امروز : یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۴۵ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:���������� ���������� �� ��������������
ایران و عربستان+عبارت
سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰
ایران و عربستان در آستانه توافق بزرگ
یک دیپلمات خارجی نزدیک به مذاکرات میان ایران و عربستان سعودی به خبرگزاری فرانسه گفته دو کشور در آستانه رسیدن به توافقی برای کاستن از تنش‌ها هستند.
ایران+عربستان+عبارت
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
جزییات تازه از مذاکرات ایران و عربستان / تهران از میانجی گری عراق استقبال کرد
مسجدی در پاسخ به این سوال که میانجی گری عراق بین ایران با کشورهای مورد نظر تاکنون در عمل دستاوردی داشته یا خیر؟ گفت: «"چون عملا در بحث جمهوری اسلامی ایران هنوز به نتایج روشن و پیشرفت قابل ملاحظه‌ای نرسیده"؛ اجازه بفرمایید تا منتظر باشیم یک مقدار کار جلو برود و نتایجی عملی را ببینیم.»
ایران و عربستان+عبارت
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸
تهدید ایران توسط عربستان
یک مقام سعودی در واکنش به حمله افراد نقابدار به کنسولگری ایران در نجف اشرف و آتش زدن آن در حاشیه اعتراضات در عراق گفت، ایران باید منتظر بیش از این باشد.
ظریف + عبارت
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸
ظریف مطرح کرد: احتمال سفر هیئت دیپلماتیک ایران به عربستان!
وزیر خارجه کشورمان گفت که آماده سفر به عربستان برای حل اختلافات است.
نفتکش+عبارت
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸
حسین ریوران:
حمله به نفتکش ایرانی کار عربستان نیست
شبکه سی‌ان‌ان به نقل از ترامپ گزارش داد: «ما در حال اعزام نیروی نظامی بیشتر به عربستان هستیم و سعودی‌ها بنا به درخواست من موافقت کرده‌اند که هزینه کمک‌های واشنگتن به آنها را پرداخت کنند که از این نظر قدردانی می‌کنیم.»
ظریف + عبارت
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸
اظهارات جالب ظریف درباره عربستان
وزیر امور خارجه، پمپئو، صریحا اعلام کرد که اگر ایران می‌خواهد مردمش غذا بخورند، باید از آمریکا پیروی کند. این جمله حتی تیتر پایگاه «نیوزویک» هم شد. حال شما در هر کتاب حقوقی که می‌خواهید، به دنبال معنای تروریسم بگردید یا حتی در گوگل جست‌وجو کنید. معنایش در همه جا می‌شود استفاده از زورگویی یا اعمال ستم علیه شهروندان عادی برای دستیابی به اهداف سیاسی. همین که پمپئو گفته ایران برای غذا خوردن مردمش باید سیاست‌هایش را تغییر دهد، زورگویی محسوب می‌شود
ایران و عربستان+عبارت
یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
چهار شرط مهم ایران برای آشتی با عربستان
عربستان سعودی بنابر گزارش سی.ان.ان تمایل یافته که سیستم پدافندی خود را تقویت کند. در این رابطه حتی از طرف رسانه‌ها و محافل سعودی نیز نسبت به بی‌تفاوتی آمریکا درباره امنیت عربستان حرف و حدیث‌هایی به‌وجود آمده است. برخی محافل در این زمینه نشانه‌هایی از «گردش به شرق» در سیاست عربستان (مانند نمونه ترکیه و امارات) نیز مشاهده کردند.
ظریف+عبارت
چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸
ظریف: عربستان آماده گفت‌وگو باشد ما آماده‌ایم/ ترفند پمپئو برای مصاحبه با رسانه‌های ایرانی بسیار سخیف است
وزیر امور خارجه گفت: اگر مقامات آمریکا قصد گفت و گو با مردم ایران را دارند به تقاضای مصاحبه‌هایی که پیش از آن به آنها داده شده است پاسخ دهند.
عربستان
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
در خواست فوری پادشاه عربستان از سران کشورهای عربی!
پادشاه عربستان سعودی بامداد یکشنبه خواستار برگزاری نشست فوق العاده سران عربی در مکه مکرمه درباره بررسی حوادث اخیر خلیج فارس شد.
 دکل نفتی
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
عربستان جایگزین ایران شد
یک مشتری هندی نفت ایران پیشنهاد عربستان را برای نفت اضافی به منظور جبران بشکه های از دست رفته نفت ایران به خاطر تحریم های آمریکا قبول کرده است.
عربستان
چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
روزنامه فرانسوی مدعی شد؛
عربستان آماده حمله به ایران و ایران آماده حمله به منافع آمریکا در خلیج فارس
روزنامه فرانسوی لوفیگارو مدعی شد عربستان برنامه حمله به ایران را آماده کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
ایران پاسخ قاطعی به عربستان خواهد داد
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تاکید بر اینکه ایران از عدم تمدید معافیت‌های نفتی استقبال می‌کند، گفت: با این حال پاسخ قاطعی به سعودی‌ها به جهت اعلام آمادگی برای جبران کمبود نفت در بازار جهانی خواهیم داد.
ولیعهد عربستان+عبارت
دوشنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۷
افشاگری جنجالی نیویورک تایمز از نقشه میلیاردی سعودی ها برای ترور مقامات ایران
با پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات سال ۲۰۱۶ محاسبات نادر و زامل به هم ریخت و این دو برای متقاعد کردن مقام های تیم انتقالی ترامپ و نظامیان سعودی درباره نقشه ضدایرانی خود به نیویورک سفر کردند.
آفاق
چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷
جنبش نجبای عراق ریاض را به شدت تهدید کرد؛
می‌توانیم ظرف چند ساعت در مکه و مدینه نماز بخوانیم/ جنگ عربستان با ایران یعنى سرنگونى آل‌سعود
دکتر الناصری در گفتگو با شبکه "آفاق" به اظهارات موهن محمدبن‌سلمان پاسخ داد و خاطرنشان ساخت که اگر عربستان جنگی علیه ایران به‌راه بیندازد، نابودی خودش را سرعت بخشیده است.
عربستان
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶
از شاملو تا عربستان: نگذارید سعودی هم بشود آرزوی بخشی از جوانان ایران
ورود زنان به ورزشگاه نهایت آرزوی زنان و دختران ایرانی نیست که آنها اولویت های دیگری هم دارند اما قبول کنیم که آزار دهنده است وقتی آنها در خلوت شان به هم بگویند زنان و دختران عربستان هم به ورزشگاه رفتند و ما باید به فکر حقه تازه تری از ریش و سبیل مصنوعی باشیم!