امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۱:۱۳ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:�������� ��������
افتتاحیه ساری۲۰۲۲
سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
رویداد بین‌المللی ساری ۲۰۲۲ آغاز شد
رویداد بین‌المللی ساری۲۰۲۲ با حضور دبیرکل سازمان همکاری‌های اقتصادی اکو، سفرای کشورهای عضو این اتحادیه، مدیران ارشد مازندران و نمایندگان این استان در مجلس و مهمانانی از استان‌های همسایه در سالن همایش‌های هتل بادله ساری آغاز شد.
ساری ۲۰۲۲
یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
مازندران مقصد سفرهای بین المللی نیست
ماهفروزی، دبیر رویداد بین المللی ساری ۲۰۲۲ با اشاره به اهمیت این رویداد در جهانی شدن مازندران گفت: متاسفانه اکنون استان مقصد سفرهای بین المللی نیست.
بشقاب سیمین دوره ساسانی
شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
بشقاب سیمین دوره ساسانی در موزه تاریخ ساری نمایش داده می‌شود
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت که موزه تاریخ ساری که در عمارت کلبادی قرار دارد از ۲۰ اردیبهشت و همزمان با افتتاحیه رویداد بین‌المللی ساری۲۰۲۲ میزبان بشقاب سیمین ساری می‌شود.
ساری ۲۰۲۲
شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
برنامه‌های گردشگری شبانه رویداد ساری۲۰۲۲ آغاز شد
برنامه‌های گردشگری شبانه مازندران در رویداد بین‌المللی ساری۲۰۲۲ با اجرای ویژه‌برنامه شب‌های فرهنگی رامسر از جمعه شب رسما آغاز شد.
 رویداد گردشگری ساری ۲۰۲۲
شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
افتتاح رویداد ساری۲۰۲۲ با حضور سفرای کشورهای عضو اکو
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت: مراسم افتتاحیه رویداد بین‌المللی ساری۲۰۲۲ روز ۲۰ اردیبهشت با حضور سفرای کشورهای عضو اکو در ساری برگزار می‌شود.
فراخوان عکس
پنج شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۱
عکاسان مازندران برای ساری۲۰۲۲ نمایشگاه عکس برگزار می‌کنند
عضو هیئت مدیره انجمن عکاسان خانه هنرمندان ساری گفت که عکاسان مازندران برای رویداد بین‌المللی ساری ۲۰۲۲ نمایشگاه عکس برپا می‌کنند
محمدعلی نوبخت فرماندار ساری
چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱
رئیس هماهنگی کمیته‌های اجرایی رویداد بین‌المللی ۲۰۲۲ ساری منصوب شد
محمدعلی نوبخت فرماندار ساری که از سوی استاندار مازندران به عنوان جانشین و رئیس هماهنگی کمیته‌های اجرایی رویداد بین‌المللی ۲۰۲۲ ساری منصوب شد، صبح امروز در جلسه هماهنگی رویداد بین‌المللی گردشگری ساری ۲۰۲۲ اظهار کرد: برنامه‌های هماهنگی برگزاری این رویداد باید به صورت روزانه پیگیری شود.
جواد طالبی + شهرداری ساری
یکشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۱
چرا جواد طالبی در شهرداری ساری شکست سختی خورد؛
معلم هندسه یا شهردار؟
اگرچه روابط عمومی شهرداری سعی می‌کند با انواع ترفندها اینگونه نشان دهد که شهرداری در حال کار و تلاش و نوآوری است، اما برگزاری برنامه‌های نوروزی در حد یک روستا، نشان داد شهرداری ساری دچار اسپاسم عملکردی شده و نه تنها توانایی نوآوری و عمران را ندارد، بلکه از قدرت استفاده از توانایی‌های شهری و بسیج عمومی نیز بی‌بهره است.
ساری۲۰۲۲
چهارشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۱
یادداشت سردبیر
یک آبروریزی بین‌المللی به نام ساری ۲۰۲۲ / بزرگترین آزمون حسینی پور در سال نخست استانداری
برای آنها که دستی بر آتش دارند و تاحدی از احوال و کیفیت ادارات مختلف استان باخبرند واضح و مبرهن است که اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران، با فاصله؛ بدترین نهاد دولتی استان است. دستگاهی به شدت فشل که عملا دور خودش می‌چرخد و همواره مدیرانی غیرتخصصی و ناکارآمد برای آن انتخاب می‌شوند.
ساری ۲۰۲۲+عبارت
سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۰
تغییر زمان افتتاحیه رویداد بین‌المللی ۲۰۲۲ در ساری
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری مازندران، گفت: زمان افتتاحیه رویداد بین‌المللی ۲۰۲۲ در سال جاری لغو و به زمان دیگر در سال آینده موکول شد.
ساری ۲۰۲۲+عبارت
یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۰
اعتبار تخصیصی برای برگزاری رویداد «ساری ۲۰۲۲» مشخص شد
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از تخصیص اعتبار ۷۰ میلیارد تومانی برای برگزاری رویداد «ساری ۲۰۲۲» خبر داد.
آب انبار میرزا مهدی+عبارت
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰
قفل آب‌انبار میرزا مهدی ساری بالاخره باز شد
نماینده ویژه استاندار مازندران گفت: آب‌انبار تاریخی میرزا مهدی ساری با موافقت اداره کل اوقاف مازندران برای مناسب‌سازی و تجهیز به منظور حضور و بازدید شهروندان و گردشگران بازگشایی می‌شود.
ساری ۲۰۲۲+عبارت
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰
تقویم ساری۲۰۲۲ رونمایی می‌شود / فرصتی برای ساماندهی گردشگری مازندران
دبیر رویداد بین‌المللی ساری ۲۰۲۲ گفت: تقویم رویداد بین‌المللی ساری۲۰۲۲ شامل زمان‌بندی برنامه‌های کلی، شرح برنامه و تکالیف هر دستگاه در مراحل پایانی تدوین قرار دارد و بزودی با هدف شفاف شدن وظایف همه دستگاه‌ها و جزئیات برنامه به عنوان یک سند توسعه برای استان رونمایی می‌شود.
نشست هم‌اندیشی مجمع نمایندگان مازندران+عبارت
یکشنبه ۱۶ آیان ۱۴۰۰
تیغ تیز نمایندگان زیر گلوی زیرساخت‌های گردشکری مازندران / اعلام حمایت همه جانبه برای برگزاری رویداد بین‌المللی ۲۰۲۲
اعضای مجمع نمایندگان مجلس مازندران نسبت به زیرساخت‌های ضعیف استان در توسعه گردشگری انتقاد کردند و خواستار توجه ویژه به این حوزه شدند.
ساری ۲۰۲۲+عبارت
چهارشنبه ۱۲ آیان ۱۴۰۰
گردشگران کشورهای خارجی و اکو در راه ساری
رئیس موسسه اکو با اشاره به اینکه مازندران باید به گردشگران خارجی معرفی شود، گفت: شمار گردشگران خارجی ساری با رویداد ۲۰۲۲ افزایش می‌یابد.