امروز : جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۳۲ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:گرانی بنزین
پمپ بنزین+عبارت
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹
طرح جدید مجلس برای سهمیه بندی بنزین+ جزئیات
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح اختصاص سهمیه بنزین به خانوارهای فاقد خودرو را در قالب پیشنهاد در جریان بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ مطرح خواهند کرد.
کپسول گاز مایع + عبارت
شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹
صبح امروز انفجار کپسول گاز مایع خودرو در آمل؛
گرایش روزافزون مردم به استفاده از سوختی خطرناک / مسئولان تماشاگر ویژه آتش بازی ها
اضافه کردن سیلندر گاز مایع به سیستم ماشین و استفاده از گاز مایع یا همان LPG به جای بنزین یا CNG کاری بود که در گذشته نیز عده ای برای به اصطلاح صرفه جویی دست به انجامش زده بودند اما این بار وسیع تر از گذشته این اتفاق رخ داد و کم کم در حاشیه شهرهای مازندران تعداد مکان های پر کردن گپسول گاز از تعداد انگشتان دست فراتر رفت.
انفجار CNG + عبارت
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
انفجار مخزن CNG خودروی نیسان در هنگام سوخت گیری در جویبار؛
بمب های متحرک سطح شهر چگونه کارگذاری می شوند؟
از ابتدای شکل گیری صنعت CNG‌ در کشور ما تا پایان سال ۹۸، حدود ۸۵ مورد انفجار مخزن CNG خودروهای دوگانه سوز را در کشور داشته‌ایم که تمامی این موارد در جایگاه‌ها و در هنگام سوخت گیری رخ داده است.
مجلس +عبارت
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹
قیمت بنزین تغییر می کند؟ /جزئیات طرح مجلس که جنجالی شد
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در یک پیام توئیتری نوشت: هیچ طرحی در مجلس یازدهم برای تغییر در قیمت های یارانه ای و آزاد بنزین در دستور کار نیست.
بنزین + عبارت
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
ترفندی دیگر برای جلوگیری از غیب شدن سهمیه سوخت
غیب‌شدن سهمیه بنزین موضوع داغ این روزهاست که طبق آنچه اعلام شد، تنها راه جلوگیری از آن انتخاب روش درست سوخت‌گیری است؛ در غیر این صورت شاهد کاهش یک تا سه لیتری سهمیه خواهید بود.
کارت سوخت بنزین + عبارت
سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸
جایی در ایران که بنزین ۸ هزار تومان است
دستفروشی بنزین در کناره جاده، حتی در دورافتاده‌ ترین راه‌های ماشین روی ایران هم توجیهی ندارد، چه برسد در آزاد راه قزوین - رشت و بالعکس که یکی از پر ترددترین آزاد راه‌ها در کشور به حساب می‌آید. نبود جایگاه‌های سوخت کافی در این آزاد راه باعث شده تا کاروکاسبی دستفروشان بنزین در این مسیر رونق بگیرد.
گاز مایع+عبارت
سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸
بررسی گرایش روزافزون مردم به استفاده از سوختی خطرناک؛
آتش به جان ها / مردم بی خیال مسئولان بی خیال تر / تا روی هوا نرفتیم اقدامی کنید
اضافه کردن سیلندر گاز مایع به سیستم ماشین و استفاده از گاز مایع یا همان LPG به جای بنزین یا CNG کاری بود که در گذشته نیز عده ای برای به اصطلاح صرفه جویی دست به انجامش زده بودند اما این بار وسیع تر از گذشته این اتفاق رخ داد و کم کم در حاشیه شهرهای مازندران تعداد مکان های پر کردن گپسول گاز از تعداد انگشتان دست فراتر رفت.
