امروز : چهارشنبه ۵ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۵:۵۳ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:���������� ������ �������� �������� �������� ����
مسکن+عبارت
یکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰
۴ شرط اصلی برای متقاضیان ثبت نام یک میلیون واحد مسکونی
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ۴ شرط اصلی برای متقاضیان ثبت نام در طرح یک میلیون واحد مسکونی در نظر گرفته شده است.
مسکن مهر+عبارت
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹
شوک قیمتی مسکن در راه است؟ / پیش بینی نرخ ها بعد از نوروز
بهمن ماه امسال عمیق‌ترین رکود بازار املاک در مقایسه با ماه‌های مشابه سال‌های قبل از آن دست‌کم از سال ۱۳۸۸ تاکنون رقم خورد؛ یک ماه مانده به پایان سال که انتظار می‌رفت با توجه قرار گرفتن در بازه زمانی شب عید معاملات رشد کند فقط ۲۹۵۰ فقره معامله ملک در تهران به امضا رسید که این حجم از کسادی در ماه‌های بهمن ۱۱ سال گذشته بی‌سابقه بوده است.
وام+عبارت
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹
۲۸ میلیون بدهید ۲۴۰ میلیون وام بگیرید
قیمت اوراق مسکن نسبت به اواسط ماه جاری کمی افزایشی بوده است وبر اساس آخرین قیمت ها، متاهل های تهرانی برای این اوراق باید ۲۸ میلیون و ۶۰۸ هزار تومان پرداخت کنند.
وام مسکن+عبارت
دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸
وام مسکن ۲۴۰ میلیون شد
وام مسکن زوج‌های تهرانی، ۲۴۰ میلیون تومان شدبا ابلاغ افزایش سقف تسهیلات خرید و یا ساخت مسکن به بانک ها، سقف تسهیلات با احتساب جعاله در تهران به ۲۴۰ میلیون تومان رسید.
وام+ عبارت
شنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۸
مجردها ۶.۴ میلیون بدهند، ۸۰ میلیون وام بگیرند
قیمت اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن که در فرابورس معامله می‌شود، در روزهای اخیر نوسان چندانی نداشته و تقریبا همچون قبل هزینه وام مسکن و وام جعاله برای زوج‌های تهرانی که ۱۲۰ میلیون تومان می‌گیرند ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و برای مجردهای تهرانی که ۸۰ میلیون می‌گیرند، شش میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.
مسکن
یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶
بهترین فرصت برای اخذ وام مسکن+جزئیات
شروع رشد مثبت در فرآیند پرداخت وام به متقاضیان خرید و ساخت واحدهای مسکونی در مقایسه با حجم کل تسهیلات بانکی پرداخت شده به بخش‌های مختلف نشان‌دهنده رسیدن بازار مسکن به وضعیت رونق است.
مسکن- سایت عبارت
یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵
اعلام شرایط جدید برای دریافت تسهیلات خرید مسکن
بانک مسکن سقف تسهیلات خرید مسکن را با افزایش سه برابری از ۲۰۰ میلیون ریال به ۶۰۰ میلیون ریال رساند.
بانک مسکن- سایت عبارت
سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵
نرخ سود تسهیلات حساب پس انداز مسکن جوانان تک رقمی شد
نرخ سود تسهیلات حساب پس انداز مسکن جوانان تک رقمی شد
مسکن- سایت عبارت
پنج شنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۵
مسکن گران می شود مردم همین حالا برای خرید خانه اقدام کنند
در حالی که مقامات دولتی وعده گشایش و بهبود اوضاع اقتصادی در سال آینده را می‌دهند، ارگان رسمی دولت تأکید کرد گران شدن مسکن در سال آینده خواهد شد و مردم همین حالا برای خرید خانه اقدام کنند!
مسکن- سایت عبارت
چهارشنبه ۵ آیان ۱۳۹۵
خبر خوش برای متقاضیان دریافت وام مسکن
قیمت اوراق تسهیلات مسکن در مهر و روزهای نخستین آبان ۱۳۹۵ کاهش ۶ درصدی تجربه کرد اما آمارهای فرابورس از افزایش ۱۳ درصدی ارزش معاملات اوراق گواهی تسهیلات و کاهش ۱۳ درصدی حجم این اوراق خبر می دهد.
مسکن- سایت عبارت
پنج شنبه ۸ مهر ۱۳۹۵
با وام ۱۶۰ میلیونی صاحب خانه شوید
۸۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ اینها ارقامی آشنا برای زوج‌های جوان هستند. ارقامی که قرار است این زوج‌ها را صاحب خانه کند. اینها وام‌های سه سقفی هستند که از سال گذشته از سوی دولت به‌عنوان بسته تحریک تقاضا و خروج رکود از بازار مسکن برای زوج‌هایی که از اول ازدواج موفق به خرید خانه نشده‌اند، ارائه شد.
مسکن- سایت عبارت
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵
جزییات وام خانه اولی‌ها +اقساط وام
باریک بودن مسیر مستقیم دریافت وام مسکن و صعب‌العبور بودن مسیر میان‌بر، راه خانه‌دار شدن را برای بسیاری از خانواده‌ها غیرممکن کرده است.
مسکن- سایت عبارت
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵
جزئیات جدید ازسود تک رقمی وام مسکن‌اولی‌ها
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: تک رقمی شدن سود وام مسکن اولی‌ها گامی کوچک برای ساماندهی و کاهش هزینه ساخت مسکن است اما شروع خوبی برای کاهش سود وام مسکن در نظام بانکی است.
مسکن- سایت عبارت
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵
فروش مسکن قسطی با سود کمتر از بانک ها
عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران درباره فروش قسطی مسکن گفت: به منظور رونق بازار و خروج از رکود، انبوه سازان تصمیم گرفتند طرح فروش اقساطی را اجرایی کنند که با این کار احتمال خانه دار شدن متقاضیان افزایش می یابد.
مسکن- سایت عبارت
یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵
مقایسه سود وام مسکن در ایران با آمریکا
بررسی مقایسه ای شرایط وام مسکن در ایران با کشورهای دیگر نشان می دهد در ایران شاهد سخت ترین شرایط پرداخت وام مسکن هستیم و در ایران با نگاه بنگاهی حاکم بر بانک‌ها، چند برابر کشورهای دیگر از تسهیلات پرداختی مسکن سود دریافت می شود.