امروز : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت : ۳:۱۷ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������ �������� ����������
رئیسی+عبارت
یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰
رئیسی: خط قرمز دولت معیشت مردم است/ اگر ارز ترجیحی حذف شود اثر آن را در معیشت مردم جبران می‌کنیم
رئیس جمهور نزولی شدن سیر تورم را اقدامی مبارک دانست و گفت: این موضوع بعدها به کاهش قیمت ها و تورم در حوزه های مختلف می‌انجامد.
رئیسی+عبارت
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰
در جلسه فوق‌العاده ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا مطرح شد؛
رئیسی مقرارت جدید کرونایی را اعلام کرد
مقرر شد رستوران‌ها و تالار‌های پذیرایی حتما پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی وزارت بهداشت بویژه استفاده از ماسک توسط مراجعین و کارکنان را با دقت اجرایی کنند و بازرسی از این مراکز نیز با شدت بیشتری انجام شود و در صورت‌عدم رعایت سریعا مراکز متخلف تعطیل شود.
هیات دولت+رئیسی+عبارت
شنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۰
انتصاب‌های خبرساز اقتصادی در دولت رئیسی / این‌بار انتصاب فامیل‌های همسر خبرساز شدند!
خلاصه خبر جدید درباره انتصاب‌های خبرساز به خبرهای فیک یا ساختگی می‌مانند؛ «رئیس فدراسیون تنیس با لیسانس پرستاری معاون وزیر اقتصاد شد».
رئیسی+عبارت
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مطرح شد؛
دستور رئیسی درباره بازار ارز / عوامل مداخله‌گر را شناسایی کنید
رئیسی با تاکید بر لزوم جلوگیری از مداخلات سودجویانه در بازار ارز به دستگاه‌های مسئول دستور داد در این زمینه با جدیت به وظیفه خود عمل کنند.
شفافیت+عبارت
پنج شنبه ۴ آذر ۱۴۰۰
راه‌اندازی کامل سامانه پاکنا جدی تر از همیشه؛
ابهامات یک طرح به ظاهر شفاف / حقوق مدیران و کارکنان دولت بالاخره علنی می‌شود؟
سامانه پاکنا، یکی از سامانه‌های کارمند ایران است. سامانه کارمند ایران، یک ابر سامانه اطلاعاتی است که ۱۰ زیرسامانه مانند استخدام و به‌کارگیری نیروی انسانی، پایگاه اطلاعات کارکنان نظام اداری، ثبت حقوق و مزایای کارکنان، مدیریت مشاغل دستگاه‌های اجرایی، استعلام نیروی انسانی دستگاه‌ها، مدیریت ساختار دستگاه‌های اجرایی و ... دارد.
رئیسی+عبارت
چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰
چالش جدی کسری بودجه و دستور جدید رئیسی
رئیس جمهور در همین زمینه گفت: «لازم است تمام وزرا، رؤسای سازمان‌ها و استانداران برای مولدسازی دارایی ها واگذاری اموال مازاد دولت جهت جبران کسری بودجه سال جاری با جدیت و بدون کوچکترین وقفه‌ اقدام نمایند. کوتاهی در واگذاری اموال‌ مازاد پذیرفته نیست.»
جنتی+عبارت
چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰
طعنه معنادار آیت‌الله جنتی به رئیسی / کسی نباید در این مملکت شب را گرسنه بخوابد
دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه اگر روحیه بسیجی حاکم باشد همه مشکلات حل می‌شود، تاکید کرد: مسئولین باید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی به کار گیرند.
عباس مقتدایی+عبارت
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰
نامه بلند بالای نماینده اصفهان به رئیسی: برای حل مشکلات زاینده رود شخصا به موضوع ورود نمایید
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نامه‌‎ای به رییس جمهوری خواستار توجه ویژه او به موضوع زاینده رود شد.
