امروز : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت : ۳:۵۶ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������ ������ ����������
حسن خمینی+رئیسی+عبارت
چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
توصیه معنادار سیدحسن خمینی به رئیس جمهور جدید
سید حسن خمینی گفت: من به حل مشکلات امیدوارم، اما بیش از آن به خروج از منیت ها که شکاف ها و تلخ‌کامی ها را در جامعه پدید آورده است، امیدوارم. با شناختی که از آقای رییسی دارم، ویژگی بزرگ او این است که انشاالله هیچ منیت و فردمحوری و خودخواهی در دولت جدید نباشد.
حسن خمینی+عبارت
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
سیدحسن خمینی به شورای نگهبان: نمی شود تو برای من منتخب کنی و بگویی به این رای بده!
سیدحسن خمینی گفت: وقتی می گوییم اقبال عمومی، نظر جمهور (اکثریت)، شرط مشروعیت نظام است و انتخابات مشروعیت ساز است، از این جهت است که اقبال عمومی از نظر امام جزئی موضوع است.
حسن خمینی+عبارت
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
کنار کشیدن سیدحسن خمینی از انتخابات ۱۴۰۰ با توصیه رهبری
پس از ابراز نگرانی اصولگرایان از احتمال نامزدی سید حسن خمینی در انتخابات ریاست جمهور سید یاسر خمینی اعلام کرد که برادرش در انتخابات نامزد نمی شود. یاسر خمینی گفت رهبر انقلاب نامزدی سید حسن خمینی را به صلاح ندانسته اند.
سید حسن خمینی+عبارت
شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
رونمایی از شعار انتخاباتی سیدحسن خمینی
روزنامه سازندگی در شماره امروز خود از شعار انتخاباتی سیدحسن خمینی رونمایی کرد. /برترین ها
جواد امام+عبارت
یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰
پاسخ خاتمی و سیدحسن خمینی به پیشنهاد کاندیداتوری در ۱۴۰۰
ما در مجمع ایثارگران دو گزینه حداکثری داشتیم که سیدمحمد خاتمی پیشنهاد ما برای حضور در انتخابات را نپذیرفت و سیدحسن خمینی هم تا الان امتناع دارد که وارد این عرصه شود. از نظر ما تاکنون در بین کاندیداهای موجود، کاندیدای حداکثری وجود ندارد که بتواند مطالبات مردم را نمایندگی کرده و کشور را از شرایط موجود عبور دهد.
احمد خمینی+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
سید احمد خمینی از احتمال کاندیداتوری پدرش در انتخابات ۱۴۰۰ می گوید
فرزند سید حسن خمینی می‌گوید: فکر می‌کنم تصمیم‌ پدرم مشخص است و در انتخابات ۱۴۰۰ کاندیدا نخواهند شد.
حسن خمینی+عبارت
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹
انتقادات تند سید حسن خمینی: مضحکه است که قصه جنگ را بگوییم و نگوییم فرمانده جنگ آقای هاشمی بود
به نظر من این تحریف نیست، مضحکه است که قصه جنگ را بگوییم و نگوییم فرمانده جنگ آقای هاشمی بود و نگوییم نخست وزیرش چه کسی بوده است، بنیاد شهیدش را چه کسی اداره کرده است و تنها به گروهی خاص بسنده کنیم. در جنگ همه بودند و همین رمز توفیق بود.
حسن خمینی+عبارت
پنج شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹
سید حسن خمینی در راه پاستور؟
کمتر از یک سال دیگر هشتمین رئیس‌جمهور تاریخ جمهوری اسلامی ایران بر مسند ریاست دولت خواهد نشست و تا آخرین روز ثبت‌نام کاندیدا‌ها برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰، گمانه‌زنی برای ورود بسیاری از سیاست‌مداران به این رقابت انتخاباتی ادامه خواهد داشت.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
تصویری از ۲ رقیب سرسخت ریاست مجلس/زاکانی بدون توجه به کرونا لابی می‌کند /سیدحسن خمینی و رئیسی در یک قاب / قسمت دوم حواشی مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم
مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم با حاشیه‌هایی همراه بود، از ثبت تصویری از رئیسی و سیدحسن خمینی در یک قاب تا فعال شدن لابی های زاکانی.
حسن خمینی+عبارت
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
سیدحسن خمینی: در تعیین مصالح نظام، مصلحت را نباید تنگ و محدود کرد /ایران متعلق به همه ماست
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی یادگار امام، روز گذشته در دیدار با مدیران و دبیران رسانه‌های «ایران» و «ایرنا» ضمن تأکید بر ضرورت امیدواری، تأکید کرد که همه ما باید این باور را درون خود نهادینه کنیم که ایران متعلق به همه ماست و هیچ کدام از ما به تنهایی نمی‌توانیم ادعا کنیم که این سرزمین از آن ماست.
قاسم سلیمانی+عبارت
جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸
حضور سرزده سیدحسن خمینی و قالیباف در منزل سردار سلیمانی+عکس
سید حسن خمینی و محمدباقر قالیباف برای عرض تسلیت در منزل سردار سلیمانی حضور یافتند.
حسن خمینی+عبارت
جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸
واکنش جالب سیدحسن خمینی در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی
سید حسن خمینی در پیامی به فرمانده معظم کل قوا به مناسبت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی گفت: دشمنان نادان و کینه‌توز ایران و اسلام و حاکمان خیره‌سر آمریکا از ارزش شهادت و توان آن در فرهنگ خمینی غافلند و نیک نمی‌دانند که مقلدان خمینی جز این سرنوشتی نمی‌طلبند.
علیرضا زاکانی+عبارت
یکشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۷
حمله نماینده اصولگرای مجلس به لاریجانی/ سیّد حسن آقای خمینی در مکتب امام نمی گنجد!
من معتقد به یک دسته بندی دیگری هستم؛ من قائل هستم که مکتب امام، مقسم اصلی است و یک سری دشمن‌ها و یک سری رقبایی دارد و یک سری پیروانی. دشمنانش که مشخص هستند؛ یعنی یک عده‌ای از اول انقلاب بوده‌اند که یا طرف رژیم شاهنشاهی بوده‌اند یا انجمنی‌ها یا منافقین و مارکسیست‌ها یا ملی مذهبی‌ها و ملّیّون. بعد از انقلاب هم کل ریزش‌های انقلاب به هر دلیلی به جمع اینها اضافه شده و به یک جمع تبدیل شده‌اند. اما مهم بحث رقبای مکتب امام و پیروان است. اینجا ما تقسیم‌بندی درستی انجام نداده‌ایم.
آیت‌ا... سیدحسن خمینی
یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷
دیدار هنرمندان و شعرا با سید حسن خمینی (عکس)
مراسم ‌تجدید میثاق اهل فرهنگ و‌ هنر با آرمان های امام راحل و دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی یادگار امام (ره) شامگاه دیروز شنبه، ۱۲خردادماه، با حضور سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر در حسینیه جماران برگزار شد
آیت‌ا... سیدحسن خمینی
پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
اعتراض سید حسن خمینی به روحانی
یک فعال اصلاح‌طلب گفت: برخی دوستان اصلاح‌طلب اخیرا به من گفتند «در جایی سیدحسن آقای خمینی هم آمده بود و خیلی گله داشت که «آقای روحانی هیچ هماهنگی انجام نمی‌دهد و مشورت نمی‌پذیرد».