امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۳:۱۸ PM
آخرین اخبار:
کشف کارگاه های غیر مجاز تولید موادضد عفونی کننده در نکا / بازداشت کلاهبردار ۶۰ میلیاردی در محمودآباد / دستگیری سارقان حرفه‌ای منازل در بابلسر / کلاهبرداری با مواد ضدعفونی کننده در سایت شیپور اخبار دروغین و شایعات خطرناک در مورد پیشگیری و درمان کرونا / با ارزش ترین گیاه دارویی را بشناسید / راه حل های طلایی برای ریزش و نازکی موها / کشف دارویی که می‌تواند کرونا را درمان کند سازندگي پس از غبار كرونا تاجی جان ما خبط بزرگی کردیم که پل ورسک را منهدم نساختیم! ۲۴۸۳ بیمار جدید کرونایی در کشور / تعداد جان باختگان به ۳۶۰۳ نفر رسید پیام قدردانی حسین زادگان از جوانان به مناسبت روز جوان بازگشت ساعت کاری ادارات به ۷ صبح الی ۱۴ از ۲۳ فروردین / تعطیلی مشاغل پرریسک و ممنوعیت تردد بین استان ها تا ۳۰ فروردین / مدارس و دانشگاه ها تا پایان فروردین تعطیل است / هیچ اختلاف نظری در مبارزه با کرونا وجود ندارد تَرَک روی کاسه ی صبر کسبه اختلافات با قرنطینه ایجاد نشد، آشکار شد / بیرون ریزی هیجانی نتیجه گذر از یک سال دشوار / تاب آوری مردم روز به روز پایین تر می آید / سبک جدید زندگی، راهگشای ما در جهان پس از کرونا جوان ایرانی و فقدان رویای ایرانی
نتیجه جستجوی کلیدواژه:گردشگری
قوانلو+عبارت
یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
گفتگوی اختصاصی عبارت با مدیرکل صمت مازندران:
احتمال بالای تعطیلی بازار تا ۲۲ فروردین/ تورم مازندران در اسفند منفی بود/ تابحال ۱۱۰۰ واحد صنفی پلمپ شدند/اصناف و گردشگری قربانیان اصلی کرونا/بازرسی‌های روزانه در دو شیفت، تا ۱۱ شب ادامه دارد
قوانلو با ابراز رضایت از شرایط فعلی افزود: اگر در شهر ساری و یا شهرهای دیگر استان گشتی بزنید، در می یابید که تقریبا ۹۸ درصد بازاریان همراه این طرح شده اند و کار و کاسبی شان را تعطیل کرده‌اند اما از آنجایی که ما باید برای اجرای «فاصله‌گذاری اجتماعی» محکم برخورد کنیم، تمام بازرسین به صورت ۲ شیفت و تا ساعت۱۱ شب مشغول به فعالیت هستند و با متخلفان برخورد می کنند.
فیلترشکن+عبارت
شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
شصت و یکمین بسته ویژه خبری عبارت؛
شوخی‌انگاری مسئولان و مردم فریدونکنار با کرونا / مشکل کمبود داروی کرونا در بابل به کجا رسید؟ / مسافرین کرونایی در مازندران باید هزینه درمان بدهند / انکار و تکذیب زمین‌خواری در اراضی ملی مازندران توسط محیط زیست!
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
عبوری+عبارت
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
به یاد مهدی عبوری عزیزترین دوست ساری؛
از جای خالی تو بهارنارنج شکوفه می‌زند ای مرد / تو نیستی اما ردپای‌ات همه‌جا هست
اگر در ساری زندگی کرده باشید بدون شک این شهر را به دوره‌ی قبل و بعد از عبوری تقسیم خواهید کرد. شهری که از مرکز استان بودن تنها نامش را یدک می‌کشید و امکانات آن از دیگر شهرهای بزرگ استان مانند آمل و بابل به مراتب کمتر بود.
فیلترشکن+عبارت
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
پنجاه و هشتمین بسته ویژه خبری عبارت؛
واکنش عجیب نماینده مجلس به مرگ‌ تدریجی کارگران شهرداری و روزمزد / وقتی نیروگله برق هم مایع ضدعفونی کننده تولید می کند / انتقاد بی موقع نماینده بابلسر از بی توجهی دولت به گردشگری / کرونا ماشین پلاک مازندران را گران کرد!
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
احمد حسین زادگان+عبارت
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
به بهانه‌ی روز جهانی سازمان‌های مردم‌نهاد؛
درباره مردی که به‌جای حرف زدن عمل کرد / نتایج پافشاری استاندار مازندران بر گسترش کمی و کیفی سمن‌ها / از تشکیل اولین سمن روستایی در ایران تا نقش اثرگذار سمن‌ها در ماجرای کرونا
یکی از مهمترین تجلیات "همکاری عمومی"، سازمان‌های مردم‌نهاد هستند که علیرغم اهمیت بالایی که دارند، در سال‌های اخیر کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند.
