امروز : سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۵۶ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:�������� ������������
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
آغاز به کار شورای روابط خارجی در مازندران برای افزایش تعاملات تجاری
استاندار مازندران گفت: برای معرفی ظرفیت‌های استان، جذب سرمایه‌گذاران، توسعه روابط تجاری و اقتصادی، شورای روابط خارجی در استان تشکیل شد.
تجلیل از برترین‌های روستائی مازندران +عبارت
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
تجلیل از برترین‌های روستایی مازندران در روز ملی روستا
برترین‌های روستائی مازندران در بخش‌های مختلف از جمله تولیدات کشاورزی دوشنبه شب در جریان برگزاری جشنواره روز ملی روستا در ساری با حضور استاندار و چند تن از مسئولان ملی مورد تجلیل قرار گرفتند.
شهرداران جدید+عبارت
یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
شهرداران جدید چهار شهر مازندران منصوب شدند
احمد حسین‌زادگان، استاندار مازندران برای شهرداران جدید سلمانشهر، رینه، خشرودپی و کیاکلا حکم زد.
حسین زادگان+عبارت
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰
استاندار: لزوم توجه دولت جدید به طرح های نیمه تمام در مازندران / ایمن سازی علت اصلی تاخیر در بهر برداری از جاده جایگزین هراز
استاندار مازندران با اظهار این نکته که طرح های نیمه تمامی که وجود دارد با پول نظام و مردم ساخته می شود متعلق به دوره مدیریتی خاصی نیست گفت: اگر در دوره مدیریتی قبلی دولت توان اتمام آن وجود نداشت به طور یقین در اولویت دولت بعدی خواهد بود و به سرعت به مرحله بهره برداری خواهد رسید.
حسین زادگان+عبارت
یکشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۰
درخواست تداوم ممنوعیت ورود غیر بومیان توسط استاندار مازندران / بودجه باز سازی استادیوم وطنی تامین شد
استاندار مازندران با اعلام این که در پیک موج پنجم ضریب خطر کرونا در این استان به وضعیت وحشتناک ۵۰ رسید رسید ، گفت : تنها راه مقابله و ثبات مدیریت بیماری کووید ۱۹ در مازندران اجرای دقیق و قاطعانه مقررات بویژه محدودیت و ممنوعیت ورود غیر بومیان در کنار واکسیناسیون گسترده است.
کشتی+عبارت
شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰
آقای استاندار جلوی این حق کشی را بگیرید؛
کشتی را تحریم کنید
در این گرداب وحشتناک کرونا و تلخی مرگ و میر و نیز فشار اقتصادی بر گرده ی مردم این خبر را باید در تالار مشاهیر کشتی ایران با فضاحت نصب کرد.
حسین زادگان + عبارت
یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۰
در جلسه ستاد مقابله با کرونای مازندران مطرح شد؛
استاندار: با بستن زودهنگام راه‌های استان مخالفت شد / حتی یک خودرو هم نباید وارد مازندران شود / چطور راضی می شوید از بریدن نفس مردم برای خود کیسه بدوزید؟
استاندار مازندران در جلسه ستاد مقابله با کرونا استان، گفت: از دیروز که مصوبه ستاد مقابله با کرونا کشور مبنی بر تعطیلی سراسری اعلام شد، با وزارت کشور، دفتر ریاست جمهوری و دستگاه قضایی تماس داشتم و پیگیری کردم که راه‌های ورودی استان را ببندیم. ‎
کرونا+عبارت
پنج شنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۰
مازندران را قرنطینه کنید / هشدار نسبت به خیز تند کرونا در استان
با توجه به شرایط فوق بحرانی مازندران باید جلوی وخامت اوضاع گرفته شود چرا که سرایت‌پذیری ویروس دلتا بالاست، حتی اگر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حد ۱۰۰ درصد بود باز هم اوضاع نگران‌کننده است نه اینکه درحال حاضر حتی خیال‌مان هم از بابت رعایت پروتکل‌ها راحت نیست پس تا دیر نشده؛ مازندران را قرنطینه کنید.
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۰
احمد حسین زادگان در جلسه ستاد مبارزه با کرونا اعلام کرد؛
درخواست یک هفته تعطیلی برای مازندران از سوی استانداری
استانداری مازندران از دولت خواسته هفته آینده را در مازندران تعطیل اعلام کند.
حسین زادگان+عبارت
یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰
پیام تبریک استاندار مازندران به مناسبت روز خبرنگار
استاندار مازندران با صدور پیامی ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به خبرنگاران و دست‌اندرکاران رسانه‌ها پرتلاش تبریک گفت و تاکید کرد : روز خبرنگار روز صیانت از روشنی و راستی است.
حسین زادگان+عبارت
شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰
خیال شهروندان بابل و بابلسر از تامین آب راحت شد
استاندار مازندران گفت: همزمان با بهره برداری از فاز نخست تصفیه‌خانه آب شهرهای گروه الف استان مشکل چندین ساله تامین آب شرب شهروندان بابل و بابلسر به صورت زیربنایی حل شده است.
حسین زادگان+عبارت
شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰
با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهور صورت گرفت؛
افتتاح تصفیه‌خانه آب شهرهای گروه الف در مازندران
فاز نخست تصفیه‌خانه آب و خط آبرسانی به بابل ، بابلسر ،چهار شهر و ۵۷ روستا با جمعیت تقریبی ۶۰۰ هزار نفر با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری افتتاح شد.
حسین زادگان+عبارت
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰
کاهش نرخ بیکاری در استان / اختلاف مازندران با میانگین کشوری بیشتر شد
استاندار مازندران نرخ بیکاری در استان ۹.۷ درصد و تورم را ۳۳ درصد ذکر کرد و گفت: نرخ بیکاری ۲.۴ درصد کمتر از میانگین کشوری است.
هکر+عبارت
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰
حاشیه‌سازی مجازی‌ها برای مدیران اجرایی در مازندران / آیا در استانداری خبری هست ؟
طرح برخی اظهارنظرهای تند علیه مجموعه مدیران دولتی در فضای مجازی مازندران طی روزهای اخیر و پس از بازداشت یکی از مدیران استانداری به اتهام مسائل مالی ، جریانی از سوءرفتارهای سیاسی را در این فضا ایجاد کرده که به اعتقاد مسئولان می‌تواند آسیبی برای آینده مازندران محسوب شود.
حسین زادگان+عبارت
یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
نخستین واکنش استاندار مازندران به دستگیری یکی از مدیران ارشد استانداری
استاندار مازندران در نخستین واکنش به دستگیری یکی از مدیران ارشد استانداری به اتهام دریافت رشوه، سوءاستفاده از مقام دولتی و نگهداری مواد مخدر گفت: تخلف چند مدیر را به همه مدیران استان نسبت ندهیم و با تخلف در هر جایگاهی باید به شدت برخورد شود.