امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۱۲:۱۱ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:گردشگری
روستا+عبارت
دوشنبه ۶ آیان ۱۳۹۸
روستایی در ایران که مردمانش رومانیایی حرف می‌زنند و لاتین می‌نویسند
در کشور ما جاذبه های گردشگری فراوانی وجود دارد که یکی از این جاذبه ها روستاهایی هستند که دارای نقاطی بکر و طبیعت زیبا هستند که همواره نظر مسافران را برای گذراندن تعطیلات جذب می کند. اما در این بین روستاهایی نیز هستند که ویژگی هایی منحصر به فرد دارند مثل شیوه سخن گفتنشان و یا رسم الخطشان؛ روستایی در قزوین، روستای زرگر، که مردمانس رومانیانی صحبت می کنند به لاتین می نویسند ولی ایرانی هستند.
اسکله+عبارت
شنبه ۴ آیان ۱۳۹۸
اجرای طرح اسکله‌های گردشگری در سواحل مازندران
بر اساس آخرین گزارش از وضعیت اجرای طرح اسکله‌های گردشگری در سواحل مازندران ، این طرح پس از تصویب دستگاه‌های استانی و ارجاع به سازمان بنادر و دریانوردی به یک قدمی اجرایی شدن رسیده است .
اشتفان شُلتس، سفیر اتریش + عبارت
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸
کشوری اروپایی که گردشگری ایران را تحریم نکرد
براساس آخرین اخبار بدست آمده، کشور اتریش نه تنها در اوضاع کنونی گردشگری ایران را تحریم نکرده، بلکه سعی در حمایت از آن نیز دارد. این خبر پیرامون عدم تحریم گردشگری ایران توسط اتریش نگارش شده است.
طبیعت جاده کیاسر + عبارت
پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
اتفاقی خوشحال کننده برای مازندرانی ها / بهسازی جهت پیشرفت گردشگری
مدیرکل راه‌ و شهرسازی مازندران گفت: قرار شد دهه فجر امسال پروژه چهارخطه کردن محور کیاسر به بهره‌برداری برسد.
رامسر+عبارت
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸
اردوی دانش آموزان در رامسر ۴۸ سال پیش +عکس
در این تصویر که از رستوران اردوگاه رامسر گرفته شده دانش آموزان دبیرستانی از سراسر کشور دیده می‌شوند
هواپیما بلیط پرواز + عبارت
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸
فرود اضطراری پرواز هلند در ارومیه
پرواز آمستردام - تهران به دلیل شرایط اورژانسی جسمانی یکی از مسافران ایرانی این پرواز در فرودگاه ارومیه فرود اضطراری کرد.
هتل جدید مایورکا در اسپانیا + عبارت
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸
هتلی که به مردان اجازه ورود نمی‌دهد!
همه ما میدانیم هنگامی‌که یک زن به‌ تنهایی سفر می‌کند با مشکلات خاص خود مواجه می‌شود. این حقیقتی تأسف‌آور است که زنان برای سفرهای انفرادی خود به دیگر کشورهای جهان، همیشه باید نگران مورد آزار و اذیت قرار گرفتن باشند. پیدا کردن مکانی که زنان در آن احساس امنیت کامل کنند، نعمتی بزرگ برای آن دسته زنانی است که می‌خواهند از سفرهایشان بدون آنکه استرس پیدا کردن نزدیک‌ترین خروجی را داشته باشند یا اینکه مرتباً مضطربانه اطراف خود را نگاه کنند، لذت ببرند. هتلی جدید در مایورکای اسپانیا، با ممنوع کردن ورود آقایان، به دنبال آن است که این احساس امنیت را برای زنان فراهم کند.
زائرین اربعین + عبارت
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸
آنچه زائر اربعین باید بداند؛ از محتویات کوله و مسیرها تا سوغاتی‌هایی که نباید خرید!
آنچه یک زائر ایرانی باید بداند و آن رفتاری که باید از او توقع داشت و آن چیزهایی که باید انجام دهد، اهمیتی بسزا در انجام یک سفر پر برکت و معنویت خواهد داشت.
