امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت : ۱۲:۲۹ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:�������� �������� �������� �������� ���������� ����������
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
یکشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۱
سوژه ای متفاوت که شکار «لنز» دوربین شد / نگاه معنادار ظریف به احمدی‌نژاد
نگاه معنادار ظریف به احمدی‌نژاد از لنز دوربین خبرنگارها دور نماند.
رسول منتجب نیا، دبیرکل حزب جمهوریت ایران اسلامی+ سایت عبارت
پنج شنبه ۴ فروردین ۱۴۰۱
اعتراف باقری و امیرعبداللهیان درباره ظریف/ او خائن و وطن فروش نبود/ مذاکرات را به رفراندوم بگذارید
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: در مقایسه با دولت های گذشته من، دولت آقای رئیسی را ناموفق‌ترین، ناکارآمدترین، ضعیف‌ترین و غیرکارشناسی‌ترین دولت‌های بعد از انقلاب می‌دانم.
روحانی+ظریف+عبارت
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰
پیش بینی دوران پساریاست‌ جمهوری روحانی / ظریف به مجمع می رود؟
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی می‌گوید: رهبری چه بسا در دوره ای که مسؤلیت آقای صادق لاریجانی تمام شود، بنا باحراز صلاحیت و قابلیت‌های منحصر به فرد آقای روحانی در قیاس با اعضای فعلی مجمع، ریاست را به عهده آقای روحانی واگذار کنند.
احمدی نژاد+عبارت
یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰
افشاگری های جدید و عجیب علیه محمود احمدی نژاد
وزیر اسبق امورخارجه در یک برنامه تلویزیونی ناگفته‌هایی درباره اصرار احمدی‌نژاد برای عزل ظریف بیان کرد.
سعید خطیب زاده +عبارت
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
سخنگوی وزارت خارجه: موضوعی به نام توافق اولیه در مذاکرات وین وجود ندارد / همسر ظریف ممنوع الخروج نیست / ورود ۶۰ میلیون دوز واکسن از نیمه خرداد
سخنگوی وزارت امور خارجه با تاکید بر اینکه موضوعی به نام توافق اولیه در مذاکرات هسته‌ای وجود ندارد، گفت: درصد قابل توجهی از مسائل باقی‌مانده در کارگروه‌های سه گانه تکمیل شده و درصدی هم به تصمیمات سیاسی نیاز دارد.
جهانگیری+ظریف+عبارت
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
جهانگیری کاندیدای ریاست جمهوری می شود / احتمال تغییر تصمیم ظریف در لحظه آخر
عضو جبهه اصلاحات ایران گفت:«اسحاق جهانگیری» در مقطعی از حضور در عرصه انتخابات منصرف شده بود اما با توجه به شرایط فعلی،احتمال حضور او بار قوت گرفته است.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
تحقیق و تفحص از ظریف کلید خورد / ادعای جدیدی که ذوالنوری درباره فایل صوتی مطرح کرد
برخی نمایندگان مجلس که از هر فرصتی برای حمله به دولت و کابینه استفاده می‌کنند، بعد از جلسه غیرعلنی دیروز صحن علنی مجلس را به کارزار حمله به محمدجواد ظریف تبدیل کردند.
دکتر جواد ظریف + عبارت
یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
نکاتی مهم از جلسه ظریف با نمایندگان مجلس درباره فایل صوتی / به هیچ وجه کاندیدا انتخابات نخواهم شد / به دنبال دو قطبی میدان و دیپلماسی نبودم
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نشست عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد و اظهار داشت که ظریف در این جلسه گفته که به هیچ وجه نامزد انتخابات نمی شوم.
ظریف+عبارت
پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
نوحه‌خوانی علیه وزیر امور خارجه ادامه دارد!
بعد از مداحی محمود کریمی علیه ظریف یک مداح زنجانی هم علیه وزیر خارجه نوحه‌خوانی کرده است.
