امروز : دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت : ۱۰:۵۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:���������� ���� �������� �������������� ���� �������� ����������
فضای مجازی+عبارت
دوشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۰
آخرین وضعیت طرح صیانت در مجلس / بر اساس اصل ۸۵ حرف آخر در قانون گذاری با کمیسیون ها است
دبیر کمیسیون مشترک حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی با بیان اینکه کمیسیون بر تصویب طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی اصرار دارد، گفت: اما اصرار کمیسیون بر تصویب درست، منطقی و همراه با نظرات کارشناسان می‌باشد.
مجلس+عبارت
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
افشای پشت‌ پرده تصمیمات نمایندگان مجلس / میکروفن‌های باز چه بلایی بر سر طرح صیانت آورده؟
میکروفنی که قرار نبود روشن باشد، اما باز مانده بود، زوایای پنهانی از نحوه عملکرد نمایندگان موافق طرح مسدودسازی اینترنت را برای اجرائی‌کردن نظرات خود در جلسه کمیسیون صیانت هویدا کرد.
پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
ادعای جنجالی یک نماینده درباره پشت صحنه بررسی طرح صیانت
نوری با اشاره به تنش رخ‌داده بین وی در جلسات اخیر با ریاست کمیسیون گفت: به خاطر تاکید بر اینکه باید به نظرات مخالفان و منتقدان طرح گوش دهید، مرا تهدید به شکایت به هیات نظارت کردند.
 کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح صیانت+عبارت
پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
میکروفون باز، رسوایی در کمیته بررسی «طرح صیانت» را افشا کرد
چند ماه پیش در نخستین جلسات شورای شهر ششم و در جریان انتخاب شهردار جدید پایتخت باز بودن میکروفون و پخش سخنان چمران حاشیه آفرید . سه‌شنبه همین هفته نیز در جریان برگزاری دهمین نشست کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح صیانت از فضای مجازی در مجلس تکرار شد.
 ویس کرمی+عبارت
چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰
نماینده مجلس: هم تلگرام دارم؛هم فیلترشکن/ به فیلتر پیام‌رسان‌ها رای نمی‌دهم / پاسخگو به کسی که حرف بی‌حساب و غیرکارشناسی می‌زند نیستم
قرار شده صدای ذی نفعان شنیده شود. خود من از بسیاری خواستم نظر خود را ارائه دهند اما نظر کارشناسی نداشتند و فقط نگرانی بابت جوسازی رسانه‌ای بود. ما ندیدیم حرف کارشناسی داشته باشند.
کمیسیون طرح صیانت+عبارت
چهارشنبه ۲۶ آیان ۱۴۰۰
تنش لفظی در کمیسیون مشترک طرح صیانت / نوری: صدای مخالفین طرح را هم بشنوید / تقی پور: ساکت شوید!
هشتمین جلسه کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی در حالی برگزار شد که نمایندگان برخی از دستگاه‌های مرتبط و بخش‌های خصوصی ذی‌نفع در این جلسه حاضر شدند و به طرح دغدغه و مطالبات خود نسبت به این طرح پرداختند.
اینترنت+عبارت
سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰
احتمال رفع فیلتر توئیتر با اجرای طرح صیانت!
حاشیه‌های طرح صیانت همچنان ادامه دارد و این طرح هنوز نتوانسته افکار عمومی و حتی نگاه بسیاری از کارشناسان عرصه رسانه را با خود همراه کند.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
سردرگمی بهارستانی‌ها در ماجرای طرح صیانت
مردادماه بود که با انتشار اخباری مبنی بر نهایی‌شدن طرح نمایندگان مجلس برای مسدودسازی اینترنت و فیلتر اینستاگرام، توجه‌ها به این طرح که در تضاد آشکار با حقوق کاربران فضای مجازی است، جلب شد. البته متن این طرح چندین بار تغییر کرده و از اواخر سال گذشته بار‌ها خبرساز شده است.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰
آقاتهرانی لو داد / مجلس می‌خواهد علیه مردم اقدام کند / آقای قالیباف مراقب باش
ما در ماجرای طرح صیانت با جریانی روبرو هستیم که فقط می‌خواهد حرفش را به کرسی نشاند. گواه این گفته صحبت‌های آقا تهرانی است. ما شاهد قدرت نمایی نمایندگان هستیم.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰
جلسات بررسی طرح صیانت محرمانه می‌شود؟
یک عضو کمیسیون طرح صیانت گفت: «این پیشنهاد مطرح است که مذاکرات ثبت و ضبط شود و پس از حذف موارد زائد در اختیار افکار عمومی قرار بگیرد؛ اگرچه دوستان با پخش مستقیم مذاکرات از طریق درگاه اینترنتی مجلس مخالفتی نداشتند و خود هیات رییسه هم با این موضوع موافق بود.»
مجلس+عبارت
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰
گام اول بررسی طرح صیانت در مجلس برداشته شد / لیست نمایندگانی که این طرح را بررسی می‌کنند
کمیسیون فرهنگی مجلس غلامرضا منتظری نماینده مردم گیلان و آق قلا، بیژن نوباوه‌وطن نماینده مردم تهران، حسین میرزایی نماینده مردم اصفهان و سیدعلی یزدی‌خواه نماینده مردم تهران را برای عضویت در کمیسیون ویژه طرح صیانت انتخاب کردند. روز گذشته با انتخاب نمایندگان کمیسیون‌های تخصصی مجلس برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی طرح صیانت گام اول بررسی این طرح در مجلس برداشته شد. به گزارش ایسنا، نتیجه انتخابات برگزار شده در کمیسیون‌های تخصصی مجلس که برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی طرح صیانت از فضای مجازی دارای سهمیه می‌باشند به شرح زیر است:
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰
طرح صیانت از فضای مجازی به کجا رسید؟
غلامرضا منتظری، نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در رابطه با بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران گفت که این طرح مورد بازنگری قرار می‌گیرد و اعضای کمیسیون ویژه برای بررسی این طرح مشخص شده‌اند.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۰
موافقت نمایندگان با لغو بررسی مخفیانه طرح محدودکننده اینترنت
نمایندگان با ۱۴۴ رای موافق و ۱۱۱ رای مخالف با لغو بررسی این طرح طبق اصل ۸۵ قانون اساسی موافقت کردند.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۰
جلسه غیرعلنی مجلس برای لغو بررسی طرح جنجالی درباره فضای مجازی
مجلس شورای اسلامی با موضوع لغو بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی غیرعلنی تشکیل جلسه داد.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
درخواست جمعی از نمایندگان برای توقف طرح صیانت / ایرادات جدی به طرح وارد است
با توجه به شرایط ویژه کشور و مشکلات عدیده‌ای که مردم در حوزه‌های معیشتی، مسئله تورم، کرونا، واکسیناسیون و آب خوزستان و سیستان و بلوچستان دارند، ما چنین اضطراری را در حوزه فضای مجازی نداریم.