امروز : سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت : ۴:۱۱ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:�������� ������������
مهرداد لاهوتی+عبارت
شنبه ۲۳ مهر ۱۴۰۱
مهرداد لاهوتی فعال سیاسی:
اقدامات دولت نتایج معکوس بر زندگی مردم داشت
مهرداد لاهوتی فعال سیاسی گفت: آثار اقدامات دولت سیزدهم در زندگی مردم نه تنها مشهود نیست بلکه این اقدامات نتایج معکوس هم داشته است.
تورم+عبارت
سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱
دولت سیزدهم چگونه تورم تولید را یک سوم کرد؟
گزارش جدید بانک مرکزی نشان می‌دهد تورم نقطه به نقطه تولید کننده در مردادماه سال جاری به حدود یک‌سوم و تورم سالانه تولیدکننده به حدود نصف رقم اوج خود در ماه‌های پایانی دولت قبل رسیده است. اما دولت سیزدهم چه اقداماتی برای کاهش تورم به‌ویژه از ناحیه هزینه‌های تولید کرده است؟
رئیسی+عبارت
یکشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱
حرف های غیر واقعی و تکراری دولت رئیسی/ آمارسازی و تخریب ، چشم در چشم مردم + جدول
آفتاب نیوز نوشت: در خصوص وضعیت مثبت شاخص‌های اقتصادی که سخنگوی دولت مدعی آن شده، مردم بهتر از هر کسی می‌توانند قضاوت و نظر دهند که آیا وضعیت اقتصاد مملکت و معیشت مردم در شرایط مثبتی است یا خیر اما در خصوص ادعای رشد اقتصادی صفر در دولت قبل، بررسی گزارش‌ شاخص‌های اقتصادی، واقعیت دیگری برخلاف اظهارات سخنگوی دولت رئیسی را نشان می‌دهد.
بازار+عبارت
چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱
از شنبه همه چیز ارزان می‌شود/ ماجرای موج جدید کاهش قیمت‌ها چیست؟
وزیر دادگستری دستور بازگشت قیمت‌ها به قبل از اردیبهشت ماه را داده است. این یعنی شرکت‌های تولیدی موظف هستند ظرف سه روز آینده، قیمت کالاهای تولیدی را کاهش دهند. چنین کاهش قیمتی ممکن است؟
 محمدباقر خرمشاد معاونت سیاسی وزارت کشور
سه شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۱
معاون وزیر کشور که ۷۰ روز است غیب شده/خرمشاد استعفا داده است
بیش از ۷۰ روز است که هیچ خبری از معاون سیاسی وزیر کشور نیست و او در هیچ جلسه‌ای که رسانه‌ها هم باشند، شرکت نکرده است تا شایعه استعفایش قوت بگیرد. برخی رسانه‌ها حتی جایگزین خرمشاد را هم معرفی کرده‌اند./ایسنا
رئیسی+عبارت
یکشنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
دولت رئیسی برنج ۳۰ تومانی را به ۷۰،گوشت ۱۳۰تومانی را به ۲۰۰ و پراید ۱۴۰میلیونی را به ۲۱۰ میلیون رسانده،باز هم تقصیر را به گردن دولت قبل می اندازد
اعتماد نوشت:یکی از سنت‌های ناپسندی که طی سال‌های اخیر در صحنه سیاسی کشور مرسوم شده، «حواله» دادن مشکلات به «دولت»های قبلی است. نوع خاصی از فرافکنی که دولت‌ها در ایران از آن بهره می‌برند تا به‌زعم خود پاسخی برای انتقادات فزاینده افکار عمومی داشته باشند و نقش خود را در مشکلات اقتصادی و نزول مستمر شاخص‌ها انکار کنند.
محمود حسینی پور+عبارت
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰
استاندار مازندران: نیمی از صندلی‌های مدیریتی استان به جوانان اختصاص داده می‌شود
استاندار مازندران گفت: حداقل ۵۰ درصد از سهم مدیران استان را به جوانان اختصاص خواهیم داد.
خاندوزی+عبارت
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
وزیر اقتصاد‌: حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی به تعویق افتاد
وزیر اقتصاد گفت: دولت به این نتیجه رسید که با توجه به پیامد‌های منفی در بخش تولید به سمت حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی حرکت کند و با توجه به اینکه این لایحه در مجلس به تصویب نرسید به تعویق خواهد افتاد.