سوخت بنزینی + عبارت
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
آخرین تغییرات سهمیه بنزین خودرو‌ها
از این ماه و با توجه به این مصوبه، ۴۰ لیتر به سهمیه سوخت خودرو‌های معلولان و جانبازان اضافه شد. بدین صورت سهمیه سوخت خودرو‌های تک‌سوز شخصی متعلق به معلولان و جانبازان ۱۰۰ لیتر و خودرو‌های دوگانه سوز ۷۰ لیتر در ماه تعیین شده است.
علم اقتصاد+عبارت
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
قیمت کالاها در مازندران کمتر از سایر نقاط کشور بالا رفت اما؛
سیصد تازیانه بر آب / فنر قیمت ها بالاخره در خواهد رفت / برای دوران پسا بازرسی فکری کرده اید؟
درست ۴۷ روز از آغاز سهمیه بندی و افزایش نرخ بنزین توسط دولت می گذرد. اقدامی که در ابتدا با موجی از نظرات متفاوت روبرو بود و کار را برای دولت نیمه جان روحانی از قبل سخت تر کرد. عده ای بر این عقیده بودند که با افزایش قیمت بنزین، نرخ تمامی کالاها و خدمات رشد افسارگسیخته ای را آغاز خواهند کرد و عده ای هم امیدوار بودند که تقسیم عادلانه ی یارانه ی بنزین به مردم موجب بهبود وضع معیشت قشر آسیب پذیر تر جامعه شود.
بنزین + عبارت
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
افزایش سهمیه بنزین خودروها در سال آینده؟
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۹ از بررسی احتمال افزایش سهمیه بنزین خودروها در سال آینده در این کمیسیون خبر داد.
نشانه+عبارت
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸
عبارت آخرین آمار تورم نقطه‌ به نقطه را بررسی می‌کند؛
مازندرانی ها شوک تورمی بنزین را شوکه کردند / چپ پُر دولت و نگاه چپ به طمع بازار
در آمار جدید آنچه برای مازندرانی ها قابل توجه است، مقاومت مردم و اقتصاد استان در برابر اثر تورمی فوری گرانی بنزین است. در آمار ماه جاری افزایش قابل توجهی نسبت به دوره مشابه دیده نمی‌شود و مازندران در زمره استان‌هایی است که به نوعی ثبات را تجربه می‌کند.
علی مطهری
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸
وقتی یک سایت علی مطهری را به سازش با قاتلان پدرش متهم می‌کند
علی مطهری، فعال اصلاح‌طلب و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی به تازگی در یک یادداشت که سایت جماران آنرا بازنشر داد، نوشته است: بدون شک در اثر حوادث اخیر، این اعتماد دچار آسیب شده و باید بازسازی شود. لازم بود مسئولان نظام به خاطر تصمیم گیری بد و اجرای بدتر آن از مردم عذرخواهی می کردند اما می دانیم که فرهنگ عذرخواهی و احترام به مردم در جمهوری اسلامی وجود ندارد.
بنزین + عبارت
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸
چه کنیم از سهمیه بنزین کم نشود؟
میزان کاهش بسته به پیمایشی که توسط دستگاه صورت می‌گیرد، متفاوت است اما ممکن است گاهی به علت استفاده نادرست از کارت یک یا دو لیتر میزان سهمیه کاهش یابد.
بنزین + عبارت
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸
معلولان و جانبازان بنزین اضافه دریافت می کنند + جزئیات
براساس مصوبات کارگروه مدیریت مصرف سوخت، سهمیه تخصیصی به خودروهای سواری دارای پلاک معلولان و جانبازان از ابتدای دی ماه سال جاری افزایش یافت.
بنزین + عبارت
شنبه ۷ دی ۱۳۹۸
بنزین از دوشنبه این هفته تک نرخی و ۱۸۰۰ تومان می‌شود؟
قیمت بنزین تغییر نمی‌کند و حداقل تا چند ماه آینده همین روال سهمیه‌بندی با دو نرخ ۱۵۰۰ تومان سهمیه‌ای و ۳۰۰۰ تومان آزاد حفظ خواهد شد.