امروز : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت : ۱:۴۹ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:���������� �������� ��������������
رئیسی+عبارت
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مطرح شد؛
دستور سه گانه رئیسی به دو وزارتخانه برای حل مشکلات معیشتی مردم
رئیس جمهور روز سه شنبه در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت بر اجرای اقدامات اثر گذار برای ثبات در بازار و کنترل قیمت و تامین مواد اولیه مورد نیاز تاکید کرد.
مرغ+عبارت
یکشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۰
مرغ دولتی باز هم نایاب شد
بر اساس گزارش میدانی، مردمی که برای خرید مرغ دولتی به بازار می‌روند، باز هم دست خالی بر می‌گردند، کمبود خوراک دام شاید اصلی‌ترین عامل کمبود مرغ است، کارشناسان در این زمینه ۶ پیشنهاد به وزیر تازه‌کار جهاد کشاورزی دارند.
مرغ+عبارت
چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
فروش مجدد مرغ قطعه بندی از امروز / توزیع گسترده مرغ با نرخ مصوب
معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان این که مردم نگران تأمین مرغ با نرخ مصوب نباشند، گفت: مصوب شده است از امروز دوباره مرغ قطعه بندی شده را در فروشگاه‌ها داشته باشیم و انتظار می‌رود دوباره فضای بازار عادی شود.
نظام الدین موسوی+عبارت
دوشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۹
اتهام سنگین یک نماینده مجلس به رئیس جمهور / ماجرای پروژه "قفل شدگی" چیست؟
"قبلاً گفته بودم پروژه "قفل شدگی" که از سوی هسته مرکزی دولت دنبال میشود، اجازه کار حتی به اجزای دولت هم نمیدهد. شاهد از غیب رسید."
مرغ+عبارت
یکشنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۹
مرغ های ایرانی ممنوع الخروج شدند!
ستاد تنظیم بازار به منظور کنترل بازار مرغ و جلوگیری از روند افزایشی قیمت آن، تصمیم بر ممنوعیت صادرات مرغ از اول آبان ماه تا اطلاع ثانوی گرفت.
منصور‌علی زارعی+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
نماینده ساری خواستار بازگشت اختیارات تنظیم بازار به وزارت جهاد کشاورزی شد / برنامه ریزی مجلس برای دخیل کردن کشاورزان در قیمت گذاری محصولات
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: در کمیسیون کشاورزی به دنبال این هستیم اختیارات از وزارت صمت به وزارت جهاد کشاورزی برگردانده شود.
روحانی+دولت+عبارت
پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
سرنوشت نافرجام وزرای اقتصادی روحانی
عباس آخوندی از وزرای اصلاح‌طلب دولت محسوب می‌شد که تا مهر سال ۹۷، به مدت پنج سال وزیر دولت حسن روحانی بود، اما ناگهان استعفا داد و رفت. او در کابینه مرحوم هاشمی‌رفسنجانی نیز به‌عنوان وزیر مشغول به کار بود. آخوندی متن استعفای خود را در کانال شخصی خود منتشر کرد. او در سه سال آخر وزارت خود سه بار استیضاح شد و هیچ‌کدام رأی نیاورد. آخوندی در متن استعفای خود نوشته که به نظرش از سوی رئیس‌جمهور سه اصل نقض شده است: «پایبندی به قانون»، «احترام به حقوق مالکیت» و «اقتصاد بازار رقابتی».
برنج+عبارت
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
برنج سال آینده ارز دولتی می‌گیرد؟
رئیس انجمن واردکنندگان برنج با انتقاد از مطرح شدن بحث حذف ارز دولتی برنج در آستانه سال نوگفت: این افراد از تخصیص ارز دولتی به واردات کالاهای اساسی از جمله برنج در سال آینده، خبر ندارند.
زهرا جلیلی جهاد کشاورزی+عبارت
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
کل دفتر امور میوه‌های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی:
مازندران بزرگترین تولیدکننده و تامین کننده مرکبات ایران است/ تشکیل صندوق ملی مرکبات
مدیرکل دفتر امور میوه‌های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی گفت: مازندران در تولید مرکبات جایگاه ویژه ای دارد و بزرگترین تولیدکننده و تامین کننده مرکبات ایران است.
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
وزارت جهاد کشاورزی هشدار داد؛
موج گرانی گوشت در راه است
معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه بسته‌ای برای مقابله با مازاد دام در دامداری‌ها به وزارت صمت ارائه شده است، گفت: در صورتی که با انباشت دام در دامداری‌ها جلوگیری نشود، موج دوم گرانی گوشت ایجاد خواهد شد.
پرتقال+عبارت
چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸
خام‌فروشی آفت محصولات کشاورزی مازندران
خام فروشی محصولات کشاورزی در مازندران باعث کاهش عایدی تولیدکنندگان شده که می طلبد به منظور کسب درآمد و ایجاد انگیزه بیشتر برای فعالان این عرصه، با تکمیل چرخه تولید تا مصرف در راستای ایجاد ارزش افزوده گام برداشت.
جهاد کشاورزی + عبارت
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
شش قلم کالایی که ثبت سفارش آن در وزارت جهاد کشاورزی ماند
با وجود رفتن مسئولیت ثبت سفارش واردات محصولات کشاورزی به وزارت صنعت، واردات شش نوع کالای کشاورزی شامل سموم، داروهای دامی، مکمل ها، بذور، مواد ژنتیکی و دام های مولد نژاد در وزارت جهاد کشاورزی باقی ماند .
تقوی فرد
یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷
از "صندلی‌ها" بیشتر از منابع طبیعی حفاظت می کنند!
رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: باید باور کنید که منابع طبیعی بیش از میز و صندلی وزارت و نمایندگی ارزش دارد ولی شما ببینید امروز از آن صندلی ها چقدر حفاظت می شود در حالی که منابع طبیعی به حال خود رها شده اند.
آجیل+عبارت
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
دو عامل اصلی گرانی آجیل و خشکبار
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار تهران با اشاره به سرمازدگی باغات در سال جاری گفت: ۳۰ درصد از افزایش قیمت محصولاتی مانند پسته، گردو، بادام و فندق ناشی از افزایش قیمت ارز است و بقیه افزایش قیمت به دلیل سرمازدگی و کاهش تولید این محصولات بوده است.
غلات
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
مشکلات دولت در خرید تضمینی با عرضه جو و ذرت در بورس کالا پایان می‌یابد
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: طی دو سه سال اخیر با عرضه جو و ذرت کشور در بورس کالا براساس سیاست قیمت تضمینی، امروز دیگر هیچ نگرانی از بابت خرید تضمینی دولت برای این دو محصول وجود ندارد.