امروز : چهارشنبه ۵ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۹:۰۵ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:�������� �������� ��������
حکیم شهردار بابل
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
گزارش ویژه عبارت از دستگیری شهردار بابل؛
حکمت شهرداری «حکیم» روشن شد/ از فساد ستیزی امام جمعه بابل تا دستگیری دامادش!
سید مجتبی حکیم؛ داماد حجت الاسلام روحانی امام جمعه مشهور بابل است که با مدرک تحصیلی کاملا غیرمرتبط و در روندی عجیب و در شرایطی خاص به صندلی شهرداری بابل تکیه زد.
امام جمعه بابل+عبارت
یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹
نظر امام جمعه بابل درخصوص توهین به رئیس جمهور در راهپیمایی ۲۲ بهمن / تبعات خطرناک یک اتفاق نادر
امام جمعه بابل با اظهار این که توهین به شخص رئیس جمهوری به عنوان منتخب مردم آن هم در مهمترین روز کشور ، اصلا قابل قبول نیست، گفت : به طور یقین چنین حرکاتی در فضای حقیقی تبعات خطرناکی برای نظام در پی دارد.
رد صلاحیت+عبارت
جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸
نتیجه تایید صلاحیت فردا به فرمانداری‌ها اعلام می‌شود ‌؛
به جز نجفی چه کسانی رفتنی هستند / لابی‌های پایتخت؛ تنها امید باقی مانده
عبارت حدود یک ماه پیش در گزارشی اعلام کرد که سه نماینده فعلی استان به طور قطع رد صلاحیت شده‌اند. از آنجا که یک تن از آنها انصراف داده‌است حالا می‌توان نامش را ذکر کرد.
علی نجفی+عبارت
شنبه ۱۱ آیان ۱۳۹۸
علی نجفی نماینده بابل در جمع کنشگران سیاسی این شهرستان با اشاره به حقوق شهروندی مردم و دفاع از اصلاح طلبان مطرح کرد؛
خونبهاى شهيدان اين حق را به من داد تا از امام جمعه هم انتقاد كنم/ آقاى وزير اگر سه فرزندت تحصيلكرده و بيكار باشند صبر ميكنى؟/ نماينده اى كه روزى صد تلفن به مقامات مى زند علاف است/ بايد بپذيريم كه از دنيا عقبيم
عصر چهارشنبه گذشته علی نجفی نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی به دعوت حزب اتحاد ملت بابل در جمع کنشگران سیاسی شهرستان بابل حضور یافت و در مورد مسائل روز کشور به گفتگو نشست.
ایرج نیاز آذری+عبارت
شنبه ۱۱ آیان ۱۳۹۸
در پی خطبه های دهم آبان حجت الاسلام مجتبی روحانی؛
دو پرسش از امام جمعه بابل
برادر نماینده بابل در یادداشتی که در اختیار عبارت قرار داده اظهارات پوپولیستی امام جمعه بابل را مورد انتقاد قرار داده و از وی دو سوال منطقی پرسیده است. در ادامه متن یادداشت ایرج نیاز آذری را میخوانید
روحانی بابل+عبارت
شنبه ۱۱ آیان ۱۳۹۸
مدیرکل راه وشهرسازی مازندران می‌داند بابل کجاست؟/ سوال مردم این است تا کی باید جنازه‌روی جنازه بگذارند
امام جمعه با اشاره به تصادفات وحشتناک در جاده‌های بین شهری به‌خصوص جاده بندپی غربی در منطقه شوبکلا گفت: احتمالا در نقشه مدیرکل راه و شهرسازی، راهداری و استانداری جایی به نام بابل وجود ندارد، تا کی این مردم باید کشته پشت کشته بگذارند، شایسته است توجه‌ها بیشتر و محرومیت‌ها کمتر شود گفتن فقط منحصر به من نیست، رسانه‌ها همراهی کنند تا بلکه گوشی برای شنیدن باشد.
حجت‌الاسلام حسن روحانی امام جمعه بابل + عبارت
شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸
در خطبه های نمازجمعه مطرح کرد ؛
انتقاد امام جمعه بابل از آتش‌زدن علوفه مزارع همزمان با واردات علوفه !
امام جمعه بابل گفت: در حالی کشاورزان مازندرانی اقدام به آتش زدن علوفه می‌کنند که علوفه مورد نیاز استان از خارج وارد می‌شود، وزیر جهاد کشاورزی به این بی‌توجهی‌ها در مازندران رسیدگی کند‌......
امام جمعه بابل
چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷
شیعه شدن یک خانم سنی در دفتر امام جمعه بابل
یک خانم اهل ترکمن‌صحرا در آستانه میلاد حضرت زهرا(س) با حضور در دفتر امام جمعه بابل تشرف خود به مذهب شیعه را اعلام کرد.
شهرداری بابل+حکیم+عبارت
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
درباره گزینه اصلی شهرداری بابل بیشتر بدانید؛
آیا «حکیم» دوای درد مزمن بابل خواهد شد؟/ موافقان شهرداری «حکیم» چه دلایلی دارند
بر اساس شنیده های موثق «حکیم» به عنوان گزینه نهایی «شهرداری بابل» به وزارت کشور معرفی شده و در انتظار صدور حکم است. اگر بخت با او یار باشد و بر مسند شهرداری تکیه بزند، کار سختی در پیش دارد. او باید با کمک همه مردم از بحران های پشت سر پلی تجربی برای عبور از چالش های پیش رو بسازد وگرنه به سرنوشت شهرداران پیش از خود دچار خواهد شد، حتی اگر داماد حجت الاسلام مجتبی روحانی باشد.
