امروز : دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۵:۵۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:�������� ����������
واکسن+واکسیناسیون+عبارت
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
آغاز تزریق دُز سوم واکسن کرونا به کادر بهداشت و درمان مازندران
تزریق دُز سوم یا یادآور واکسن کرونا به کادر بهداشت و درمان مازندران شروع شده است.
کرونا+عبارت
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۰
عجیب اما واقعی؛ تذکر حجاب به کادر درمان در اوج کرونا! +عکس
زمانی که شما برای عزیزانتان که مبتلا به کووید۱۹ هستند دنبال تخت بیمارستانی، دارو و سرم هستید و در آستانه‌ی فروپاشی سیستم درمانی کشور در پیک پنجم کرونا، عده‌ای هم دغدغه‌هایی از این دست دارند! انگار ما و آنها دو ملّت بیگانه از همیم که فقط در یک جغرافیای واحد به جبر زندگی می‌کنیم.
جمعیت+عبارت
شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۰
مراسم استقبال از مدال‌آوران المپیکی مازندران دغدغه جدید کادر درمان
برگزاری مراسم استقبال از ورزشکاران المپیکی مدال آور از دغدغه‌های جدی و جدید کادر درمان است.
کرونا+عبارت
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
مادري در زير باران فرياد مي زند
این داستان، به روح همه جانباختگان عزیز ویروس کرونا و خانواده محترم آنان تقدیم می گردد؛ داستان بیش از ۶۶ هزار انسانی که درد شدید و نفس گیر قفسه سینه، سرفه های خشک و جگرخراش و تب و لرز سوزنده شان، آتش به جان مادران مهربان و داغدار ایران زمین زده است؛ مادراني كه در هر نماز، سر بر مُهر و سجاده سبز خدا می گذارند و به یاد عزیزانشان در سكوت و برای همیشه اشک می ریزند؛ کسانی كه با درد و رنج بيماري جان سپردند و بی هیچ وداع و آيين بزرگداشت و مراسم سوگواری، غريبانه و درخلوت قبرستان درخاك آرمیدند و... رحم الله من یقرا الفاتحه مع الصلوات...
سیدعیسی طهماسبی+عبارت
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
از راه‌اندازی وانت خیریه تا انجام کار فرهنگی با حرف حساب!
سیدعیسی طهماسبی از پرسنل شبکه بهداشت و درمان و فرزند گرانقدر یکی از شهدای هشت سال دفاع مقدس که با کمک چند نفر از جوانان شهرستان محمودآباد گروه جهادی حامی را ایجاد کردند، می‌گوید؛ برای کمک بیشتر به نیازمندان با فروش یک قطعه زمین خود یک دستگاه وانت مزدا خریداری کردم و در اختیار موسسه قرار دادم تا کمک رایگان برای حمل بار و لوازم نیازمندان منزل شود.
واکسن کرونا+عبارت
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
شاهدان عینی تخلفات در واکسیناسیون تهدید به برکناری شدند! / موضع وزارت بهداشت چیست؟
یکی از پرستاران بیمارستان ۱۵ خرداد می‌گوید: موقع واکسیناسیون دوز اول همه‌چیز خیلی خوب و دقیق پیش رفت. هیچ حرف و حدیثی هم اتفاق نیفتاد. اما بعد از واکسیناسیون اخیر، خبر‌هایی در بیمارستان پیچیده بود که بستگان برخی از پرسنل هم واکسینه شدند. آن هم در شرایطی که در آن دوره، تنها گروه اولویت‌دار برای تزریق، کادر درمان بودند و خیلی مهم بود که این کار درست انجام شود.
شب قدر در بیمارستان امام +عبارت
پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
گزارش تصویری عبارت؛
احیای شب قدر در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری
مراسم احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان، بامداد پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری، یکی از مراکز بستری بیماران کرونایی در این شهر برگزار شد.
