امروز : یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت : ۱۰:۵۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:���������� ������ �������������� ����������������
ترافیک+عبارت
پنج شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱
افزایش ۱۳۶ درصدی ورودی‌ها در جاده های شمال نسبت به سال قبل
رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: میزان تردد خودروها در استان ۴۲۲ هزار و ۵۴۱ مورد بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۳۶ درصد افزایش یافت.
علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت سیزدهم
چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱
سخنگوی دولت عنوان کرد: بیشترین آمار اقامت نوروزی در مازندران
سخنگوی دولت از رشد ۶۰ درصدی اقامت مسافران نوروزی خبر داد و گفت: «بیشترین اقامت به ترتیب در استان‌های مازندران، خراسان رضوی و گیلان ثبت شده است.»
توالت عمومی ساری
جمعه ۵ فروردین ۱۴۰۱
کمبود، کثیفی و بی نشان بودن توالت های عمومی مازندران مشکل جدی گردشگران؛
سرگردانی برای قضای حاجت در نگین گردشگری ایران!
شاید در بین مشکلات ریز و درشت گردشگری مازندارن، معضل کمبود توالت‌های عمومی چندان جدی به نظر نرسد، اما کافی است خودتان در شهری مسافر باشید و کارتان گیر توالت باشد، آنوقت خواهید فهمید اهمیت آن از همه چیز بیشتر است.
نقشه مازندران
یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۰
سفرهای خارجی خود را کنسل کنید
سفرهای خارجی خود را کنسل کنید : برای دیدن مازندران ؛ : اگر دلتان برای ماجراجویی های هیجان انگیز تنگ شده است،لوازم سفر را مهیا کنید که جایی بس شگرف منتظر شماست،خطه ای که از موهبت های طبیعی و تاریخی چیزی کم ندارد و هر لحظه با جاذبه های متنوع اش شما را انگشت به دهان می گذارد.
نقشه مازندران
دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۰
شهر شیرین مازندران کجاست؟ | وقتی شکر قرمز مازندران به مزاج امیرکبیر خوش آمد
بهنمیر یکی از شهرهای استان مازندران و در شهرستان بابلسر واقع شده ‌است که شکر قرمز و کارگاه‌های تولید و پخت این محصول از جاذبه‌های گردشگری و سفر به این استان است.
ساخت بزرگترین جزیره تفریحی خزر در سواحل نوشهر
پنج شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۰
با اهتمام و حمایت استاندار مازندران آخرین مانع پیش روی ساخت ماریناپارک خزر رفع می شود:
ساخت بزرگترین جزیره تفریحی خزر در سواحل نوشهر
با اهتمام و مساعدت عالی ترین مقام اجرایی دولت سیزدهم در استان مازندران قرار است زمینه خلق یکی از بزرگترین ظرفیت های گردشگری کشور در سواحل زیبای مازندران ایجاد شود
لائینی+عبارت
شنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۰
مازندران نیازمند گردشگری مدرن است / راه اندازی ترن و تاکسی هوایی
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: مازندران به جای گردشگری بی برنامه و بی حساب وکتاب نیازمند گردشگری مدرن و پیشرفته است.
ساری ۲۰۲۲+عبارت
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰
تقویم ساری۲۰۲۲ رونمایی می‌شود / فرصتی برای ساماندهی گردشگری مازندران
دبیر رویداد بین‌المللی ساری ۲۰۲۲ گفت: تقویم رویداد بین‌المللی ساری۲۰۲۲ شامل زمان‌بندی برنامه‌های کلی، شرح برنامه و تکالیف هر دستگاه در مراحل پایانی تدوین قرار دارد و بزودی با هدف شفاف شدن وظایف همه دستگاه‌ها و جزئیات برنامه به عنوان یک سند توسعه برای استان رونمایی می‌شود.
باداب سورت+عبارت
سه شنبه ۲۵ آیان ۱۴۰۰
از دومین اثر ملی طبیعی ایران چه خبر؟
زمانی ماشین‌ها با رد چرخ هایشان روی حوضچه‌ها جولان می‌دادند و گردشگران سنگ‌های داغ‌کرده را داخل آب می‌انداختند و تنی به آن می‌زدند. اما حالا اوضاع فرق کرده است، یک سال و چند ماه می‌شود که به بخش خصوصی واگذارش کرده‌اند و حالا ۱۰ متر مربع از حوضچه‌های پلکانی باداب سورت احیا شده‌اند.
تالاب سرخرود+عبارت
چهارشنبه ۱۹ آیان ۱۴۰۰
نگاه سرد مسئولان گردشگری مازندران به تالاب ها / ایجاد کارگاه های پرنده نگری برای جذب گردشگر
تالاب های یکی از ظرفیت های جالب و جذاب گردشگری طی سال های اخیر بوده و دوستداران حیات وحش در همه جای دنیا برای دیدن سایت های پرنده نگری در تالاب ها شور و اشتیاق خاصی از خود نشان می دهند اما در مازندران با وجود ۲۴تالاب ثبت شده و وجود پرندگان مهاجر که هرساله وارد این تالاب ها می شوند این نوع گردشگری با نگاه بی مهری نگریسته می شود؛ فرصتی که با بی تدبیری در حال سوخت شدن است.
مفید غلامی راد 
+عبارت
دوشنبه ۱۷ آیان ۱۴۰۰
درآمد گردشگری مازندران سالانه چند میلیارد تومان است؟
غلامی راد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران میزان مصارف منابع و هزینه های استان را بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان در سال ذکر کرد و گفت: درآمد گردشگری استان سالانه ۳۰۰ میلیارد تومان است.
گردشگری+عبارت
یکشنبه ۱۶ آیان ۱۴۰۰
جیب خالی قلب گردشگری ایران / نقشه راهی وجود ندارد
مازندران به رغم داشتن جاذبه های فراوان گردشگری، تنوع میراثی و صنایع دستی به دلیل نداشتن نقشه راه نتوانسته از این موهبت ها ارزآوری داشته باشد و درآمد اقتصادی آن ناچیز است.
کشورهای اکو+عبارت
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰
گردشگری مازندران با جیب خالی جهانی نمی‌شود!
یک سال دیگر تا قرارگرفتن گردشگری مازندران روی میز اکو باقی مانده و باید زیرساخت های مناسب برای میزبانی را فراهم کرد چرا که گردشگری با جیب خالی جهانی نمی شود.
عزت الله ضرغامی+عبارت
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰
عزت الله ضرغامی عنوان کرد؛
برنامه های وزارت میراث‌فرهنگی و گردشگری برای استان های شمالی / لزوم فعال‌سازی گردشگری دریایی / تشکیل دبیرخانه گردشگری شمال کشور
ضرغامی گفت: دبیرخانه گردشگری در شمال برای رفع موانع مانند حریم بافت‌های تاریخی و فرسوده سه استان شمالی برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری‌های نهایی را انجام می‌دهد.
مفید غلامی راد+عبارت
یکشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۰
توسعه گردشگری کشاورزی پایدار در مازندران / عمده بنگاه های صنعتی نیمه فعال هستند
غلامی راد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران توسعه استراتژیک گردشگری کشاورزی پایدار را از مولفه های برنامه های هفتم توسعه در استان ذکر کرد.