عکس + عبارت
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸
ایجاد تیم مدیریت سلامت در مازندران / سلامت یکی از جاذبه های گردشگری مازندران
رییس دانشگاه علوم‌پزشکی مازندران در نشست بررسی مشکلات حوزه سلامت شهرستان رامسر،گفت:مشکل دیالیز غرب استان تا سال آینده با ورود بخش خصوصی بطور کامل حل خواهد شد.
کامران احمدی+عبارت
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸
کامران احمدی شهردار شیرگاه، در گفتگو با عبارت مطرح کرد؛
به محیط زیست پول می دهند از شهرداری فعالیت می خواهند/۳۰ سال است در ۴هزارمتر جا زباله تخلیه می کنیم /حاشیه تلار پارک و جاده سلامت می شود
گفتگو های بلدیه عنوان پرونده ای است که در آن عبارت به صورت اختصاصی با شهرداران شهر های مختلف استان مازندران به گفتگو می پردازد و از طریق آن می توانید در جریان آخرین اخبار جاری در شهرداری ها ، مباحث روز و اتفاقات پیرامون آن قرار بگیرید.
 روابط عمومی آب منطقه ای مازندران + عبارت
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸
اولین نشست هم‌اندیشی اجرای شیوه نامه گردشگری ویژه پیرامون منابع و تاسیسات آبی با حضور مدیران آب منطقه ای و گردشگری استان‌های شمالی در ساری
آقای دکتر محمدابراهیم یخکشی مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران در ابتدای این نشست با اشاره به ظرفیت بسیار بالای استان های شمالی در بخش گردشگری به ویژه منابع و تاسیسات آبی گفت: گرچه هنوز در بخش زیرساخت‌های گردشگری در ابتدای راه هستیم، ولی هم اکنون حدود پنجاه درصد از اشتغال استان در حوزه خدمات است که قطعاً بخش عمده آن مربوط به گردشگری است.
یاسر فیروزی +عبارت
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸
یاسر فیروزی، شهردار بهشهر در گفتگو با عبارت مطرح کرد؛
شهرداری در صدد تولید مصالح از پسماند بازگشتی / ساختمان شهرداری باغ موزه می شود / اجرای طرح جامع شهری و دسترسی به صفی آباد به زودی
گفتگو های بلدیه عنوان پرونده ای است که در آن عبارت به صورت اختصاصی با شهرداران شهر های مختلف استان مازندران به گفتگو می پردازد و از طریق آن می توانید در جریان آخرین اخبار جاری در شهرداری ها ، مباحث روز و اتفاقات پیرامون آن قرار بگیرید.
زباله + عبارت
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸
کوه ۶۰ متری زباله‌ در جوار فرودگاه بین المللی امام خمینی
ارتفاع زباله‌ها در آراد کوه به ۶۰ متر رسید این در حالی است که رئیس جمهور ۶ ماه پیش دستور پاکسازی داده بود. در نزدیکی فرودگاه بین المللی واقع شده و عامل انتشار بوی نامطبوع شده و صنعت گردشگری را تحت الشعاع قرار داده است.
مازندران+عبارت
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸
نگاهی به وضعیت گردشگری در استان مازندران و آمار و ارقام آن؛
گنجینه ای پنهان در پیش چشمانمان / اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!
هر وقت صحبت از تعطیلات ، سفر و تفریح باشد، شمال کشور همواره مقصد جذابی برای گردشگران داخلی و خارجی محسوب می شود. این منطقه از کشور به دلیل داشتن آب و هوای دلپذیر و طبیعت زیبا مورد توجه خیل عظیم گردشگران قرار گرفته است.
ارمنستان+عبارت
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸
جاذبه های گردشگری و تاریخی ارمنستان
تور ارمنستان یکی از تورهای کم هزینه در همسایگی ایران است که فرصت یک تفریحح عالی با تجارب بسیار را برای علاقه مندان به سفر فراهم می کند. این تور مکان های تاریخی زیادی به شما معرفی می نماید. ضمن اینکه فرصت لذت بردن از طبیعت را برای شما فراهم خواهد کرد.