امروز : یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۸:۰۳ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:���������� �������� ���������� �� �������� ��������������
حجت عبدالملکی +عبارت
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰
برنامه وزیر کار برای حقوق و دستمزد اعلام شد / بنگاه های بزرگ منابع بانکی را می بلعند!
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تشریح برنامه های وزارتخانه متبوع خود در خصوص حقوق و دستمزد از دو اقدام اساسی برای حمایت از کارگران و کارفرمایان خبر داد و با بیان اینکه دولت رئیسی هماهنگ ترین تیم اقتصادی را دارد، تحقق برنامه ایجاد یک میلیون شغل در سال را ممکن دانست.
پول+عبارت
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹
آخرین خبرها از تسهیلات جدید کرونایی / ۷۰ درصد بیکار شدگان کرونایی در کشور بانوان هستند
با توجه به اینکه حدود ۷۰ درصد از شاغلانی که به‌دلیل کرونا شغل خود را از دست داده‌اند، بانوان هستند، می‌توانیم از محل تسهیلات اشتغال خانگی برای آن‌ها اشتغال‌زایی کنیم
بیمه بیکاری+کارگران+عبارت
پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۹
جزئیات پرداخت تسهیلات جدید کرونا اعلام شد
معاون اشتغال وزیر کار از پرداخت تسهیلات کرونایی جدید در کشور خبر داد و گفت: بیش از ۷۰ درصد شاغلینی که به دلیل کرونا بیکار شدند، زنان هستند.
تعاونی+عبارت
پنج شنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۹
نگاهی به اوضاع نابسامان تعاونی ها در مازندران؛
شرکت هایی که روزی قرار بود منجی اقتصاد باشند
در مازندران نزدیک به هزار واحد تعاونی غیر فعال نیز وجود دارد که اکثر این واحد ها برای گرفتن وام های مخصوص تعاونی ها تشکیل شده و بعد از اعطای تسهیلات به حال خود رها شده اند.
بیمه بیکاری+عبارت
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
۹۵ هزار نفر همچنان در صف دریافت بیمه بیکاری کرونا
مدیرکل بیمه بیکاری وزارت کار گفت: طبق آخرین آمار، افرادی که بیکاری شان تحت تاثیر شیوع کرونا از اسفند استمرار داشته و یا اینکه از ابتدای خرداد ماه بیکار شده اند ۱۵۵ هزار و ۷۰۰ نفر هستند.
بیمه بیکاری+عبارت
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹
آخرین وضعیت بیمه بیکاری/ بیکاری ۱۰۷ هزار نفر استمرار داشته است
مدیرکل بیمه بیکاری وزارت کار گفت: تاکنون ۱۰۷ هزار نفر اعلام کردند که بیکاری‌شان استمرار داشته و یا از خرداد بیکار شده‌اند که این افراد، بر اساس ماده ۷ قانون بیمه‌بیکاری، مقرری خواهند گرفت.
کارگران+عبارت
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
وزارت کار: افزایش حق مسکن کارگران تصویب نشده است
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و فاه اجتماعی، در مورد اینکه چه زمانی مصوبه افزایش حق مسکن کارگران در دستورکار دولت قرار می‌گیرد، گفت: اطلاعی ندارم و خود هیأت دولت اعلام می‌کند.
صنعت معدن تجارت کارگر + عبارت
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹
تصویب افزایش حق مسکن در هیات دولت/ از تیرماه حق مسکن کارگران ۳۰۰ هزار تومان شد
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیشنهاد افزایش کمک هزینه مسکن کارگران مشمول قانون کار را با قید دو فوریت جهت بررسی و تصویب به هیئت وزیران ارایه کرد که مورد تصویب قرار گرفت.
افغانستانی+عبارت
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹
درآمد میلیاردی از جریمه افغان‌ها!
امسال جریمه هر یک روز به‌کارگیری نیروی کار غیرمجاز که شامل اتباع بیگانه می‌شود، برای کارفرما مبلغ ۳۰۹هزار تومان است. اگر تکرار شود این مبلغ دو برابر می‌شود و در صورت عدم تمکین به مراجع قضائی معرفی می‌شوند. البته این را هم توجه کنیم که حقوق این کارگران خیلی کمتر از این میزان جریمه نیست، کارگر غیرمزد غیرماهر اکنون برای ساختمان روزی ۱۵۰هزارتومان دریافت می‌کند
شریعتمداری+عبارت
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
موافقت وزیر کار با بررسی افزایش حقوق بازنشستگان در شورای عالی کار
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با نمایندگان بازنشستگان با بررسی افزایش حقوق امسال بازنشستگان در شورای عالی کار موافقت کرد.
بیمه بیکاری+عبارت
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
مبلغ بیمه بیکاری کرونا چقدر است؟
سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده است که مشمولان بیمه بیکاری کرونا از این هفته به حساب آنها واریز می‌شود اما روایت‌های مختلفی از مبلغ وجود دارد. شنیده‌ها حاکی از این است که ماهانه ۸۲۵ هزار تومان به مشمولان بیمه بیکاری کرونا پرداخت می‌شود.
وزارت کار+عبارت
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
اقدام به خودکشی یکی از مراجعه‌کنندگان به وزارت کار/ دستور وزیر کار
صبح امروز فردی که به دلیل مشکلات کاری قصد پرتاب کردن خود از یکی از ساختمان‌های وزارت کار را داشت، با وعده‌ حل مشکلات از این کار منصرف شد.
وزارت کار+عبارت
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
اقدام یک مرد برای خودکشی در ساختمان وزارت کار، تعاون و رفاه+ویدئو
یک مرد در ساختمان وزارت کار، تعاون و رفاه در خیابان بهشتی اقدام به خودکشی کرد.
دستمزد+عبارت
یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
مجلس دست به کار شد / درخواست از وزارت کار برای تجدیدنظر در مصوبه دستمزد
انتقادها نسبت به مصوبه افزایش ۲۱ درصدی حداقل مزد کارگران در حالی ادامه دارد که خبر می رسد مجلس نیز در این زمینه ورود کرده و فراکسیون کارگری درحال بررسی مصوبه شورای عالی کار و تهیه طرحی برای تغییر ترکیب اعضای شورای عالی کار است.