کنسرت+عبارت
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
اجرای کنسرت خواننده‌های ایرانی در عربستان سعودی!
چهره های که همواره خود را حامی ایران معرفی کرده و حضور در مراسم حج را پر کردن جیب اعراب می خوانند، حالا برای اجرای کنسرت به عربستان سعودی می روند!
دکتر باکویی+عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
دکتر علی باکویی عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس در گفتگو با عبارت:
نمایندگان یادشان باشد نماینده مردم هستند نه حزب و جناح / عدم وفاق اصلی ترین مشکل مازندران / بیشتر انرژی مسئولان ما صرف رفع اتهام از خود می شود / زباله سوز که دیگر جناح چپ و راست برنمی دارد / چرا توریست ها به اصفهان و شیراز می روند اما ساری نه؟
رهبر انقلاب هم توصیه کرده که دانشگاهیان خود را از مسائل کشور جدا ندانند و این مسائل باید عالمانه حل شود. همین مسئله محرکی برای من شد تا بر آن شوم که نقش موثرتری در آینده ی کشور داشته باشم.
هدیه ۱۰۰ لیتر بنزین هر سه ماه یکبار + عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
توپ «بنزین سفر» به زمین سخنگو افتاد
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: سخنگوی دولت درباره «بنزین سفر» اطلاع‌رسانی خواهد کرد.
حسین زادگان استاندار + عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
گزارش حسین زادگان از وضع مدیریت پسماند استان / به زودی رویداد استارتآپی در مازندران برای مدیریت پسماند
استاندار مازندران گفت که در اجرای طرح‌های اقتصادی مقاومتی باید طرح‌های حوزه گردشگری به خصوص گردشگری دریایی پررنگ‌تر دیده شود.
سفر + عبارت
یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
نگاهی به تاثیر سهمیه بنزین نوروزی بر معیشت مردم مازندران؛
حرکت قطار معیشت با سوخت نوروزی / این فقط چند لیتر بنزین نیست !
چیزی که مشخص است این است که اراده دولت حداقل در بخش وزارت نفت بر اختصاص ندادن این سهمیه به مردم است زیرا آن ها بهتر از هرکسی از شرایط سخت ایران در این دوره ی تحریمی اطلاع دارند اما خواسته ی مردم برای چند لیتر بنزین بیشتر آن هم به مناسبت نوروز خواسته ی بیجا و زیادی نیست. از طرفی این سهمیه با تمام دوره های گذشته در این چند ماه متفاوت است زیرا در زمان عید نوروز درامد و اشتغال بسیاری از مردم در کشور به همین سفرها گره خورده است.
فرزانه+عبارت
پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
گفتگوی اختصاصی عبارت با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران؛
صدها هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری و اعطای تسهیلات برای رشد صنعت توریست در مازندران / افزایش اقبال عمومی برای سفر به زیباترین استان کشور
سیف الله فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران در گفتگو با عبارت از فعالیت های این سازمان برای ترویج و رشد صنعت گردشگری در مازندران گفت.
حسین زادگان+واعظی+عبارت
پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
صدور مجوز برای نخستین اسکله تفریحی مازندران
استاندار مازندران گردشگری را از اولویت‌های توسعه و رونق اقتصادی استان دانست و گفت: نخستین موافقت اصولی اسکله تفریحی استان صادر شده و تا ۲ هفته آینده طی مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی تحویل سرمایه‌گذار می‌شود.
سید ابراهیم رئیسی + عبارت
پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
رئیسی: مسئولان سرمایه گذاران را بی انگیزه نکنند / ایران قوی بدون اقتصاد قوی امکان‌پذیر نیست
رئیس قوه قضائیه با اشاره به نقش نخبگان، فرهنگیان و کارآفرینان برای جلوگیری از تحقق توطئه های دشمنان نظام اسلامی، گفت: بنا به دستور مقام معظم رهبری ایران باید قوی باشد و ایران قوی بدون اقتصاد قوی امکان پذیر نیست
پاسپورت+عبارت
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
رو که نیست، سنگ پای قزوینه / مالیات بر تنفس افزوده هم در راه است
دو سال پیش "گرانی عوارض خروج از کشور" مشکل به حساب می‌آمد، آنهم درحالیکه کمتر از ۳ درصد جمعیت کشور مسافران فعال خارجی بودند. اما حالا مشکلات آنقدر بزرگ و متعدد شده که خبر عوارضی دو سال پیش در برابرش خبر خوش به حساب می‌آید.
ژاپن
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸
جاذبه های دیدنی ژاپن + عکس
کشور ژاپن واقع در شرق آسیا با مساحتی حدود ۳۷۸ کیلومتر مربع، کشوری مدرن و خاص در آسیا می باشد. این کشور که تماماً از مجمع الجزایر تشکیل شده است مساحتی در حدود یک چهارم ایران دارد.