امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۲:۰۸ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:���������� ������������ ����������
مسابقات کشتی 
یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
گزارش تصویری 
مسابقات بین المللی کشتی آزاد شهید هاشمی نژاد در بهشهر
عبارت : مسابقات بین المللی کشتی آزاد شهید هاشمی نژاد در بهشهر  پس از دو سال وقفه امسال با قدرت  طی دو روز برگزار شد، در این مسابقات سه تیم  خارجی ارمنستان، گرجستان و تاجیکستان  شرکت کردند. لازم به ذکر است که این مسابقات به منزله انتخابی تیم ملی برای شرکت در مسابقات آسیایی و جهانی است. در این جام ۴۰ تا ۴۵ کشتی گیر خارجی و ۱۰۰ کشتی گیر داخلی در ١٠ وزن شرکت کردند و کشتی گیران داخلی پس از اردوها و مسابقات مختلف انتخاب شدند و بهترین‌های کشتی ایران در این رویداد شرکت داشتند.
 بازدید  رئیس کل دادگستری مازندران از زندان های بابل و بهشهر+عبارت
یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۰
آزادی ۸۱ زندانی واجد شرایط در مازندران؛
گزارش تصویری بازدید رئیس کل دادگستری مازندران از زندان های بابل و بهشهر
حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری در روزهای گذشته با بازدید از برخی زندان ها زمینه آزادی و یا مرخصی عده زیادی از زندانیان استان مازندران را فراهم کرد.
ملاقات مردمی رازجویان+عبارت
سه شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰
گزارش تصویری عبارت از ملاقات مردمی رازجویان معاون امور عمرانی استانداری مازندران؛
حل مشکلات مردمی با چاشنی پیگیری و لبخند
در این گزارش تصویری دشواری‌های کار معاون عمرانی و گستردگی مسئولیت وی را مشاهده می‌کنید.
بازدید رئیس کل دادگستری مازندران از واحدهای تولیدی+عبارت
دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰
همزمان با هفته قوه قضائیه؛
گزارش تصویری عبارت از بازدید رئیس کل دادگستری مازندران از واحدهای تولیدی استان
در ادامه این بازدید عالی ترین مقام قضایی استان انتخاب امینی مدیر عامل جدید شرکت های صنعتی را نوید بخش حل مشکلات گذشته دانست واظهارداشت:شهرک های صنعتی نیاز به نگاه وتوجه ویژه اقتصادی دولت ، بانکها وسرمایه‌گذاران دارد و دستگاه قضایی از هیچ تلاش و حمایتی در جهت ایجاد اشتغال و تولید ورفع موانع فروگذار نخواهد کرد.
انتخابات در ساری+عبارت
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
گزارش تصویری عبارت از برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ در ساری
مردم دیار علویان با مشارکت در رای‌گیری حماسه‌ای دیگر را پای صندوق‌های رای خلق کردند. فرآیند رای‌گیری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر‌ها و روستا و میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۷ صبح روز گذشته همانند سراسر کشور آغاز شد و مازندرانی‌ها در این سه انتخابات همانند گذشته عزم خود را جزم کردند تا در ماراتنی مشارکت کنند تا شایسته‌ترین افراد برای تصمیم‌سازی کشوری و شهری انتخاب شوند.
شب قدر در بیمارستان امام +عبارت
پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
گزارش تصویری عبارت؛
احیای شب قدر در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری
مراسم احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان، بامداد پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری، یکی از مراکز بستری بیماران کرونایی در این شهر برگزار شد.
مراسم سالگرد شهیدان عبوری همراه با شب قدر+عبارت
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
گزارش تصویری؛
مراسم سالگرد شهیدان عبوری همراه با آئین شب ۲۱ رمضان در ساری
مراسم سی و پنجمین سالگرد شهیدان عبوری همزمان با احیای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان با سخنرانی آیت الله صمدی آملی و حضور پرشور مردم در جوار امامزاده اسماعیل و حسینیه شاهزاده حسین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
کمک های مومنانه+بسته های معیشتی+خیریه نهال امید+عبارت
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
همزمان با ایام ماه مبارک رمضان؛
تهیه و توزیع یک هزار بسته معیشتی برای نیازمندان توسط یک خیریه در ساری
بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی توسط یکی از خیرین ساری در بین نیازمندان این شهر توزیع شد.
