امروز : دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۲۶ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:���������� �������� ������������
کودک+عبارت
سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰
ماجرای مهدیه؛ دختری که در ۱۲سالگی باردار شد / کودک‌همسری تبدیل به کودک‌مادری شده
چهار تولد برای مادران ۱۰‌ساله، ‌۱۷ تولد برای مادران ۱۱‌ساله،‌ ۵۰ تولد برای مادران ۱۲‌ساله، ‌۲۷۵ تولد برای مادران ۱۳‌ساله و هزارو ۲۸۹ تولد برای مادران ۱۴‌ساله؛ این آماری بود که در آغاز دهه ۹۰ شمسی ایران ثبت شد؛ آماری از تعداد دخترانی که هنوز وارد نوجوانی نشده، مادر شده‌اند.
روز جهانی کودک+عبارت
شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰
نظر شورای‌عالی انقلاب‌فرهنگی درباره «آموزش جنسی» و «ازدواج کودکان»
عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان، با بیان اینکه اگر کودک را در معرض واهمه از ارتباطات اجتماعی قرار دهیم باعث ایجاد صدماتی به او می‌شویم، افزود: اینگونه کودک نمی‌تواند با دیگران ارتباط برقرار کند، علاوه بر این حتی اگر کودک اطلاعاتی هم بدست آورد در عین حال توان مقابله با فرد سوء استفاده‌گر را ندارد و بنابراین این آموزش‌ها باید به والدین و نه کودکان گفته شود.
خشونت علیه زنان+عبارت
پنج شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۹
افزایش خشونت های خانگی در روزهایی که مجبوریم بیشتر در خانه بمانیم؛
این خانـه امـن نیست
در کشور ما هنوز خشونت‌ خانگی مستقلاً جرم‌انگاری نشده‌ است و بعضا به دلیل امنیت پایین زنان در قوانین خانواده، تفاوت آمار واقعی و آمار ظاهری بسیار زیاد است. به همین ترتیب، در دوران کرونا نیز مسئولین چندان برنامه‌ی مشخص و یا امکانات ویژه‌ای در مورد افزایش احتمالی سو استفاده و خشونت‌های خانگی اعلام نکرده‌اند.
سمیه قاسمی طوسی+عبارت
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹
مازندرانی ها خواستار جایگزینی احکام حبس برای کودکان شدند
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از تداوم صدور حبس برای کودکان بزهکار استان انتقاد کرد و خواستار جدی گرفتن احکام جایگزین در این زمینه شد.
خانه+عبارت
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
نگاهی به قرنطینه کرونا و افزایش خشونت خانگی؛
ما روان های بی پناه در پناه خانه های روانی
بنا بر گزارش یونیسف، صد ها میلیون کودک در سراسر جهان در دوران شیوع کرونا در معرض انواع کودک آزاری ها از جمله بدرفتاری، خشونت جنسی، بهره کشی، محرومیت اجتماعی و جدایی از مراقبانشان قرار دارند.
کودکان+عبارت
دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
حضرات نماینده، چند کودک دیگر باید بمیرند؟
آقایان و خانم‌های نماینده، چند کودک دیگر باید بمیرند تا شما لایحه حمایت از کودکان را به سرانجام برسانید. ۶ سال است این لایحه در حال خاک خوردن است. در این ۶ سال چه کودکانی قربانی شیاطینی شدند که حیوان‌های وحشی از آن‌ها انسان تر هستند.
حادثه - سایت عبارت
چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵
مادر ۱۶ ساله بچه‌اش را از پنجره بیرون انداخت +تصاویر
یک مادر ۱۶ ساله بچه تازه به دنیا آمده‌اش را از پنجره به بیرون پرتاب کرد و کشت.