امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۶:۵۹ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������ ����������
ابطحی+عبارت
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱
ای کاش کسی می‌رفت مذاکره کند که دیپلماسی خوانده باشد/ نماز شب باقری را چه کار داریم
محمد علی ابطحی فعال سیاسی در توئیتی تیم مذاکره کننده را مورد انتقاد قرار داد
برجام-عبارت
پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱
توضیح ایران درباره پایان مذاکرات در دوحه
ناصر کنعانی سخنگوی ‌وزارت امور خارجه در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره گزارش منتشر شده در یکی از رسانه‌ها مبنی بر پایان مذاکرات اظهار دشت: مذاکرات دو روزه هنوز به انتها نرسیده و عصر امروز نشست دیگری میان دکتر باقری مذاکره‌کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران و انریکه مورا هماهنگ‌کننده اروپایی گفت‌وگوها برگزار خواهد شد.
سکوی نفت و گاز+عبارت
چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۱
فروش نفت برای ایران رویا می‌شود/ تا وقت هست برجام را احیا کنید
رهبران اتحادیۀ اروپا در مورد کاهش نود درصدی واردات نفت از روسیه تا آخر سال جاری میلادی به توافق رسیدند.
رئیسی+عبارت
شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
خبر خوش رئیسی درخصوص خنثی‌سازی تحریم‌ها
رئیسی با اشاره به موفقیت‌های دولت در کنترل ویروس کرونا و تاثیر این اقدام در توسعه گردشگری کشور گفت: سفرها در عید نوروز امسال نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد افزایش داشته و دولت بنا دارد این نشاط اجتماعی را حفظ کند.
ایران و آمریکا+عبارت
جمعه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
آمریکا شرط رفع تحریم‌های ایران را اعلام کرد | تصمیم واشنگتن درباره سپاه پاسداران
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفته اگر ایران خواستار رفع تحریم‌ها فراتر از توافق هسته‌ای است بایستی نگرانی‌های آمریکا که فراتر از مسائل هسته‌ای هستند را برطرف کند.
رسول منتجب نیا، دبیرکل حزب جمهوریت ایران اسلامی+ سایت عبارت
پنج شنبه ۴ فروردین ۱۴۰۱
اعتراف باقری و امیرعبداللهیان درباره ظریف/ او خائن و وطن فروش نبود/ مذاکرات را به رفراندوم بگذارید
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: در مقایسه با دولت های گذشته من، دولت آقای رئیسی را ناموفق‌ترین، ناکارآمدترین، ضعیف‌ترین و غیرکارشناسی‌ترین دولت‌های بعد از انقلاب می‌دانم.
ایران و آمریکا+عبارت
پنج شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۰
خبر مهم سخنگوی کاخ سفید از نهایی شدن توافق در وین
سخنگوی کاخ سفید با بیان اینکه روسیه و آمریکا درباره برنامه هسته ای ایران و توافق با این کشور هدف مشترک دارند، گفت مذاکرات وین در مراحل پایانی قرار دارد.
رئیسی+عبارت
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
ابراهیم رئیسی با برجام چه خواهد کرد؟
بعید است که انتخاب "ابراهیم رئیسی" به عنوان رئیس جمهور جدید ایران، چالشی برای مذاکرات مرتبط با احیای "برجام" به شمار رود. با این حال، احتمال می‌رود که تا حدی، تعاملات بین المللی ایران، سمت و سوی جدیدی پیدا کند.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
در جلسه هیات دولت مطرح شد؛
روحانی: رسما اعلام می‌کنم تحریم‌ها شکسته شده و بزودی برداشته می‌شوند / صهیونیست‌ها و ارتجاع منطقه سر آمریکا را کلاه گذاشتند / سال ۹۹ یکی از سخت‌ترین سال‌های تاریخ ایران بود
رئیس‌جمهور گفت: سال ۹۹ یکی از سخت‌ترین سال‌های تاریخ ایران بود زیرا اتکای ما به نفت و میعانات در بودجه ۲ درصد بود.
دکتر علی کریمی فیروزجایی +عبارت
پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
نظر نماینده مردم بابل در خصوص مذاکرات برجامی در وین / این گفتگوها فرسایشی می شود
ساری- عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: مقاومت و سرسختی آمریکا در برابر خواسته منطقی و قانونی کشورمان برای لغو تحریم‌های ظالمانه بیانگر خوی استکباری و اوج بی صداقتی کاخ سفید است.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
در جلسه هیئت دولت مطرح شد؛
روحانی: از مذاکرات وین نترسید / دست ما را باز بگذارید در ١٠٠ روز آخر تحریم‌ها را بشکنیم / چارچوب‌ مذاکرات را رهبری تعیین می‌کنند / ۲۴ میلیون رأی با رئیس‌جمهور سخن می‌گوید
رئیس جمهور گفت: حفظ جان مردم برای ما اولویت دارد. در این شرایط وارد کردن واکسن به عنوان یک وظیفه است هر شرکت خصوصی، بیمارستان و موسسه ای که می تواند از هر کجا واکسن مورد تایید وزارت بهداشت وارد کند می تواند با ارز نیمایی واکسن وارد کند.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰
در جلسه هیئت دولت مطرح شد؛
روحانی: دولت زیر بار سیستم توزیع کوپنی نرفت / آمریکا می خواهد توبه کند و به برجام برگردد / مخالفان عذرخواهی کنند / تعامل با جهان جزو مصوباتی است که رهبری امضا کرده
رئیس جمهور گفت: امروز آمریکا به دنبال مذاکره مستقیم یا غیرمستقیم با ایران است، برخی رسانه‌ها می‌خواهند این پیروزی عظیم تاریخی را بپوشانند.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
در دیدار وزیر امور خارجه ایرلند با رئیس جمهور ایران مطرح شد؛
شرط روحانی برای فعال شدن برجام از سوی ایران / مصمم به همکاری با آژانس هستیم / پس از رفع تحریم ها بلافاصله به تعهدات عمل می کنیم / همه اعضای سازمان ملل ملزم به اجرای قطعنامه ۲۲۳۱ هستند
رئیس جمهور با اشاره به سابقه عضویت ایرلند در شورای امنیت سازمان ملل و مشی بی طرفانه این کشور، تاکید کرد: شورای امنیت می بایست در برابر دولت قبلی آمریکا بدلیل نقض قطعنامه برخورد مناسب انجام می داد.
ایران و فرانسه
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
صدور قطعنامه علیه ایران در شورای حکام
«ژان ایو لودریان» وزیر خارجه فرانسه از تصمیم سه کشور اروپایی فرانسه، انگلیس و آلمان (E۳) برای صدور قطعنامه‌ای علیه تصمیم اخیر ایران مبنی بر کاهش تعهدات خود در چارچوب پروتکل الحاقی خبر داد.
ایران + آمریکا+عبارت
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
چراغ سبز آمریکا به ایران ! + جزئیات
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: بهترین مکان برای گفت‌وگوی آمریکا و ایران درباره پرونده هسته‌ای این کشور، همان مسیر گروه ۵+۱ است.