امروز : چهارشنبه ۵ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۵:۵۲ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:�������� ���������� �������� ������ ��������
مسکن+عبارت
یکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰
۴ شرط اصلی برای متقاضیان ثبت نام یک میلیون واحد مسکونی
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ۴ شرط اصلی برای متقاضیان ثبت نام در طرح یک میلیون واحد مسکونی در نظر گرفته شده است.
مسکن مهر+عبارت
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹
شوک قیمتی مسکن در راه است؟ / پیش بینی نرخ ها بعد از نوروز
بهمن ماه امسال عمیق‌ترین رکود بازار املاک در مقایسه با ماه‌های مشابه سال‌های قبل از آن دست‌کم از سال ۱۳۸۸ تاکنون رقم خورد؛ یک ماه مانده به پایان سال که انتظار می‌رفت با توجه قرار گرفتن در بازه زمانی شب عید معاملات رشد کند فقط ۲۹۵۰ فقره معامله ملک در تهران به امضا رسید که این حجم از کسادی در ماه‌های بهمن ۱۱ سال گذشته بی‌سابقه بوده است.
وام مسکن+عبارت
پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸
برای گرفتن وام مسکن چقدر باید هزینه کنیم؟
در معاملات فرابورس ایران نرخ هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن با توجه به زمان انتشار اوراق و زمان مانده تا سررسید از ۳۶ هزار تومان تا بیش از ۴۱ هزار تومان داد و ستد می‌شود.
مسکن
سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
جدول/ ارزان‌ترین خانه‌های فروخته شده پایتخت
عبارت: آنچه در زیر می‌آید جدول معاملات انجام شده آپارتمان‌های ارزان‌قیمت فروخته شده در شهر تهران که در اردیبهشت ماه سال ۹۷ معامله شده است./ مشرق
مسکن- سایت عبارت
یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵
اعلام شرایط جدید برای دریافت تسهیلات خرید مسکن
بانک مسکن سقف تسهیلات خرید مسکن را با افزایش سه برابری از ۲۰۰ میلیون ریال به ۶۰۰ میلیون ریال رساند.
مسکن- سایت عبارت
چهارشنبه ۵ آیان ۱۳۹۵
خبر خوش برای متقاضیان دریافت وام مسکن
قیمت اوراق تسهیلات مسکن در مهر و روزهای نخستین آبان ۱۳۹۵ کاهش ۶ درصدی تجربه کرد اما آمارهای فرابورس از افزایش ۱۳ درصدی ارزش معاملات اوراق گواهی تسهیلات و کاهش ۱۳ درصدی حجم این اوراق خبر می دهد.
مسکن- سایت عبارت
پنج شنبه ۸ مهر ۱۳۹۵
با وام ۱۶۰ میلیونی صاحب خانه شوید
۸۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ اینها ارقامی آشنا برای زوج‌های جوان هستند. ارقامی که قرار است این زوج‌ها را صاحب خانه کند. اینها وام‌های سه سقفی هستند که از سال گذشته از سوی دولت به‌عنوان بسته تحریک تقاضا و خروج رکود از بازار مسکن برای زوج‌هایی که از اول ازدواج موفق به خرید خانه نشده‌اند، ارائه شد.
مسکن- سایت عبارت
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵
جزییات وام خانه اولی‌ها +اقساط وام
باریک بودن مسیر مستقیم دریافت وام مسکن و صعب‌العبور بودن مسیر میان‌بر، راه خانه‌دار شدن را برای بسیاری از خانواده‌ها غیرممکن کرده است.
مسکن- سایت عبارت
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵
جزئیات جدید ازسود تک رقمی وام مسکن‌اولی‌ها
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: تک رقمی شدن سود وام مسکن اولی‌ها گامی کوچک برای ساماندهی و کاهش هزینه ساخت مسکن است اما شروع خوبی برای کاهش سود وام مسکن در نظام بانکی است.
مسکن- سایت عبارت
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵
فروش مسکن قسطی با سود کمتر از بانک ها
عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران درباره فروش قسطی مسکن گفت: به منظور رونق بازار و خروج از رکود، انبوه سازان تصمیم گرفتند طرح فروش اقساطی را اجرایی کنند که با این کار احتمال خانه دار شدن متقاضیان افزایش می یابد.
مسکن- سایت عبارت
یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵
مقایسه سود وام مسکن در ایران با آمریکا
بررسی مقایسه ای شرایط وام مسکن در ایران با کشورهای دیگر نشان می دهد در ایران شاهد سخت ترین شرایط پرداخت وام مسکن هستیم و در ایران با نگاه بنگاهی حاکم بر بانک‌ها، چند برابر کشورهای دیگر از تسهیلات پرداختی مسکن سود دریافت می شود.
مسکن- سایت عبارت
یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵
اولین پس‌لرزه وام ۸ درصدی مسکن
تشکل‌های ساختمانی در واکنش به تصمیم‌گیری نابرابر برای تسهیلات مسکن، اعمال سود تک‌رقمی برای وام خرید بدون توجه به هزینه بالای دریافت وام ساخت را زمینه اولیه به‌هم خوردن تعادل نسبی بین حجم عرضه و تقاضای مسکن در بلندمدت عنوان کردند و خواستار تسری اقدام هفته گذشته دولت و سیستم بانکی به کل تسهیلات مسکن شدند.
وام مسکن-عبارت
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
سود تک رقمی وام مسکن اجرایی شد/کاهش٤٠ درصدی اقساط + مبلغ اقساط
مدیرعامل بانک مسکن از ابلاغ و اجرای سود تک رقمی تسهیلات صندوق پس انداز یکم از امروز خبر داد و گفت که تا ٤٠ درصد از حجم اقساط پرداختی کاهش یافته است.
مسکن- سایت عبارت
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
اوراق مسکن راهگشای مشکل ساز؟
اوراق مسکن به عنوان یک ابزار برای تقویت طرف تقاضا در بازار مسکن تعریف شد اما نه تنها قدرت خرید متقاضیان را افزایش نداد ،بلکه زیان زیادی را هم به متقاضی وارد کرد.
مسکن- سایت عبارت
یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵
رکورد جدید کاهش قیمت وام مسکن
مرحله دوم کاهش هزینه وام بدون سپرده خرید مسکن بعد از جهش ۸ درصدی نرخ اوراق طی نیمه دوم مرداد ماه، تنها یک روز کاری بعد از اولین ریزش محسوس نرخ اوراق تسهیلات مسکن، بازار مبادله اوراق را تحت تاثیر قرار داد.