فاضل میبدی +عبارت
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
پس لرزه های اشعار توهین آمیز مداح معروف علیه ظریف در شب قدر
فاضل میبدی در رابطه با شعرخوانی محمود کریمی در شب قدر و توهین به وزیر امورخارجه گفت: سرودن اشعار هجویات و جمع کردن مردم، توهین به مقدسات است. افرادی که چنین شعر خوانی‌هایی می‌کنند و یا اشعار این چنین را می‌سرایند هدایت شده هستند و ممکن است یکی از اهدافشان علاوه بر حمله به یک مسئول آبرو بردن از دین باشد.
تجمع علیه ظریف در شیراز +عبارت
یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
تصاویری از تجمعات ادامه دار علیه ظریف؛ این بار در شیراز
جمعی از دانشجویان شیرازی در واکنش به صوت منتشر شده وزیر امور خارجه، شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ تجمعی را مقابل نمایندگی وزارت امور خارجه در شیراز برگزار و انتقادات خود را نسبت به این اقدام دستگاه دیپلماسی، ابراز کردند. دانشجویان در این تجمع با سر دادن شعار‌هایی همچون "نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا"، "مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل"، "حقه انتخابات فریب ذهن ملت"، " ظریف بی کفایت استعفا استعفا، "ظریف بی سیاست مایه ننگ ملت"، "وزیر بی لیاقت نمی‌خوایم، نمی‌خوایم "، " نصر من الله و فتح غریب ننگ بر این دولت مردم فریب" و... خواستار استیضاح او در مجلس شورای اسلامی شدند. /فارس
ظریف+عبارت
یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
ظریف درخواست بخشش کرد
ظریف بار دیگر تاکید کرد: در سحرگاه ضربت خوردن شاه مردان و به هنگام اعمال شب قدر، همه کسانی که به باور خودم به من تهمت و افترا زده‌بودند را بخشیدم. امیدوارم مردم بزرگوار ایران و همه عاشقان سردار و به ویژه خانواده بزرگوار سلیمانی عزیز نیز بنده را ببخشایند.
جبهه اصلاحات ایران+عبارت
یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
جبهه اصلاحات در حمایت از ظریف بیانیه صادر کرد
در اغلب کشورهای درگیرِ جنگ‌ها و تنش‌های نظامی، بحث بر سر این‌که استراتژی و سیاست خارجی کلان کشور باید عمدتاً در‌ «میدان» توسط نظامیان تعیین شود یا در «پایتخت» توسط سیاستمداران و دیپلمات‌ها، بحث متداولی است.
تجمع علیه ظریف+عبارت
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
تجمع اعتراضی علیه ظریف در مشهد + تصاویر
بعد از ظهر پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰، جمعی از شهروندان مشهدی در اعتراض به اظهارات اخیر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه درباره سردار سلیمانی در مقابل نمایندگی امور خارجه در شرق کشور تجمع کردند. معترضین حاضر در این تجمع، دست‌نوشته‌های در انتقاد از سخنان محمد جواد ظریف و یادآوری تاثیرات رشادت‌های میدانی سردار شهید سلیمانی در دست داشتند. از زمان انتشار علی رغم توضیحات دولت و شخص وزیر امور خارجه عده ای به سخنان او انتقاد دارند. ظریف در جای جای این فایل صوتی سه ساعته از سردار سلیمانی تمجید کرده است.
قالیباف+عبارت
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
انتقادات تند قالیباف از اظهارات ظریف در فایل صوتی لو رفته
رئیس مجلس با اشاره به فایل صوتی منتشر شده از وزیر امور خارجه، گفت: تولید ابعاد مختلف امنیت ضامن تامین امنیت کشور ماست و اگر کسانی به هر بهانه‌ای دوگانگی قدرت میدانی و قدرت دیپلماسی را مطرح کنند بدانند که این ضد منافع ملی، ضد تجارب بشری و ضد علم است و هیچ منطقی در آن نیست الا فرصت‌طلبی سیاسی.