امروز : یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۵۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:گردشگری
ساری ۲۰۲۲+عبارت
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰
تقویم ساری۲۰۲۲ رونمایی می‌شود / فرصتی برای ساماندهی گردشگری مازندران
دبیر رویداد بین‌المللی ساری ۲۰۲۲ گفت: تقویم رویداد بین‌المللی ساری۲۰۲۲ شامل زمان‌بندی برنامه‌های کلی، شرح برنامه و تکالیف هر دستگاه در مراحل پایانی تدوین قرار دارد و بزودی با هدف شفاف شدن وظایف همه دستگاه‌ها و جزئیات برنامه به عنوان یک سند توسعه برای استان رونمایی می‌شود.
جنگل+عبارت
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
استاندار: سهم صنعت گردشگری جنگلی در مازندران صفر است
حسینی پور، استاندار مازندران با اشاره به بهره بردن استان از مواهب طبیعی و جنگل گفت: صنعت گردشگری در حوزه جنگل تقریبا صفر است.
علی بابایی کارنامی+عبارت
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
سهم اشتغال ۵۵ درصدی خدمات در مازندران / اصناف رها شده اند
بابایی، نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس با تاکید مهارت آموزی اصناف و بازاریان گفت: در حال حاضر اصناف و بازار رها شده است.
پوستر+عبارت
یکشنبه ۳۰ آیان ۱۴۰۰
برگزاری نخستین جشنواره ملی کارتون در مازندران
معاون گردشگری مازندران از برگزاری نخستین جشنواره ملی کارتون در استان خبر داد.
ریال+عبارت
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰
تبلیغ عجیب در عمان برای سفر به شمال ایران؛
حذف گردشگری از برنامه زندگی ایرانیان / از سفر تقریبا رایگان برای خارجی ها تا چادرخوابی مسافران در شمال کشور
کشور ما پس از آشفتگی بازار ارز و همچنین نوسانات اقتصادی چندسال اخیر برنامه‌های فراوانی در راستای جذب گردشگر و توریست‌های خارجی تدوین کرد و در مراحلی نیز شاهد اجرای آن بودیم، اما نکته قابل تامل در این رابطه ایجاد شرایط مناسب برای گردشگران داخلی است که با بی برنامگی و بی سلیقگی مواجه است.
باداب سورت+عبارت
سه شنبه ۲۵ آیان ۱۴۰۰
از دومین اثر ملی طبیعی ایران چه خبر؟
زمانی ماشین‌ها با رد چرخ هایشان روی حوضچه‌ها جولان می‌دادند و گردشگران سنگ‌های داغ‌کرده را داخل آب می‌انداختند و تنی به آن می‌زدند. اما حالا اوضاع فرق کرده است، یک سال و چند ماه می‌شود که به بخش خصوصی واگذارش کرده‌اند و حالا ۱۰ متر مربع از حوضچه‌های پلکانی باداب سورت احیا شده‌اند.
تالاب سرخرود+عبارت
چهارشنبه ۱۹ آیان ۱۴۰۰
نگاه سرد مسئولان گردشگری مازندران به تالاب ها / ایجاد کارگاه های پرنده نگری برای جذب گردشگر
تالاب های یکی از ظرفیت های جالب و جذاب گردشگری طی سال های اخیر بوده و دوستداران حیات وحش در همه جای دنیا برای دیدن سایت های پرنده نگری در تالاب ها شور و اشتیاق خاصی از خود نشان می دهند اما در مازندران با وجود ۲۴تالاب ثبت شده و وجود پرندگان مهاجر که هرساله وارد این تالاب ها می شوند این نوع گردشگری با نگاه بی مهری نگریسته می شود؛ فرصتی که با بی تدبیری در حال سوخت شدن است.
مفید غلامی راد 
+عبارت
دوشنبه ۱۷ آیان ۱۴۰۰
درآمد گردشگری مازندران سالانه چند میلیارد تومان است؟
غلامی راد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران میزان مصارف منابع و هزینه های استان را بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان در سال ذکر کرد و گفت: درآمد گردشگری استان سالانه ۳۰۰ میلیارد تومان است.
گردشگری+عبارت
یکشنبه ۱۶ آیان ۱۴۰۰
جیب خالی قلب گردشگری ایران / نقشه راهی وجود ندارد
مازندران به رغم داشتن جاذبه های فراوان گردشگری، تنوع میراثی و صنایع دستی به دلیل نداشتن نقشه راه نتوانسته از این موهبت ها ارزآوری داشته باشد و درآمد اقتصادی آن ناچیز است.
جشواره هنری گردشگری چلچلا +عبارت
یکشنبه ۱۶ آیان ۱۴۰۰
راه‌اندازی سبک متفاوتی از اردوهای راهیان نور در شمال کشور
مسؤول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا با اشاره به اینکه قرار است با استفاده از ظرفیت ریلی استان راه‌اندازی تور گردشگری جنگل را با محوریت اتفاقات سال ۶۰ داشته باشیم، گفت: این برنامه با همان مدل راهیان نور جنوب اجرایی می‌شود.
نشست هم‌اندیشی مجمع نمایندگان مازندران+عبارت
یکشنبه ۱۶ آیان ۱۴۰۰
تیغ تیز نمایندگان زیر گلوی زیرساخت‌های گردشکری مازندران / اعلام حمایت همه جانبه برای برگزاری رویداد بین‌المللی ۲۰۲۲
اعضای مجمع نمایندگان مجلس مازندران نسبت به زیرساخت‌های ضعیف استان در توسعه گردشگری انتقاد کردند و خواستار توجه ویژه به این حوزه شدند.
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
استاندار : فرمانداران مازندران نظارت بر بازار را تشدید کنند
استاندار مازندران تنظیم بازار را مهم‌ترین دغدغه مدیریتی زمان حاضر دانست و تاکید کرد : فرمانداران شهرستان‌های استان نظارت‌ها بر بازار عرضه و تقاضا در استان را با هدف جلوگیری از افزایش کاذب قیمت مایحتاج عمومی تشدید کنند.
هندورابی+عبارت
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
هندورابی؛ جزیره ای برای تفریح آقازاده‌ها؟!
حرف و حدیث‌ها درباره جزیره بسیار است؛ از تصاحب آنجا تحت نفوذ یک نهاد خاص گرفته تا مکانی که به گفته برخی از راهنمایان تور مخصوص تفریحات آقازاده‌هاست؛ جزیره‌ای که به گفته مسئولان صرفاً برای مقصد گردشگری لوکس تهیه شده است.
واکسن+عبارت
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
واکسن نزده‌ها بیکار می‌شوند!
رئیس جامعه هتل‌داران ایران با اشاره به واکسیناسیون ۹۰ درصدی کارکنان هتل‌ها، افزود: ۱۰درصد باقیمانده به دلایل شخصی واکسن نزده‌اند که تا پایان مهر برای کارکنان هتل‌های زنجیره‌ای فرصت تعیین شده و در صورت رعایت نشدن، عذرشان خواسته می‌شود.
روستای سلیم‌آباد تنکابن+فرزانه+عبارت
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
دهکده سفال سلیم‌آباد تنکابن در مسیر ثبت جهانی
روستای سلیم‌آباد تنکابن با برگزاری جشن ثبت به عنوان روستای ملی سفال به جمع روستاهای ملی سفال ایران پیوست و در مسیر ثبت جهانی قرار گرفت.