امروز : چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۳:۱۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:گرانی بنزین
پلیس فتا + عبارت
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸
هشدار پلیس فتا درمورد پیامک‌ سهمیه بنزین و طرح معیشتی
در این شیوه کلاهبرداران اقدام به ارسال پیام هایی با موضوع هایی نظیر «ثبت نام برای طرح معیشتی»، «ثبت نام سهمیه یا کارت سوخت»، «افزایش سهمیه سوخت مسافربرهای اینترنتی» و ... کرده و در آن با قرار دادن لینکی از کاربران می خواهند که وارد یک سامانه شود.
سرویس مدارس + عبارت
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸
توضیح درباره سهمیه سوخت سرویس مدارس
وزیر آموزش و پرورش از تامین سهمیه سوخت مورد نیاز سرویس مدارس خبر داد.
روحانی + عبارت
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸
بازگشت دولت به تصمیمی که ۴ سال قبل آن را عامل فساد دانست + تصویر
روحانی ۴ سال قبل : بنزین دو نرخی ایجاد فساد می‌کرد به همین دلیل آن را تک نرخی کردیم!
پمپ بنزین + عبارت
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸
بازار «خودرو» پس‌ از افزایش قیمت بنزین
از دوران فراز و فرود دوگانه‌سوز‌ها سال‌ها می‌گذرد و حالا با توجه به سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین، شهروندان ایران دوباره بر سر دو راهی گاز و بنزین قرار گرفته‌اند. اگرچه با ملاک قرار دادن قیمت گاز و بنزین، عقل سلیم حکم می‌کند شهروندان باز هم به سمت CNG چرخش کنند، اما هنوز هم تردید‌هایی در مورد زیرساخت‌های کمی و کیفی استفاده از این سوخت وجود دارد.
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸
استفاده استاد دانشگاه آزاد چالوس از الاغ بجای ماشین برای اعتراض به گرانی بنزین
این استاد دانشگاه آزاد چالوس است به نشانه ی اعتراض به نبود بنزین با الاغ به دانشگاه رفت. گفتنی است این موضوع به چند سال قبل برمی گردد.
بنزین + عبارت
جمعه ۲۴ آیان ۱۳۹۸
بنزین سهمیه بندی شد؛ ۱۵۰۰ تومان/ آزاد ۳۰۰۰ تومان (+جزئیات)
سهمیه تاکسی‌های بنزینی ۴۰۰ لیتر در ماه است و تاکسی‌های اینترنتی (اسنپ و تپسی) به شرط رعایت کرایه مصوب وزارت کشور، اعتبار معادل دریافت می‌کنند
بنزین + عبارت
سه شنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۸
قیمت بنزین افزایش نمی یابد!
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان این که انتشار اخباری مبنی بر افزایش قیمت بنزین شایعه و گمانه زنی است تصریح کرد: در صورت ابلاغ هر تصمیمی در این باره، موضوع از سوی این شرکت اعلام خواهد شد.
کارت سوخت + عبارت
شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸
مخالفت سران قوا با افزایش قیمت بنزین
نائب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی گفت: اعتقاد دارم هیچ دولتی به اندازه این دولت از ابتدا تا الان از اختیار برخوردار نبوده است و مجلس هم خیلی همراه بوده است.
بنزین + عبارت
شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
ماجرای انتشار خبر زمان اجرای سهمیه‌بندی بنزین چه بود؟
عصر سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه بود که خبرگزاری فارس خبری را منتشر کرد که در آن از احتمال آغاز سهمیه بندی بنزین از ساعت ۲۴ روز پنجشنبه خبر می‌داد؛ با شلوغ شدن پمپ‌بنزین‌ها بلافاصله مسئولین وزارت نفت اقدا
گرانی بنزین
یکشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۷
افزایش قیمت بنزین فعلا از دستور کار دولت خارج شد
در حالی برخی اخبار غیر رسمی از برنامه دولت برای افزایش قیمت بنزین پس از احیای کارت سوخت حکایت داشت که براساس تازه ترین تصمیم، این سناریو فعلا از دستور کار دولت خارج شده است.
 بنزین
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶
اما و اگرهای قیمت گذاری بنزین/ تکلیف کارت های سوخت چه خواهد شد؟
این روزها گمانه‌های متفاوتی درباره قیمت بنزین مطرح است؛ کارشناسان پیشنهاد دولت برای افزایش ۵۰درصدی و تصمیم احتمالی مجلس برای تثبیت قیمت را مناسب نمی دانند
گرانی بنزین
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶
سهمیه‎بندی بنزین جدی شد
درپی مخالفت اکثریت نمایندگان مجلس شورای اسلامی با افزایش قیمت بنزین به ۱۵۰۰ تومان و از سویی اصرار دولت بر تغییر قیمت، پیشنهاد سهمیه‌بندی و فروش دونرخی بنزین در سال آینده که رئیس مجلس هم بر آن تأکید کرده، به‌طور جدی مطرح شده است.
گرانی بنزین
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶
کارگران و کارفرمایان نگران افزایش قیمت سوخت هستند/دولت چشم و گوشش را بسته
خبرگزاری کار ایران: تولیدکنندگان نگرانند که با افزایش قیمت حامل‌های انرژی از این که هست بیشتر متضرر و در یک کلام: زمین‌گیر شوند. تجربه‌ی هدفمندی یارانه‌ها و نوع مواجهه دولت وقت با آن، نگرانی حال را پررنگ‌تر می‌سازد و آینده را تیره‌تر.