از فردا در بازارهای مازندران حواشی کلیپ توهین به جانباز بابلسری همچنان ادامه دارد / دلجویی فرمانده انتظامی مازندران
نتیجه جستجوی کلیدواژه:گرانفروشی در مازندران
دستگیری+عبارت
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹
تخلف ۳۳ میلیاردی ۴ شرکت بسته‌بندی حبوبات در مازندران
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: برای ۴ شرکت بسته بندی حبوبات در استان مازندران پرونده تخلف ۳۳ میلیاردی تشکیل شده است.
ملکی مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران+عبارت
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹
نقره داغ یک مدیرعامل گرانفروش در مازندران
مدیرعامل یک شرکت تولیدی آجر سفال در مازندران به اتهام گرانفروشی یک میلیارد ریال محکوم شد.
گرانفروشی+عبارت
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹
به رغم افزایش نظارت بر بازار، پدیده گرانفروشی همچنان به قوت باقی است؛
خرده فروشی ها چگونه در برابر چشمتان از شما سرقت می کنند؟ / برای دریافت فاکتور اصرار کنید!
غیر از موضوع همیشگی احتکار اما برخی سودجویان در این میان بدون در نظر گرفتن شرایط اقتصادی مردم تنها به فکر سود و منفعتشان بوده و خودسرانه دست به افزایش قیمت می‌زنند. به گونه‌ای که حتی در یک منطقه هم یک کالای مشخص با قیمت‌های متفاوت به فروش می‌رسد که بدون شک هیچ ربطی به احتکار و انبار کردن کالاها نداشته و نخواهد داشت.
پرونده + دادگاه + عبارت
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹
بیش از ۱۷ هزار پرونده تخلف در مازندران روی میز بازرسان صمت استان
۱۷ هزار و ۸۸۲ پرونده تخلف در بخش‌های مختلف کالایی و خدماتی در مازندران تشکیل شده است.
آجیل+عبارت
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
از ویلموتس و استراماچونی تا بنزین و آجیل شب یلدا؛
ویترین آجیل فروشی یا طلا فروشی / چکش جریمه ها پسته ی سربسته ی گرانفروشی را نمی شکند
مازندرانی ها هم شب یلدا را بسیار مهم و گرامی میدارند.آنها در شب چله به منزل بزرگترها می روند و در دورهمی های خود به خوردن خوراکی و میوه های مخصوصی چون انار و هندوانه و ازگیل می پردازند.فردوسی خوانی میکنند و فال حافظ میگیرند.شب را با شنیدن داستان ها و صحبت های بزرگترها صبح میکنند و اعتقاد دارند که صبح شب یلدا خورشید به تاریکی و سیاهی پیروز شده است.
فیلترشکن عبارت + عبارت
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
اولین بسته ی ویژه خبری عبارت؛
از اطلاعیه مهم دفتر ناطق نوری تا شهری در مازندران که گرانفروشی در آن ۱۰۰ درصد افزایش یافت
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
تعزیرات + عبارت
دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸
محکومیت ۱۲ میلیاردی یک شرکت لبنی
یک شرکت لبنی به اتهام گرانفروشی در مازندران به ۱۲ میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد.