امروز : پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۳:۲۶ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:�������� ���������� ��������
قاسمی طوسی+عبارت
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹
گفتگوی اختصاصی عبارت با مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران؛
طوسی: برنامه‌هایی برای بهبود وضعیت بانوان در استان / اعتبارات اندک اما انگیزه های فراوان برای حمایت از زنان مازندرانی / پیگیری ها برای ایجاد شهر دوستدار کودک در مرکز استان همچنان ادامه دارد
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از امضای تفاهم نامه‌های بسیاری بین اداره کل بانوان و دیگر دستگاه‌های اجرایی گفت. به گفته او تفاهم نامه «ارتقای سلامت زنان»، «آموزش مصرف انرژی»، «پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب اجتماعی» و «مستندسازی اقدامات مبارزه با مواد مخدر» را از جمله مهمترین این تفاهم نامه‌ها بودند.
سمیرا زرگری+عبارت
یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹
چند نکته درخصوص یک ممنوع الخروجی
برابر قانون، دختری که به سن قانونی رسیده می تواند بدون اذن پدر، سفر خارجی داشته باشد اما یک مربی ۳۸ ساله در کلاس بین المللی، درصورت نداشتن اجازه همسر از خروج از کشور و انجام چنین تکلیف مهمی، محروم می شود و این تعارض حقوقی باید اصلاح شود.
سمیه قاسمی طوسی+عبارت
پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
افزایش ۵۰ درصدی پست‌های مدیریتی زنان در مازندران
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران ارتقای مدیریتی زنان را همواره از اولویت‌های دولت تدبیر و امید دانست و گفت: هفت سال گذشته رشد ۵۰ درصدی انتصاب بانوان را در پست‌های مدیریتی مازندران شاهد بودیم.
سمیه قاسمی طوسی + عبارت
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
برنامه‌های کمیته بانوان ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس مازندران
سمیه قاسمی طوسی در آیین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای هفته دفاع مقدس ضمن تأکید بر ضرورت حفظ ارزش‌ها و دستاوردهای دوران جنگ و حماسه، به تشریح برنامه‌های کمیته بانوان این ستاد پرداخت.
سمیه قاسمی + لائینی + عبارت
پنج شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۸
سخنان نماینده ولی فقیه در مازندران و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران:
وضعیت حجاب مناسب نیست دغدغه دینی باید در بانوان قوی شود / بانوان مشاغل خانگی انجام دهند/ برای اشتغال بانوان برنامه ریزی کرده ایم
نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر این که تمامی مسئولان و مردم استان باید به دنبال توسعه پایدار و سالم مازندران باشند، گفت: بانوان در دستیابی به این هدف نقش اساسی و اثرگذار دارند.
سمیه قاسمی طوسی + عبارت
سه شنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۸
خبری خوش برای زنان مازندرانی: محصولات خود را از طریق اپلیکیشن بفروشید
مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت:یکی از اپلیکشین‌هایی که با اپلیکشین‌های سروش و شیپور برابری می‌کند و محصولات بانوان مازندرانی را با حمایت علم و فناوری به کل ایران معرفی کنیم.
حجاب و عفاف  + عبارت
یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
ضرورت فرهنگ سازی در موضوع عفاف و حجاب
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: در موضوع عفاف و حجاب، فرهنگ‌سازی و برخورد احترام آمیز باید در اولویت باشد.
مدیر کل امور زنان و خانواده سمیه قاسمی طوسی + عبارت
شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸
با اعلام مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران؛
برگزاری نمایشگاه توانمندی زنان استان مازندران در اتریش
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران خاطرنشان کرد: یکی از موثرترین راهکار‌های توسعه، استفاده از تجربیات زنان دیگر کشور‌ها است و ما نیز درهمین راستا، تلاش خواهیم کرد تجربیات زنان موفق دو کشور، به اشتراک گذاشته شود.....
بانوان
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
حل مشکل اشتغال بانوان از طریق صندوق کارآفرینی پیگیری می شود
ساری - ایرنا - مدیر کل بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت : با توجه به جدی بودن موضوع اشتغال بانوان در استان ، حل این مشکل از طریق حمایت از صندوق کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای پیگیری می شود.
استانداری+عبارت
پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷
بازدید مدیرکل بانوان استانداری مازندران از زندان زنان/ بیشتر زندانیان زن، مواد مخدری هستند
مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران از زندان زنان در ساری بازدید کرد. رییس زندان ساری در این بازدید گفت: اغلب زندانیان بخش زنان، جرم‌ مواد مخدر دارند.
حسین زادگان+عبارت
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶
حواشی دو انتخاب مهم در جلسه شورای اداری استانداری مازندران ؛
چه می کنه این اسلامی! / حامیان حسین‌زادگان چه کسانی بودند
نکته جالب ماجرا اینجاست که هر دو تغییر در غیاب متصدیان پست ها اتفاق افتاده است. علیرضا یونسی گویا برای حضور در جلسه ای در تهران به سر می برد و مریم جمشیدی نیز هم اکنون با خیال راحت در سفر زیارتی است که خبر برکناری اش رسانه‌ای می‌شود
سمیه طوسی+عبارت
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶
جمشیدی رفت l یک طوسی دیگر رییس شد
در شورای اداری مازندران سمیه قاسمی طوسی به عنوان مدیرکل جدید امور بانوان استانداری معرفی شد.