امروز : پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۸:۵۶ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:یارانه
یارانه+ عبارت
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
افزایش یارانه نقدی به ۷۵ هزار تومان ؟
احمد امیرآبادی فراهانی با انتقاد از نحوه پرداخت کمک معیشتی به مردم، گفت: دولت در پرداخت یارانه بنزین عمل مناسبی نداشته است به همین دلیل افراد بسیاری به نمایندگان مراجعه کرده و از این روند ناراضی هستند.
یارانه حمایتی معیشتی
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
زمان پاسخگویی به اعتراضات متقاضیان بسته معیشتی اعلام شد
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی ضمن اعلام زمان پاسخگویی به اعتراضات گفت: جاماندگان دریافت بسته معیشتی تا پایان امروز مهلت ثبت اطلاعات را در سامانه حمایتی وزارت رفاه دارند.
یارانه+ عبارت
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸
آخرین خبر‌ها از ثبت‌نام جاماندگان یارانه نقدی
در حالی سازمان هدفمندی یارانه‌ها با استناد به قانون بودجه امسال تاکید کرده که تکلیف قانونی برای ثبت‌نام از جاماندگان از یارانه نقدی وجود ندارد که پیش‌تر و در دو سال متوالی و در قوانین بودجه ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ این تکلیف بر عهده دولت بود، اما اجرایی نشد.
حذف یارانه و هدفمندسازی یارانه + عبارت
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸
اگر یارانه نقدی دریافت نمی کنید؛ بخوانید
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی از فرصت دوباره جاماندگان و انصراف دهندگان یارانه نقدی از اول دی‌ماه خبر داد.
واریز یارانه + عبارت
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸
زمان واریز یارانه آذر ماه ۹۸ مشخص شد
یارانه نقدی آذر ماه ۹۸ روز چهارشنبه بیستم آذر به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
یارانه+ عبارت
پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸
بلاتکلیفی یارانه ۱۵گروه شغلی
نایب رییس مجلس باانتقاد از ملاک های پرداخت یارانه گفت: ۱۵ گروه شغلی در کشور هیچ گونه اطلاعاتی در بانک اطلاعات ایرانیان ندارند
یارانه مضاعف پول + عبارت
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸
زمان واریز یارانه و کمک حمایتی تغییر کرد
بر این اساس اولین پرداخت هر ماه به کمک معیشتی اختصاص دارد که دهم ماه انجام می‌شود و برای حدود ۶۰ میلیون نفر و نزدیک به ۱۸ میلیون خانوار است.
نوبخت + عبارت
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸
خبر خوش درباره یارانه نقدی
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت:‌ تلاش می‌کنیم یارانه نقدی خانوار که بیست و ششم هر ماه واریز می‌شود از این به بعد بیستم واریز کنیم.
یارانه+ عبارت
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸
این افراد یارانه نقدی دوم می‌گیرند+جزئیات
معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی معیارهای شناسایی مشمولان و حذف‌شدگان از فهرست سبد معیشتی خانوار را اعلام کرد. احمد میدری با حضور در یک برنامه تلویزیونی، ملاک‌های تشخیص افراد مشمول بسته معیشتی را شرح داد؛ به گفته میدری شاخص‌هایی چون ارزش و تعداد املاک و خودرو، فیش حقوقی افراد، تعداد سفرهای خارجی و نوع شغل، در اینکه افراد کاندیدای حذف از لیست یارانه‌بگیران شوند یا خیر، موثر بوده است.
بسته حمایتی معیشتی + عبارت
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
سر بسته‌حمایتی‌نگرفته‌ها کلاه رفت!
چند روز از پرداخت سه مرحله‌ای بسته حمایتی دولتی یا همان یارانه بنزین می‌گذرد، با اینکه شنیده‌ها حاکی از آن بود که این بسته حمایتی به حساب سرپرست خانوار به هر ایرانی تعلق بگیرد ولی پس از چشم‌انتظاری چندروزه، بسیاری از مردم موفق به دریافت این بسته حمایتی نشدند.
احمد میدری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی + عبارت
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
دستورالعمل جدید پرداخت بسته حمایتی : اگر بسته حمایتی معیشتی می خواهید حساب بانکیتان باید چک شود
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:‌ از این ماه به بعد هر کس می‌خواهد بسته حمایتی معیشتی دریافت کند، به شرط بررسی همه حساب‌ها و تراکنش‌های بانکی خواهد بود.
حمایت معیشتی + عبارت
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸
۱۶میلیون یارانه بگیر، بسته معیشتی نمی گیرند
حسین میرزایی سخنگوی حذف یارانه نقدی، اعلام کرد که ۱۶ میلیون نفر از کسانی که یارانه نقدی دریافت می کنند، بسته معییشتی نمی گیرند. و این یعنی ۲۵ میلیون ایرانی کمک حمایتی دولت را دریافت نمی کنند.
حاجی دلیگانی+عبارت
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸
حاجی دلیگانی به لاریجانی: پیامک‌های مردم را نمی‌توانیم جواب بدهیم، شما گوشی دارید؟ /قاضی‌پور: دولت به روستائیان کارت دهد/حواشی صحن مجلس
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای توزیع کالاهایی که با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد می‌شود، سیستمی عادلانه در بودجه سال ۹۹ بیاندیشد.
روحانی و احمدی نژاد + عبارت
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸
یارانه نقدی روحانی چقدر از یارانه نقدی احمدی‌نژاد کمتر است؟
با حساب خوشبینانه حداکثر کاهش مصرف بنزین پس از افزایش قیمت که بعید است کمتر از ماهانه ۳۰۰میلیارد تومان باشد، می‌توان گفت که بین رقم ادعایی دولت (۲۴۰۰میلیارد تومان) و رقم (۳۴۰۰میلیارد تومان) حساب شده توسط کارشناسان، حدود هزار میلیارد تومان فاصله وجود دارد که این خود قابل تامل است!
نوبخت + عبارت
یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸
نوبخت:
دولت هر ماه ۳ نوبت به مردم پرداختی خواهد داشت
نوبخت با اشاره به اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین در سال جاری گفت: مصرف بنزین در کشور تصاعدی رو به افزایش بود و با تداوم افزایش مصرف، کشور نیاز به واردات پیدا می‌کرد. به دلیل شرایط تحریمی، سال ۹۷ زمان مناسبی برای اصلاح قیمت بنزین نبود.