امروز : پنج شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت : ۲:۲۳ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:�������� ������������ ������������ ��������
یارانه
دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱
خبر خوش درباره یارانه جدید
یارانه معوقه ممکن است هر لحظه از سوی سازمان هدفمدی یارانه‌ها واریز شود. این معوقات مربوط به جاماندگان و معترضانی است که صلاحیتشان برای دریافت یارانه جدید تایید شده بود. در واقع، دولت بابت ماه‌های اردیبهشت و خرداد به آن‌ها بدهکار است. پیگیری‌ها از سازمان هدفمندی یارانه‌ها نشان می‌دهد که پرداخت مطالبات این شهروندان در مرحله هماهنگی بانکی است و احتمال واریز آن در هر لحظه وجود دارد.
یارانه
شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱
حساب یارانه بگیران معترض شارژ شد؟ | معوقات یارانه نقدی کی واریز می شود؟ + جزییات جدید
سیده طیبه حسینی سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها از واریز یارانه تیرماه برای افرادی که اعتراض آنها قبول شده، خبر داد.
یارانه
پنج شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۱
جزئیات پرداخت یارانه و معوقات معترضان و جاماندگان
با دستور رئیس جمهوری برای پیگیری وضعیت معترضان به عدم پرداخت یارانه نقدی،‌ برای تمامی سرپرستان خانواری که اعتراض کرده بودند، یک مرحله یارانه نقدی با مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به ازای هر عضو خانوار به صورت مشروط واریز شد؛ به این صورت که تا زمان نتیجه بررسی اعتراضات قابل برداشت نبود تا لیست این افراد، در وزارت رفاه مورد بررسی قرار گرفته و دهک‌بندی شوند.
یارانه+عبارت
دوشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۱
یارانه تیر ماه امشب واریز می‌شود | توضیحات مهم درباره واریز یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی
یارانه نقدی کمک معیشتی تیرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۲۴ دوشنبه ( ۲۰ تیرماه) قابل برداشت است و افرادی که در اردیبهشت ماه یارانه دریافت نکردند و درخواست بازبینی خود را ثبت نمودند نیز درصورت واجد شرایط بودن، در این ماه یارانه می‌گیرند.
یارانه
شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱
واریز یارانه نقدی ۲ میلیون تومانی برای این افراد | خبر خوش برای یارانه بگیران
دولت هنوز زمان دقیق واریز یارانه نقدی تیرماه ۱۴۰۱ را اعلام نکرده است، اما بررسی ما نشان می‌دهد که دولت در ماه های اخیر، بیستم هر ماه یارانه نقدی را به حساب سرپرستان خانوار واریز کرده است.
یارانه
پنج شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۱
سورپرایز رییسی برای یارانه جدید | واریزی جدید به حساب این افراد
دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه ملاک‌های وزارت تعاون برای دهک‌بندی خانوارها واقعی نبود گفت: به دستور رییس جمهور سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها باید مجدداً دهک‌بندی‌ها را بررسی کند.
یارانه
سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱
خبر مهم وزارت رفاه برای جاماندگان یارانه جدید
معاون رفاهی وزیر تعاون گفت: هنوز ملک و املاک به دلیل اینکه بانک اطلاعات املاک ناقص است، مبنای محاسبه دهک خانوارها قرار نگرفته است، اما عمدتاً کسانی که چند مغازه و چند ملک دارند بالاخره درآمد اجاره و یا خرید و فروش جزو درآمد خانوار محسوب می‌شود و جز دهک‌های پردرآمد شناسایی خواهند شد.
یارانه+عبارت
سه شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۱
واریز یارانه معیشتی به حساب مردم | مبلغ یارانه معیشتی چقدر است؟
یارانه خرداد به حساب برخی از سرپرستان خانوارها واریز شده و برخی دیگر هنوز این یارانه را دریافت نکرده‌اند. اما نکته مهم این است که این یارانه هنوز قابل برداشت نیست.
یارانه+عبارت
دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱
خبر مهم یارانه ای / ملاک حذف یارانه افراد اعلام شد
بنابر اعلام معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ملاک و مبنای یارانه‌ها فقط درآمد ۱۰ میلیون تومانی در ماه نیست و اینگونه نیست افراد با این درآمد در دهک دهم قرار بگیرد. مبنای پرداخت یارانه‌ها ترکیبی از شاخص‌های درآمدی و دارایی است.
یارانه+عبارت
دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱
یارانه فرزندان بزرگ جدا از خانوار است؟/طریقه ثبت درخواست بازنگری
وزیر تعاون از بررسی زودهنگام درخواست جاماندگان از یارانه خبر داد.
یارانه+عبارت
یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱
تفاوت مهم یارانه احمدی نژاد و رئیسی
علی محمد نمازی _ فعال سیاسی اصلاح طلب گفت دولت بخشی از مابه‌التفاوت حاصل از واقعی کردن ارز ترجیحی را می خواهد صرف تامین کسری بودجه نماید.
یارانه+عبارت
پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
جاماندگان یارانه با کدام کد دستوری ثبت نام کنند؟
براساس اطلاعیه سازمان هدفمندی یارانه‌ها، جاماندگان یارانه جدید از بیست و هفتم تا سی و یکم اردیبهشت ماه برای ثبت درخواست خود مهلت دارند. این بازه زمانی براساس زوج یا فرد بودن کدملی سرپرستان خانوار تقسیم شده است.
یارانه+عبارت
سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
واریز یارانه کمک معیشتی به حساب جاماندگان/ مبلغ واریزی قابل برداشت است؟
یارانه تکمیلی کمک معیشتی مرحله ۱۳۵ سرپرستان متقاضی بازبینی و تجدید نظر به دهک بندی و قطع یارانه در اردیبهشت ۱۴۰۱ واریز شد.
پول+عبارت
پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
از کجا بفهمیم در کدام دهک قرار داریم؟
در جریان اصلاح نظام یارانه‌ای و آغاز روند پرداخت یارانه جدید بر اساس دهک‌بندی انجام‌شده، مردم با ابهاماتی در مورد مشمول بودن یا نبودنِ خود بر اساس دهک‌های درآمدی مواجه شده‌اند.
یارانه+عبارت
سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
راهکار وزارت رفاه برای ۷ میلیون جامانده یارانه‌ها /جزییات یارانه جدید/ هر نفر چقدر می‌گیرد
معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جاماندگان یارانه باید منتظر آغاز فعالیت سامانه سازمان هدفمندی باشند و نگرانی هم نداشته باشند .