امروز : یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت : ۱۰:۵۲ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:�������� ���� ����������������
تورم در مازندران + سایت عبارت
یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
گزارش آماری تحلیلی عبارت از آخرین اطلاعات مرکز آمار ایران
تورم تولید در حال شکستن کمر اقتصاد مازندران است/ بی توجهی دردناک مسئولان استانی به ‌آمارهای حیاتی
آمارهای تازه که در زمینه‌ی شاخص قیمت تولیدکننده در بخش‌های مختلف کشور در بهار ۱۴۰۱ منتشر شده زنگ خطری برای اقتصاد استان مازندران است که بیش از گذشته ضرورت همکاری استانداری مازندران و ادارات صمت، کشاورزی، بازرگانی و گردشگری را گوشزد می‌کند. بدون نقشه ی راهی دقیق و غیرشعاری ترمیم این شکاف‌ها نه‌تنها غیرممکن خواهد بود، بلکه باید منتظر بدل شدن آنها به حفره‌هایی عمیق باشیم.
نرخ تورم سالانه در مازندران
چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۱
شهروندان استان‌ مازندران بالاترین نرخ تورم سالانه را تحمل کرده‌اند | معرفی استان‌های با بالاترین و پایین‌ترین تورم
مرکز آمار ایران نرخ تورم استان‌ها را اعلام کرد که بر اساس آن در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ بیشترین نرخ تورم ماهانه خانوارهای کشور مربوط به استان‌های سیستان و بلوچستان و البرز و کمترین نرخ تورم ماهانه مربوط به استان‌خوزستان بوده است. اما در نرخ تورم ۱۲ ماهه به ترتیب شهروندان ۳ استان کهگیلویه و بویراحمد، مازندران و ایلام بالاترین نرخ تورم را تحمل کرده اند.
نرخ تورم سالانه در مازندران
سه شنبه ۹ فروردین ۱۴۰۱
گزارش تحلیلی آماری عبارت از نرخ تورم سالانه در مازندران؛
مازندران؛ گران‌ترین استان ایران در سال گذشته/ به مرز بحران رسیدیم/ تورم مازندران؛ جهنم سرمایه‌گذاران و بهشت دلال‌ها
من پیشتر در گزارشی اخطار داده بودم که اگر روند موجود در بهمن ۱۴۰۰ ادامه پیدا کند، مازندران بی‌شک در "نرخ تورم سالانه" رتبه‌ی خجالت‌آوری را ثبت خواهد کرد اما متاسفانه گوش شنوایی برای این تحلیل‌ها در مازندران وجود ندارد و رسانه‌ای استان نیز کمترین شناختی از تحولات تورمی مازندران در یک دهه‌ی گذشته ندارند. وقتی ارکان اصلی سیاستگذاری و اطلاع‌رسانی وقعی به این خطر اقتصادی نمی‌نهند؛ نتیجه از این بهتر نخواهد شد.
تورم در مازندران
سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۰
گزارش تحلیلی آماری عبارت از آخرین وضعیت تورم در کشور؛
تورم ماهانه در مازندران رکورد ۹ ساله را شکست / مازندران با فاصله گران‌ترین استان ایران شد / چرا به چنین وضعی دچار شدیم؟
به گزارش عبارت؛ ثبت تورم ۲.۱ درصدی در ماه بهمن، متوسط گرانی در کشور را نشان می‌دهد که بر همین اساس؛ استان مازندران بیشترین تورم را در بُعد ماهانه به ثبت رسانده است. بدین معنا که از ۹ سال پیش تاکنون مازندرانی‌ها چنین تورمی را در بهمن ماه تجربه نکرده‌اند
قدرت خرید مردم + عبارت
یکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰
وضعمان از آبان ۹۸ چقدر بدتر شده است؛
یارانه امشب مازندرانی ها ۳۵ هزار تومان ارزش دارد
مثلا زوجی جوان که تازه چند سالی است زندگی مشترک خود را آغاز کرده‌اند و یارانه‌ی ۱۰۳ هزار تومانی دریافت می‌کنند، درواقع معادل ۶۰هزار تومان در آبانماه ۹۸ قدرت خرید دارند. آبان ۹۸ از این جهت برای مقایسه انتخاب شده که حکم گسلی بزرگ در اقتصاد ایران را دارد و بسیاری از خانوارهای ایرانی بعد از گران شدن بنزین، یک شبه فقیر شدند.
تورم + عبارت
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹
کمترین میزان تورم در بین استان های کشور به نام مازندران ثبت شد؛
استانی با کمترین تورم و بیشترین نظارت
از طرف دیگر همکاری مردم و گزارش آنان به نهادهای نظارتی یکی دیگر از دلایل موفقیت مازندران در کنترل تورم بود به طوری‌که تنها در همین مردادماه ۴۳۳ مورد تخلف صنفی در استان توسط گزارشات مردمی کشف و با آنان برخورد شد.