امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۷:۵۱ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:�������� ����������
کروبی
پنج شنبه ۲ تیر ۱۴۰۱
واکنش حسین کروبی به خبر فوت مهدی کروبی
فرزند مهدی کروبی اعلام کرد که حال عمومی شیخ مهدی کروبی خوب است و خبر فوت ایشان تکذیب می‌شود
وزارت کشور+عبارت
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹
وزارت کشور، مهدی کروبی را رد صلاحیت کرد
کمیسیون ماده ۱۰ احزاب وزارت کشور، مهدی کروبی دبیرکل حزب اعتماد ملی را که فاقد محکومیت قضایی است از عضویت در شورای مرکزی این حزب رد صلاحیت کرد. حسین کروبی فرزند آقای کروبی درباره‌ی این خبر گفت: کمیسیون ماده ۱۰ یک ماه پیش در نامه‌ای رسمی صلاحیت آقای کروبی که موسس و دبیرکل حزب بود را رد کرده است در حالی که هیچ حکم محکومیتی ندارد. قانون می‌گوید در صورتی که محکومیت امنیتی داشته باشد.
حسین کروبی+عبارت
یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
پسر کروبی: بعد از ۴ سال حصر، پدرم به خانه خودشان منتقل شدند / حصر فعلی مثل حصر آیت الله منتظری نیست / احمدی نژاد برای رفع حصر ۲ بار به رهبری نامه نوشت
آقای احمدی نژاد مدعی است که حصر با مصوبه شورایعالی امنیت ملی نبوده و از سوی مقامات عالی رتبه دیگر نظام صورت گرفته است.
حسین کروبی+عبارت
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
حزب اعتماد ملي در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه خواستار اجرای قانون درمورد فرزند مهدی كروبي شد/حسين كروبي در حبس انفرادی
او حالا بنابر توضيحاتي كه در نامه سرگشاده حزب اعتمادملي به رييس قوه قضاييه آمده، در بازداشت انفرادي به‌سر مي‌برد و در اعتراض به عدم رعايت موازين قانوني جلب متهمان دست به اعتصاب غذا زده است.
پسر مهدی کروبی + عبارت
دوشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۸
سران اصلاحات نگذاشتند پدرم رئیس‌جمهور شود/می‌دانستند اگر پدرم رئیس‌جمهور شود دیگر نمی‌شود او را پایین کشید/ماجرای عجیب هاشمی و اصلاحات
حسین کروبی در گفت‌وگو با روزنامه آرمان اظهار داشت: پدرم معتقد است اصلاح‌طلبان در انتخابات سال ۸۴، بزرگ‌ترین ضربه را از اختلاف داخلی و چند دستگی خوردند و پیامدهای آن را نیز مشاهده کردند. همیشه انتخابات سال ۸۴ را مثال می‌زنند.