امروز : شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت : ۱:۳۹ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:�������� �������������� ���� ����������������
مرغداری صنعتی مازندران
پنج شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱
خبر خوش دولت برای مرغداران
ساداتی نژاد گفت: حذف ارز ترجیحی اصلاح بزرگ اقتصادی دولت بود که اگر چه در کوتاه مدت سختی‌هایی به همراه دارد، اما در دوره بلند و میان مدت با عبور از این گردنه به نفع مردم و تولیدکنندگان خواهد بود.
مرغ+عبارت
دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱
میزان تسهیلات خرید نهاده های صنعت دام وطیور در مازندران اعلام شد
نگهدار، معاون اقتصادی جهاد کشاورزی مازندران میزان تسهیلات به مرغداران و دامداران برای تامین سرمایه درگردش و خرید نهاده های مورد نیاز را اعلام کرد.
مرغ+عبارت
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
غیب شدن روزانه ۲۰۰ تن مرغ در مازندران!
مرغداران از توزیع روزانه ۴۰۰ تن مرغ در استان خبر می دهند ولی مسئولان تنظیم بازار این ادعا را رد می کنند و می گویند معلوم نیست ۲۰۰ تن مرغ به کجا روانه و عرضه می شود.
مرغ+عبارت
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
دومینوی مرغ و تخم مرغ در مازندران / نرخ گذاری پشت نیسان آبی!
دومینوی مرغ و تخم مرغ همچنان ادامه دارد و قیمت های کاذب و نامتعارف پشت کابین نیسان های آبی و توسط باربرها در مسیر انتقال به فروشگاه ها تعیین می شود.
مرغ + عبارت
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
۱۱ درصد گوشت سفید کشور در مازندران تولید می‌شود
مدیر طیور سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: مازندران ۳۰ درصد تولید جوجه یکروزه و ۱۱ درصد تولید گوشت سفید کشور را بر عهده دارد.
مرغداری+عبارت
سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹
گزارش آماری ویژه عبارت از وضعیت بازار مرغ مازندران در این روزها؛
زیان هنگفت ۲۴۰۰ واحد تولیدی مرغ در استان/ مرغ های کباب شده بر آتش سرد کرونا / دغدغه فعالان صنعت مرغداری از نهاده های دامی تا واکسن و دارو
کارشناسان افزایش تولید، کاهش مصرف و توقف صادرات را عامل افت شدید قیمت مرغ می دانند. همچنین به عقیده ی آنان تعطیلی رستوران‌ها و مراکز اقامتی و پذیرایی در استان مازندران در پی کاهش ۸۰ درصدی ورود مسافران به استان از جمله دیگر دلایل با اهمیت در این زمینه است.
مرغ+عبارت
یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷
آینده مبهم اشتغال در صنعت طیور مازندران؛
تهدید نهاد صنعت طیور با سرکشی نهاده ها
در حال حاضر قریب به ۲۲۰۰ واحد مرغداری در استان مازندران فعال هستند که به طور متوسط برای حدود ۱۰ هزار نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده اند. بررسی ها و آمارهای منتشر شده نشان می دهد بزرگرترین چالش صنعت طیور مازندران را باید در تهیه مواد اولیه یا همان نهاده های دامی و افزایش قیمت انرژی جستجو کرد.