امروز : پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت : ۷:۵۶ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:�������� ���� ������ ������ ���� ����������������
غرق شدن-عبارت
شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱
حادثه برای ۴ عضو یک خانواده در دریای خزر / یک نفر هنوز پیدا نشده است
پیکر ۳مسافر غرق شده در دریای خزر در آستانه اشرفیه از آب بیرون کشیده شد.
غرق+عبارت
دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱
هیات نجات غریق مازندران نسبت به وقوع سونامی غرق‌شدگی در دریا هشدار داد
رییس هیات نجات غریق و غواصی مازندران نسبت به کمبود امکانات و ناجیان غریق در طرح‌های سالم‌سازی سواحل مازندرانی خزر و احتمال وقوع سونامی غرق‌شدگی مسافران و بومیان در دریا هشدار داد.
غرق+عبارت
یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
سیر صعودی آمار غرق شدگی/ جان باختن ۲۸ نفر در ۷ روز
سخنگوی سازمان اورژانس کشور، از ثبت ۱۷۹ مورد غرق شدگی از ابتدای سال تا کنون خبر داد و گفت: این آمار طی هفته گذشته به ۳۸ مورد رسید که متاسفانه ۲۸ نفر از این ۳۸ نفر جان خود را از دست دادند.
غرق+عبارت
یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
جاي خالي تابلوهاي هشداردهنده شنا در غرب مازندران براي كاهش تلفات
تابلوهاي هشداردهنده شنا به عنوان يكي از موثرترين شيوه هاي تبليغات محيطي در شهرهاي ساحلي غرب مازندران است كه نقش بسيار بازدارنده اي دركاهش شمارقربانيان درياي خزر دارد كه متاسفانه در اين مناطق كمتر به اين موضوع پرداخته شده است.
غرق+عبارت
پنج شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱
ادامه تلاش‌ها برای پیدا کردن گردشگر غرق شده در رامسر
رئیس هیت نجات غریق و غواصی مازندران با اشاره به حضور گردشگران زیاد در سواحل استان، گفت: روز گذشته یک فرد در پلاژ ساحلی رامسر در غرق شده و تاکنون غریق هنوز پیدا نشده است.
غرق+عبارت
شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
مازندران، رکورددار غرق‌شدگی در کشور
طی یک سال گذشته هزار و ۱۶۶ نفر در دریاچه‌ها، سدها و رودخانه‌ها به دلیل رعایت نکردن مسائل ایمنی جان خود را از دست دادند، این تعداد از غرق‌شدگی نسبت به سال گذشته که تعداد تلفات هزار و ۱۸۸ نفر بود، ۱.۹ درصد کمتر شده است.
غرق+عبارت
سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸
بسته شدن پرونده طرح دریا با ۴۷ غرقی در مازندران
از شروع تا پایان طرح دریا تعداد چهل و هفت نفر(۴۷) نفر در سواحل دریای مازندران غرق شدند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل تغییری نداشت.
هلال احمر امداد کمک + عبارت
یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸
بلندتر شدن صدای مرگ در رودخانه‌های مازندران
هر چند تلاش های مسئولان مازندران برای کاهش غریق در ساحل دریای این استان به ثمر نشست و از تعداد قربانیان غرق شدگی در این حوزه کاسته شده، اما غرق شدن افراد بویژه گردشگران در دیگر حوزه های آبی از جمله رودخانه ها و آب بندان ها در حال افزایش است که نیازمند توجه ویژه است.
غرق- سایت عبارت
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵
دریای خزر باز هم قربانی گرفت
جوان ۲۲ ساله سیمرغی عصر روز سه شنبه ۱۶ شهریور به دلیل نداشتن مهارت شنا و آشنا نبودن با جریان آب دریایی در سواحل بابلسر غرق شد .
نجات از غرق شدن در مازندران - سایت عبارت
پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵
نجات معجزه آسای نوجوان ۱۳ ساله در ساحل تنکابن+تصاویر احیاء
این نوجوان ۱۳ ساله که در منطقه ممنوعه شنا قرار داشت، بلافاصله توسط نیروهای امدادی به ساحل دریا آورده شد و ضمن تخلیه آب از ریه برای ادامه درمان به بیمارستان شهید رجایی تنکابن انتقال یافت.