امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۱۲:۳۲ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:گردشگری
فیلترشکن+عبارت
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
پنجاه و هشتمین بسته ویژه خبری عبارت؛
واکنش عجیب نماینده مجلس به مرگ‌ تدریجی کارگران شهرداری و روزمزد / وقتی نیروگله برق هم مایع ضدعفونی کننده تولید می کند / انتقاد بی موقع نماینده بابلسر از بی توجهی دولت به گردشگری / کرونا ماشین پلاک مازندران را گران کرد!
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
احمد حسین زادگان+عبارت
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
به بهانه‌ی روز جهانی سازمان‌های مردم‌نهاد؛
درباره مردی که به‌جای حرف زدن عمل کرد / نتایج پافشاری استاندار مازندران بر گسترش کمی و کیفی سمن‌ها / از تشکیل اولین سمن روستایی در ایران تا نقش اثرگذار سمن‌ها در ماجرای کرونا
یکی از مهمترین تجلیات "همکاری عمومی"، سازمان‌های مردم‌نهاد هستند که علیرغم اهمیت بالایی که دارند، در سال‌های اخیر کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند.
کنسرت+عبارت
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
اجرای کنسرت خواننده‌های ایرانی در عربستان سعودی!
چهره های که همواره خود را حامی ایران معرفی کرده و حضور در مراسم حج را پر کردن جیب اعراب می خوانند، حالا برای اجرای کنسرت به عربستان سعودی می روند!
دکتر باکویی+عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
دکتر علی باکویی عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس در گفتگو با عبارت:
نمایندگان یادشان باشد نماینده مردم هستند نه حزب و جناح / عدم وفاق اصلی ترین مشکل مازندران / بیشتر انرژی مسئولان ما صرف رفع اتهام از خود می شود / زباله سوز که دیگر جناح چپ و راست برنمی دارد / چرا توریست ها به اصفهان و شیراز می روند اما ساری نه؟
رهبر انقلاب هم توصیه کرده که دانشگاهیان خود را از مسائل کشور جدا ندانند و این مسائل باید عالمانه حل شود. همین مسئله محرکی برای من شد تا بر آن شوم که نقش موثرتری در آینده ی کشور داشته باشم.
هدیه ۱۰۰ لیتر بنزین هر سه ماه یکبار + عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
توپ «بنزین سفر» به زمین سخنگو افتاد
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: سخنگوی دولت درباره «بنزین سفر» اطلاع‌رسانی خواهد کرد.
حسین زادگان استاندار + عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
گزارش حسین زادگان از وضع مدیریت پسماند استان / به زودی رویداد استارتآپی در مازندران برای مدیریت پسماند
استاندار مازندران گفت که در اجرای طرح‌های اقتصادی مقاومتی باید طرح‌های حوزه گردشگری به خصوص گردشگری دریایی پررنگ‌تر دیده شود.
سفر + عبارت
یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
نگاهی به تاثیر سهمیه بنزین نوروزی بر معیشت مردم مازندران؛
حرکت قطار معیشت با سوخت نوروزی / این فقط چند لیتر بنزین نیست !
چیزی که مشخص است این است که اراده دولت حداقل در بخش وزارت نفت بر اختصاص ندادن این سهمیه به مردم است زیرا آن ها بهتر از هرکسی از شرایط سخت ایران در این دوره ی تحریمی اطلاع دارند اما خواسته ی مردم برای چند لیتر بنزین بیشتر آن هم به مناسبت نوروز خواسته ی بیجا و زیادی نیست. از طرفی این سهمیه با تمام دوره های گذشته در این چند ماه متفاوت است زیرا در زمان عید نوروز درامد و اشتغال بسیاری از مردم در کشور به همین سفرها گره خورده است.
فرزانه+عبارت
پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
گفتگوی اختصاصی عبارت با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران؛
صدها هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری و اعطای تسهیلات برای رشد صنعت توریست در مازندران / افزایش اقبال عمومی برای سفر به زیباترین استان کشور
سیف الله فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران در گفتگو با عبارت از فعالیت های این سازمان برای ترویج و رشد صنعت گردشگری در مازندران گفت.
حسین زادگان+واعظی+عبارت
پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
صدور مجوز برای نخستین اسکله تفریحی مازندران
استاندار مازندران گردشگری را از اولویت‌های توسعه و رونق اقتصادی استان دانست و گفت: نخستین موافقت اصولی اسکله تفریحی استان صادر شده و تا ۲ هفته آینده طی مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی تحویل سرمایه‌گذار می‌شود.
سید ابراهیم رئیسی + عبارت
پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
رئیسی: مسئولان سرمایه گذاران را بی انگیزه نکنند / ایران قوی بدون اقتصاد قوی امکان‌پذیر نیست
رئیس قوه قضائیه با اشاره به نقش نخبگان، فرهنگیان و کارآفرینان برای جلوگیری از تحقق توطئه های دشمنان نظام اسلامی، گفت: بنا به دستور مقام معظم رهبری ایران باید قوی باشد و ایران قوی بدون اقتصاد قوی امکان پذیر نیست
پاسپورت+عبارت
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
رو که نیست، سنگ پای قزوینه / مالیات بر تنفس افزوده هم در راه است
دو سال پیش "گرانی عوارض خروج از کشور" مشکل به حساب می‌آمد، آنهم درحالیکه کمتر از ۳ درصد جمعیت کشور مسافران فعال خارجی بودند. اما حالا مشکلات آنقدر بزرگ و متعدد شده که خبر عوارضی دو سال پیش در برابرش خبر خوش به حساب می‌آید.
ژاپن
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸
جاذبه های دیدنی ژاپن + عکس
کشور ژاپن واقع در شرق آسیا با مساحتی حدود ۳۷۸ کیلومتر مربع، کشوری مدرن و خاص در آسیا می باشد. این کشور که تماماً از مجمع الجزایر تشکیل شده است مساحتی در حدود یک چهارم ایران دارد.
هتل+عبارت
شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸
سرمایه گذاری ۲۵۱ میلیاردی گردشگری مازندران در سال جاری / چه اماکنی در استان ساخته شد؟
میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران اعلام کرد که در ۹ ماهه امسال ۲۲ پروژه گردشگری با مبلغ سرمایه‌گذاری ۲۵۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.
مونسان+فرزانه+عبارت
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
روزهای آفتابی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران؛
از ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی تا پیشنهاد راه‌اندازی ۱۳۰ اسکله گردشگری به سازمان بنادر/ مونسان پای ثابت مازندران گردی شده است
اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری مازندران را شاید بتوان یکی از مهمترین ادارات این استان نامید. زیرا در صورت رونق گردشگری در این خطه سرسبز ، درامد های سرشاری نصیب مردمانش خواهد شد و به تبع آن سطح زندگی در این استان پا به پای پاک ترین صنعت قرن ۲۱ یعنی گردشگری بالا خواهد رفت.
اسکی+عبارت
شنبه ۷ دی ۱۳۹۸
عبارت نگاهی دارد به وضعیت گردشگری زمستانه در مازندران؛
دانه های سفید ، کاغذ های سبز / تا کی زمستان را از پشت پنجره ببینیم؟
این نوع گردشگری یکی از اشکال فصلی جهانگردی است که در گذشته طبقات ممتاز اجتماعی می‌توانستند از آن استفاده کنند، اما امروز به علت رونق جهانگردی وجود تسهیلات ارزان قیمت و بومی شدن جریان‌های توریستی، مورد توجه دیگر اقشار جامعه هم قرار گرفته است.