امروز : چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت : ۲:۲۹ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������ ������������ ���������������� ����������
علی شادمان + عبارت
شنبه ۱۱ دی ۱۴۰۰
فرماندار نور در گفتگو با عبارت
شادمان: مگر ما مرده ایم که نساجی به مشهد برود
علی شادمان فرماندار نور در گفتگو با عبارت از تیم نساجی مازندران دعوت کرد تا آماده سازی ورزشگاه خانگی اش در قائمشهر از تیم های مقابل خود در ورزشگاه تازه تاسیس شهرستان نور استفاده کند.
افتتاح ورزشگاه شهید ناطق نور
شنبه ۱۱ دی ۱۴۰۰
خاموشی دردناک استادیوم تازه تاسیس نور؛
نگذاریم این ورزشگاه به سرنوشت شهید متقی ساری دچار شود! / صد رحمت به ملانصرالدین
همه این تجهیزات و امکانات در حالی بهره‌برداری شده‌اند که اساسا شهرستان نور و شهرهای اطراف آن جمعیت بسیار کمی دارند و ورزش اصلی این مناطق نیز کشتی، والیبال و وزنه‌برداری است. اما شهرهای قائمشهر و بابل که در لیگ برتر و لیگ یک نمایندگان قدرتمندی نظیر نساجی و رایکا دارند از یک زمین معمولی و حداقل استانداردها نیز بی‌بهره هستند.
پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
خط و نشان رانش زمین برای جاده‌های مازندران
افزایش نقاط رانشی در مناطق کوهپایه‌ای و کوهستانی مازندران علاوه بر این که مشکلات مرتبط با این پدیده را بیشتر کرده، دغدغه‌ها برای جلوگیری از زمین‌لغزش‌ها در آینده را نیز افزایش داده است.
دایرکت + عبارت
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
در جلسات کرونایی فرمانداران مازندران چه گذشت؟ / بنیامین کنسرت لغو شده اش در تهران را برگزار می کند! / دامادی:بترسید از روزی که باطن شما بر ملت آشکار شود / نورانی کردن پارک جنگلی به امید مسافرین عید در این روزها !
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. سی و پنجمین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
دایرکت + عبارت
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
جلسات آموزشی فرمانداران برای انتخابات ادامه دارد / تبریک روز عشق ایرانی به روش بنیامین / ماجرای ساخت پناهگاه برای حیوانات در بابلسر از زبان عضو شورای شهر / خاطره بازی خواننده ساروی با یک آهنگ قدیمی و عکس جوانی اش
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. سی و سومین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
دایرکت + عبارت
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
آقای نماینده در گود زورخانه ! / وزنه بردار نوجوان بابلسری سوم آسیا شد / انتقاد تند قهرمان کشتی از نماینده شهرش / دشواری های کاندیداتوری در تهران، مناظره همراه با پخش زنده! / حسین نیازآذری برای اثبات حرفش نامه رسمی ناجا را رو کرد!
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. بیست و سی و دومین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
دایرکت + عبارت
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
نماینده مطرح نور و محمود آباد لیست اموالش را منتشر کرد / انتقاد تند کامبیز دیرباز از مسئولین در روز ۲۲ بهمن / تولد پسر پرسپولیسی رئیس شورای شهر آمل / پشت صحنه جشن اختتامیه تئاتر فجر به روایت بازیگر مازندرانی
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. بیست و هفتمین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
علی شادمان فرماندار نوشهر+عبارت
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶
گفتگو با فرماندار نوشهر:
پیاده روی ۶ کیلومتری شادمان در میان زباله ها/ پروژه زباله سوز نوشهر و ساری ملی است و ربطی به شهرداری ندارد
به مدت سه هفته با کامیون مشغول جمع آوری زباله ها بودیم و در نهایت ۱۸۰ کامیون زباله در این مسیر جمع کردیم و چهره متفاوتی از این مسیر زیبا و توریستی به نمایش گذاشتیم.
لودر سواری فرماندار نوشهر
پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵
برای جلوگیری از توقف کار و روحیه دادن؛
فرماندار نوشهر خودش پشت «لودر» نشست و ادامه داد+تصاویر
فرماندار نوشهر که به دلیل بازدیدهای فراوان از روند آزادسازی با تمامی ماشین آلات آشنا شده مدتی است که رانندگی ماشین های سنگین و راهسازی را آموخته و هروقت کار اندکی دچار رکود می شود برای روحیه دادن به کارگران خودش پشت ماشین آلات ساخت و ساز می نشیند و کار را ادامه می دهد.
موزه نیما یوشیج- سایت عبارت
یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵
سالروز وفات نیما یوشیج نزدیک است...
هفتمین شب نشان ملی نیما هم‌زمان با سال‌روز وفات نیما در نوشهر برگزار می‌شود
علی شادمان
شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵
واژگون شدن خودروی فرماندار نوشهر در لبه پرتگاه/ خطر از بیخ گوش شادمان گذشت
علی شادمان فرماندار نوشهر که صبح شنبه به اتفاق بخشدار کجور برای مدیریت میدانی برف سنگین راهی منطقه کجور شده بود در مسیر برگشت دچار سانحه شد
آزادسازی سواحل نوشهر
شنبه ۱ آیان ۱۳۹۵
غوغای فرمانداری که قرار بود برکنار شود؛
ماجرای لوکس ترین بازپس گیری سواحل بعد از انقلاب در نوشهر/«شادمان» و عملیات غیرممکن
عبارت: این اتفاق حاصل کاری گروهی و رهبری بی پیرایه و عادلانه شادمان بود و نشان داد که اگر بتوان مرکز ثقلی یافت اتحاد حاصل خواهد شد و ناممکن ها ممکن.
علی شادمان
جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵
گفتگوی «عبارت» با علی شادمان فرماندار نوشهر:
آزادسازی ۴کیلومتر از گرانترین سواحل نوشهر/از اتاق خواب با جت اسکی مستقیما به دریا می رفتند/ساخت هتلی که سرمایه اش از بودجه عمرانی استان بیشتر است
عبارت: همه می گفتند نمی شود، چون سال ها بود که شعارش را می دادند ولی کسی نمی توانست آن را عملی کند. به هرحال کسانی که در این منطقه ویلا ساخته اند پشتشان به جایی گردم بوده.
علی اکبر علیزاده؛ دادستان نوشهر
جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵
گفتگوی «عبارت» با علی اکبر علیزاده؛ دادستان نوشهر:
این ‌آزادسازی در کل کشور بی نظیر بود/حتی یک ساعت کسی را بازداشت نکردیم!
عبارت: این موضوع اتفاق بسیار بزرگی است که با این وضعیت و موقعیت در کل کشور بی نظیر است و من حداقل نمی توانم مشابهی برای آن پیدا کنم. از موارد نادر و منحصر به فرد این آزادسازی این است که در قلب شهر رخ داد و با اینکه با ۱۲۰ مالک طرف شدیم هیچ شخصی بازداشت نشد