صداوسیما+عبارت
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
شاهکار تازه تلویزیون / سانسور آهنگ شاد برای کادر درمان
بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی با انتشار این ویدیو در توییترش نوشت: «خواننده آوردن برای کادر درمان بخونه و شادشون کنه... تصاویر خروجیِ اجرا که رفته روی آنتن شبکه دو اینجوری شده!! »آن طور که مشخص است شبکه دو روی تصاویر اجرای سینا درخشنده برای کادر درمان آهنگ دیگری با فضای غمگین گذاشته است! /عصرایران
واکسن کرونا+عبارت
پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
زمان تکمیل واکسیناسیون کادر درمان در مازندران اعلام شد
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران از تکمیل واکسیناسیون کادر درمان استان در هفته آینده خبر داد.
تزریق واکسن کرونا به پاکبانان ساری+عبارت
پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
تزریق بیش از ۱۷ هزار دوز واکسن کرونا در مازندران / چه کسانی در اولویت هستند؟
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام کرد که تاکنون ۱۷ هزار و ۱۹۰ دوز واکسن کرونا به این استان تحویل و تزریق شده است.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
شصت و چهارمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا برگزار شد؛
روحانی: ستاد ملی کرونا یک سخنگو دارد، نمی شود هر کسی یک حرفی بزند / تا روزی که واکسن داخلی به بازار بیاید، باید واکسن خارجی وارد کنیم / ویروس انگلیسی از عراق وارد شد / حواسمان به فرودگاه ها بود اما از جایی دیگر بند را آب برد
همه آنانی که مکلف به اجرای مصوبات ستاد در نهادها و ارگان‌های مختلف هستند، همه باید با تمام توان به صحنه بیایند. اگر برای مناطق قرمز و نارنجی مقرراتی را مشخص کردیم و این مقررات روی کاغذ بماند و دستورالعمل‌ها اجرا نشود، خاصیتی ندارد. یکی از مشکلاتی که در این ایام عید با آن مواجه بودیم، این بود افراد مبتلا با تست مثبت به دید و بازدید عید و مسافرت رفتند این تخلف بسیار بزرگی است.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰
مکثی بر چرایی ولنگاری بهداشتی دولت در نوروز و آغاز موج چهارم کرونا؛
آیا رئیس‌جمهور به ایمنی جمعی معتقد است؟
رفتار اخیر دولت، برخی گمان‌ها پیرامون اعتقاد رئیس‌جمهور به «ایمنی‌جمعی» را بیش از گذشته تقویت می‌کند. فرمولِ "ابتلای دسته‌جمعی" بر پایه‌ی این حقیقت بنیادین استوار است که برای همزیستی مسالمت‌آمیز با همه‌گیری کرونا، چاره‌ای جز ایجاد نوعی ایمنی‌جمعی نیست، زیرا قدرت بالای سرایت و جهش‌های مکرر کرونا، از قدرت قرنطینه می‌کاهد و نهایتا آن را بی اثر می‌کند.
واکسن کرونا+عبارت
یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
ماجرای خونریزی یک پزشک گنابادی پس از تزریق واکسن روسی
مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر بروز عوارض گوارشی در همکار پزشک در حال بررسی است و هنوز مشخص نیست که این عوارض مربوط به تزریق واکسن است یا نه.
دکتر موسوی+عبارت
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹
نشست خبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد؛
موسوی: جان باختن ۱۱ درصد مبتلایان به کرونا در مازندران / تهدید کرونای انگلیسی در صورت عدم رعایت پروتکل‌ها بسیار جدی است / ۳۳۱ میلیارد تومان بودجه دولتی برای مبارزه با پاندمی در استان / سعی داریم پرداختی ها به موقع انجام شود
وی بودجه اختصاص یافته از طریق دولت بله دانشگاه علوم پزشکی را ۳۳۱ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: حدود ۱۲۴ میلیارد تومان از این اعتبار برای خرید تجهیزات مورد نیاز جهت مقابله با کرونا شامل ونیتلاتور و دستگاه اکسیژن ساز هزینه و در بیمارستان های تحت پوشش این دانشگاه نصب شده است.
واکسن کرونا+عبارت
پنج شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹
نخستین دریافت کنندگان واکسن کرونا در مازندران چه می گویند؟
ترس و اضطراب پیش از تزریق تا تب و لرزهای پس از واکسن به همراه باز شدن روزنه امید به زندگی ، خاطرات تلخ و شیرینی را برای کادر درمانی مازندران به عنوان نخستین گروه دریافت کننده واکسن کرونا اسپوتنیک وی روسی بر جای گذاشته است.