امروز : پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت : ۳:۲۴ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:���������� �������������� ��������
ایران+ترکیه+عبارت
چهارشنبه ۱ آیان ۱۳۹۸
گزارش ویژه عبارت از خرید ملک توسط توسط مازندرانی ها در ترکیه؛
خروج دست کم ۵٠٠ میلیارد از مازندران / ساکنان کدام شهرهای استان بیشترین خانه را در ترکیه خریده‌اند؟/ به عراقی ها ملک می‌فروشیم از ترک ها می‌خریم
به دنبال وقوع بحران اقتصادی، دولت ترکیه سال گذشته قوانین مربوط به دریافت تابعیت این کشور را با هدف جذب سرمایه‌گذاری بیشتر تسهیل کرد. بر اساس قوانین ترکیه، خارجی‌ها می‌توانند از سه طریق سرمایه‌گذاری مستقیم با مبلغ ۵۰۰ هزار دلار، خریداری ملکی به ارزش بیش از ۲۵۰ هزار دلار یا ایجاد اشتغال برای ۱۰۰ شهروند ترکیه برای اقامت در این کشور اقدام کنند.
طلا+عبارت
پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
جهش طلا در راه است؟
در روز‌های گذشته بازار طلا نزول کرد. قیمت پس از لمس حمایت الگوی مثلثی مجددا به سمت بالا بازگشت. بازگشت قیمت از خط ترند صعودی الگوی مثلث می‌تواند نمایانگر بازگشت قیمت و ادامه روند صعودی به سمت سطح ۱۵۰۰ دلار باشد. این سطح یکی از سطوح کلیدی در این بازار محسوب می‌شود و مقاومت زیادی در برابر قیمت دارد.
جف بزوس+عبارت
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶
ثروتمندترین مرد جهان را بشناسید/ مدیر آمازون
ارزش ثروت «جف بزوس» به ۱۰۵.۱ میلیارد دلار رسید و به این ترتیب او ثروتمندترین مرد جهان به شمار می‌آید.
چای+عبارت
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶
چای از مالیات معاف شد
گمرک اعلام کرد عرضه و واردات چای خشک بدون افزودنی، از پرداخت مالیات عوارض ارزش افزوده معاف است اما این معافیت قابل تسری به خدمات بسته بندی، فرآوری و توزیع آن نخواهد بود.
برنج+عبارت
یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶
ایران هفتمین واردکننده‌ی بزرگ برنج در جهان
بر اساس آمارهای فائو ایران در زمینه واردات سه غله مهم جزو ۱۰ کشور نخست دنیا قرار گرفته است.
طلا
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶
پیش‌بینی جدید از آینده طلا/ نگذارید زنان طلاهایشان را بفروشند
جوردن الیسئو، تحلیلگر ارشد موسسه ای بی سی بولیون در این باره گفت: «طلا به روند ترمیم قیمت ادامه خواهد داد. ما پیش بینی می کنیم که قیمت طلا در سال ۲۰۱۸ به محدوده ۱۳۷۵ تا ۱۴۲۵ دلار حرکت کند.