نشای برنج در شالیزار های مازندران + عبارت
یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
قسمت دوم
گزارش تصویری عبارت از شروع نشا کاری برنج در شالیزاری‌های مازندران
هر ساله از اواخر فروردین ماه برنج کاران مازندرانی کار و فعالیت خود را از سر می‌گیرند و شالیزار‌ها را آماده نشا کاری می‌کنند. کاشت بذر در اوایل فروردین ماه انجام می‌گیرد و در این موقع از سال در اغلب نقاط هوا سرد است بدین جهت در بسیاری از نقاط برنجکاران شمال سطح خزانه را با پلاستیک می‌پوشانند.امروزه کاشت برنج به دو طریق صورت می‌گیرد؛ دستی و سنتی و یا مکانیزه و ماشینی. دیدن مزارع برنج و مراحل کاشت آن خود به تنهایی می‌تواند یک جاذبه گردشگری باشد و تماشای آن خالی از لطف نیست.مازندران ۲۱۴ هزار هکتار شالیزار دارد و سالانه ۴۲ درصد برنج کشور را تأمین می‌کند.
نشا کاری برنج+عبارت
یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
قسمت اول
گزارش تصویری عبارت از شروع نشا کاری برنج در شالیزاری‌های مازندران
کشاورزان مازندرانی نشاء برنج در شالیزار‌ها را آغاز کرد‌ه‌اند. استان مازندران سالانه حدود یک میلیون تن برنج سفید تولید می‌کند که این میزان بیش از ۴۰ درصد نیاز کشور را تامین می‌کند. نشاء برنج به‌طور معمول در ماه فروردین انجام می‌شود و تا پایان خرداد ماه ادامه خواهد داشت
ساحل بابلسر+ سیزده بدر+عبارت
شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
گزارش تصویری عبارت از سیزده بدر کرونایی در سواحل بابلسر
سیزده فروردین ماه از دیرباز به عنوان روز طبیعت در فرهنگ ایرانی جایگاه ویژه ای داشته و هر ساله در این تاریخ مردم ایران با حضور در طبیعت این روز را گرامی می‌دارند.
جلسه شورای اداری استان با حضور آیت الله رئیسی+عبارت
یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹
گزارش تصویری عبارت از جلسه شورای اداری مازندران با حضور آیت الله رئیسی
عصر امروز یکشنبه جلسه شورای اداری مازندران با حضور آیت الله ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه، آیت الله لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران، احمد حسین زادگان استاندار، حجت الاسلام اکبری رئیس دادگستری مازندران و جمعی از مسئولان استانی در ساری برگزار شد.
 ملاقات آیت الله رئیسی  با نخبگان و نمایندگان اقشار مختلف مازندران+عبارت
یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹
گزارش تصویری عبارت از ملاقات آیت الله رئیسی با نخبگان و نمایندگان اقشار مختلف مازندران
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی ، رئیس قوه قضائیه به منظور بررسی مشکلات قضایی صبح یکشنبه از طریق فرودگاه دشت ناز ساری وارد مازندران شد و از سوی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مورد استقبال قرار گرفت. شرکت در جلسه شورای قضایی، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مازندران از دیگر برنامه‌های سفر امروز او است.
سفر آیت الله رئیسی به مازندران+عبارت
یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹
گزارش تصویری عبارت از ورود آیت الله رئیسی به مازندران
آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه صبح امروز وارد مازندران شد. شرکت در جلسه شورای قضایی، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مازندران دیگر برنامه‌های سفر امروز او است.
نشست خبری سرهنگ بیگلری رئیس راهور مازندران+عبارت
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹
گزارش تصویری عبارت از نشست خبری رئیس پلیس راهور مازندران
در این نشست خبری سرهنگ بیگلری به بیان آخرین وضعیت ترافیکی استان مازندران پرداخت و در پایان از سه تن از نوجوانان که به صورت داوطلبانه با پلیس راهور مازندران با تولیدات آموزشی در زمینه افزایش فرهنگ ترافیک شهروندان با استفاده از شبکه‌های مجازی همکاری داشته اند، با اهدای جوایزی تقدیر شد.