شفافیت+عبارت
پنج شنبه ۴ آذر ۱۴۰۰
راه‌اندازی کامل سامانه پاکنا جدی تر از همیشه؛
ابهامات یک طرح به ظاهر شفاف / حقوق مدیران و کارکنان دولت بالاخره علنی می‌شود؟
سامانه پاکنا، یکی از سامانه‌های کارمند ایران است. سامانه کارمند ایران، یک ابر سامانه اطلاعاتی است که ۱۰ زیرسامانه مانند استخدام و به‌کارگیری نیروی انسانی، پایگاه اطلاعات کارکنان نظام اداری، ثبت حقوق و مزایای کارکنان، مدیریت مشاغل دستگاه‌های اجرایی، استعلام نیروی انسانی دستگاه‌ها، مدیریت ساختار دستگاه‌های اجرایی و ... دارد.
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۲۷ آیان ۱۴۰۰
عقب نشینی فوری نمایندگان مجلس از تذکر به دولت / نمی‌گوییم انتصابات فامیلی صورت گرفته، قصدمان صرفاً پیشگیری بود
محمد حسن آصفری درباره تذکر روز سه‌شنبه ۳۵ نماینده مجلس به دولت گفت: ما نمی‌گوییم انتصابات فامیلی در دولت وجود داشته است بلکه می‌گوییم دولت از الان پیشگیری کند و در وزارت خانه‌ها نگذارد انتصابات فامیلی صورت گیرد.
دولت+عبارت
سه شنبه ۲۵ آیان ۱۴۰۰
نامه مهم احمد وحیدی به استانداران سراسر کشور؛
انتصابات عجیب و غریب صدای وزیر کشور را در آورد / از رده های ارشد در وزارتخانه ها تا ماجرای یک بخشداری در مازندران
بیشترین میزان تغییر در وزارت نفت با ۱۵ انتصاب انجام شده که در آن تقریبا تمام مدیران اصلی این مجموعه در مدتی کوتاه جابه‌جا شده‌اند. پس از این وزارتخانه، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ۱۲ انتصاب در رده مدیران عالی و وزارتخانه نیرو و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی هرکدام با ۱۰ انتصاب در رده‌های بعدی قرار دارند.
رئیسی+عبارت
چهارشنبه ۱۹ آیان ۱۴۰۰
در جلسه هیأت دولت مطرح شد؛
آمادگی رئیسی برای حضور در جلسات شورای عالی فضایی/ مهم‌ترین وظیفه همه ما مهار تورم و کنترل قیمت‌هاست / حقوق های پرداختی باید در سامانه ثبت شود
رئیس جمهور گفت: پرداخت حقوق به افراد از محل خزانه نباید محرمانه تلقی شود و برابر مقررات قانونی پرداخت‌ها در سامانه مربوطه ثبت شود.
مسعود فیاضی +عبارت
سه شنبه ۱۸ آیان ۱۴۰۰
عامل طرح صیانت، وزیر آموزش و پرورش می‌شود؟
نسبت خانوادگی مسعود فیاضی گزینه اصلی برای وزارت آموزش و پرورش با علیرضا زاکانی، شهردار تهران جنجالی شده است. گفته شده که وی از عوامل طرح صیانت از فضای مجازی است.
رئیسی+عبارت
دوشنبه ۱۷ آیان ۱۴۰۰
صدای اعتراض مجلس علیه دولت سیزدهم / پایان ماه عسل رئیسی و نمایندگان اصولگرا نزدیک است؟
چرا کاری نمی‌کنید؟ این صدای برخی نمایندگان علیه رئیسی در روزهای گذشته است. در روزهای گذشته برای نخستین بار اعتراضاتی از سوی پارلمان همسو با دولت سیزدهم به جانب رئیسی روانه شده است.
سید محمود حسینی پور نوری+عبارت
یکشنبه ۱۶ آیان ۱۴۰۰
در جلسه امروز هیات دولت؛
استاندار جدید مازندران معرفی شد
سیدمحمود حسینی پور نوری استاندار مازندران شد.