تریبون جمعه عبارت+عبارت
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
تریبون جمعه عبارت/۵
از اعتراض به دستگیری خبرنگار پرس تی وی در آمریکا تا ورود امام جمعه بابل به منطقه پروپاگاندای نماینده آمل
«تریبون جمعه عبارت» عنوان گزارشی هفتگی است که جمعه ها برای شما مخاطبان عزیز عبارت تهیه می شود. این بخش به گزیده ای از خطبه های امامان جمعه در سراسر استان مازندران اختصاص دارد که رویکرد کلی شورای ائمه جمعه مازندران را نسبت به مسائل مهم استان و کشور نشان می دهد. در نمازجمعه این هفته (۲۸ دیماه۱۳۹۷) انتقاد از از اعتراض به دستگیری خبرنگار پرس تی وی در آمریکا تا انتقاد از بی حاصل بودن برجام و بی اعتمادی آمریکا سرفصل خطبه های امامان جمعه استان بود.
تریبون جمعه عبارت+عبارت
جمعه ۷ دی ۱۳۹۷
تریبون جمعه عبارت/۴
در ۹ دی خواص رهبری را تنها گذاشتند/باید به پیشانی خائنان عرصه‌های مدیریتی ننگ خیانت زد/ملاک ضد انقلاب بودن دیدگاه افراد نسبت به ۹دی است
«تریبون جمعه عبارت» عنوان گزارشی هفتگی است که جمعه ها برای شما مخاطبان عزیز عبارت تهیه می شود. این بخش به گزیده ای از خطبه های امامان جمعه در سراسر استان مازندران اختصاص دارد که رویکرد کلی شورای ائمه جمعه مازندران را نسبت به مسائل مهم استان و کشور نشان می دهد. در نمازجمعه این هفته (۷ دیماه۱۳۹۷) انتقاد از سفر بی اطلاع ترامپ به عراق و یادآوری سالگرد ۹ دیماه و گرامی داشت یاد آیت الله هاشمی شاهرودی از اصلی ترین مباحث مطرح شده بود.
تریبون جمعه عبارت+عبارت
جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷
تریبون جمعه عبارت/۳
از سکوت عجیب امامان جمعه نسبت به انتصاب حسین زادگان تا اظهارات امام جمعه بابل درباره کورتاژ هنرپیشه ها
«تریبون جمعه عبارت» عنوان گزارشی هفتگی است که جمعه ها برای شما مخاطبان عزیز عبارت تهیه می شود. این بخش به گلچین گزیده ای از خطبه های امامان جمعه در سراسر استان مازندران اختصاص دارد که رویکرد کلی شورای ائمه جمعه مازندران را نسبت به مسائل مهم استان و کشور نشان می دهد. در نمازجمعه این هفته (۱۶ آذر ۱۳۹۷) روز دانشجو، مقاومت در برابر آمریکا ودرخواست از مسئولان برای رفع مشکلات اقتصادی از جمله اصلی ترین مسائل مطرح شده بود.
تریبون جمعه عبارت+عبارت
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷
تریبون جمعه عبارت/۲
از به گریه افتادن برخی مدیران نزد امام جمعه بابل تا ماجرای مصلی قائمشهر و مرد بهایی
«تریبون جمعه عبارت» بخش تازه ای است که از هفته قبل شروع شده و جمعه ها برای شما مخاطبان عزیز عبارت تهیه می شود. این بخش به گلچین گزیده ای از خطبه های امامان جمعه در سراسر استان مازندران اختصاص دارد که رویکرد کلی شورای ائمه جمعه مازندران را نسبت به مسائل مهم استان و کشور نشان می دهد. در نمازجمعه این هفته (۹ آذر ۱۳۹۷) انتقاد از تحریم ها، افشاگری در باره دخالت نمایندگان و اخطار به دشمنان ایران به ویژه ‌آمریکا و آل سعود از جمله اصلی ترین مسائل مطرح شده بود.
تریبون جمعه عبارت+عبارت
جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷
تریبون جمعه عبارت/۱
از متلک امام جمعه رامسر به روحانی تا انتقاد ۳۷میلیارد دلاری امام جمعه بابل
«تریبون جمعه عبارت» بخش تازه ای است که از این هفته جمعه ها برای شما مخاطبان عزیز عبارت تهیه می شود. این بخش به گلچین گزیده ای از خطبه های امامان جمعه در سراسر استان مازندران اختصاص دارد که رویکرد کلی شورای ائمه جمعه مازندران را نسبت به مسائل مهم استان و کشور نشان می دهد. در نمازجمعه این هفته (۱ آذر ۱۳۹۷) گرامیداشت بسیج، دشواری های اقتصادی و رابطه با اروپا از جمله اصلی ترین مسائل مطرح شده بود.
مراسم اربعین حسینی حراست دستگاه های اجرایی مازندران+عبارت
چهارشنبه ۹ آیان ۱۳۹۷
مراسم اربعین حسینی حراست دستگاه های اجرایی مازندران
امام جمعه بابل اظهارداشت:اخبار محرمانه نظام بیت المال محسوب می شود/وامداری حراست خیانت به ملت است