رئیسی+عبارت
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰
رئیسی: ممنوعیت تردد شبانه لغو شود
رئیسی جدیت در کنترل رفت و آمد از طریق مرز‌های کشور را حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: وزارت کشور و وزارت بهداشت و درمان وظیفه دارند با حساسیت و جدیت، تردد افراد از مرز‌ها را کنترل کنند.
دولت+عبارت
سه شنبه ۲۵ آیان ۱۴۰۰
نامه مهم احمد وحیدی به استانداران سراسر کشور؛
انتصابات عجیب و غریب صدای وزیر کشور را در آورد / از رده های ارشد در وزارتخانه ها تا ماجرای یک بخشداری در مازندران
بیشترین میزان تغییر در وزارت نفت با ۱۵ انتصاب انجام شده که در آن تقریبا تمام مدیران اصلی این مجموعه در مدتی کوتاه جابه‌جا شده‌اند. پس از این وزارتخانه، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ۱۲ انتصاب در رده مدیران عالی و وزارتخانه نیرو و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی هرکدام با ۱۰ انتصاب در رده‌های بعدی قرار دارند.
رئیسی+عبارت
سه شنبه ۲۵ آیان ۱۴۰۰
دولت و مجلس هیچکدام نمی خواهند هزینه حذف ارز۴۲۰۰ تومانی را بپذیرند / رئیسی، شجاعت روحانی را دارد؟
رییس‌جمهور استدلال کسانی را که بر حذف دلار ۴۲۰۰ تومانی رای داده‌اند، پسندیده و همان را در لایحه‌ای به مجلس فرستاده است. مجلس شورای اسلامی پریروز نه به دوفوریتش رای داد، نه به یک فوریتش.
رئیسی+عبارت
سه شنبه ۲۵ آیان ۱۴۰۰
رئیس جمهور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی حضور یافت؛
رئیسی: محور دولت در انتخاب افراد شایستگی است / خودم با فیاضی مصاحبه کردم / دولت ما را با دولت های ۳ دهه گذشته مقایسه کنید / ارتقاء شأن و معیشت معلمان در دستور کار است
رییس جمهور گفت: محور انتخاب شایستگی است و رفاقت، قرابت و فشار آوردن رسانه ای هم موجب معرفی فردی نمی شود. دولت ما را با دولت های سه دهه گذشته مقایسه کنید که رفاقت چقدر در انتخاب افراد نقش داشته است.
رئیسی+عبارت
چهارشنبه ۱۹ آیان ۱۴۰۰
در جلسه هیأت دولت مطرح شد؛
آمادگی رئیسی برای حضور در جلسات شورای عالی فضایی/ مهم‌ترین وظیفه همه ما مهار تورم و کنترل قیمت‌هاست / حقوق های پرداختی باید در سامانه ثبت شود
رئیس جمهور گفت: پرداخت حقوق به افراد از محل خزانه نباید محرمانه تلقی شود و برابر مقررات قانونی پرداخت‌ها در سامانه مربوطه ثبت شود.
رئیسی+عبارت
دوشنبه ۱۷ آیان ۱۴۰۰
واکنش رئیسی به ادعای انتصابات فامیلی در دولت
رئیس جمهور با بیان اینکه دشمنان راهبرد مأیوس کردن مردم را در پیش گرفته‌اند، گفت: آنان از اینکه فضای امیدواری در کشور ایجاد شده ناراحت و عصبانی هستند و با طرح ادعاهای غیرواقع به دنبال ایجاد یأس در بین آحاد مردم هستند، لذا همه باید در مقابل اینگونه هجمه‌ها، هوشیار باشند.
رئیسی+عبارت
دوشنبه ۱۷ آیان ۱۴۰۰
صدای اعتراض مجلس علیه دولت سیزدهم / پایان ماه عسل رئیسی و نمایندگان اصولگرا نزدیک است؟
چرا کاری نمی‌کنید؟ این صدای برخی نمایندگان علیه رئیسی در روزهای گذشته است. در روزهای گذشته برای نخستین بار اعتراضاتی از سوی پارلمان همسو با دولت سیزدهم به جانب رئیسی روانه شده است.