امروز : پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت : ۷:۳۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:���������� ��������
شهردار و استاندار
دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱
در دیدار استاندار مازندران و شهردار ساری چه گذشت
استاندار مازندران در دیدار شهردار ساری با اشاره به اینکه توسعه و پیشرفت مرکز استان می بایست محور فعالیت مدیریت شهری قرار گیرد، گفت: مجموعه مدیریت شهرداری ساری برای توسعه و پیشرفت مرکز استان باید برنامه کلان راهبردی داشته باشد. ‎
جواد طالبی + شهرداری ساری
چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱
سناریوی استیضاح شهردار ساری با ۱۲ سوال به مرحله دوم رسید
در سی و هفتیمن جلسه شورای اسلامی شهر ساری، با طرح ۱۲ سوال از جواد طالبی طرح استیضاح شهردار مرکز مازندران به مرحله دوم رسید.
دستگیری+عبارت
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱
بازداشت اعضای باند کلینک غیرمجاز دندانپزشکی در ساری / جراحی ترمیم و ساخت دندان های غیربهداشتی
سرهنگ محمد پور رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران از انهدام و دستگیری اعضای باند جراحی دندان و پلمب ۲ واحد لابراتوار فاقد مجوز در شهرستان "ساری" خبر داد.
صنایع چوب و کاغذ مازندران+عبارت
سه شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۱
امضای بزرگترین تفاهم‌نامه تامین کاغذ کشور در ساری
بزرگترین تفاهم نامه و قرارداد تامین کاغذ بین صنایع چوب و کاغذ مازندران با آموزش و پرورش به امضا رسید.
حمام چال مسجد ساری+عبارت
جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱
ادامه ویرانی آثار تاریخی مازندران درپی بی توجهی و سکون میراث فرهنگی مازندران؛
آخرین حمام زنانه مازندران در آستانه نابودی/ لطفا گرمابه «چال مسجد» ساری را نجات دهید
عبارت ـ گروه فرهنگی:حمام قدیمی چال مسجد، در محله ای به همین نام در ساری قراردارد و بنای آن به اوایل پهلوی دوم باز می گردد. این حمام زیبا که در دو صحن طراحی شده تا چند سال پیش هنوز فعال بود و تنها به بانوان سرویس می داد تا اینکه تنها حمام زنانه ساری هم تعطیل شد.حالا بنای باقی مانده ‌آن به جای خواب معتادها و بی خانمان ها بدل شده. متاسفانه میراث فرهنگی مازندران و ساری علی رغم فشارهای فراوان رسانه ای به شدت فشل و بی خاصیت شده اند و هر روز شاهد نابود شدن بناهای بیشتری به بهانه های مختلف از جمله دراختیار میراث نبودن و بی پولی هستیم.این حمام نیز درآستانه ویرانی کامل قرار دارد و به نظر نمیرسد میراث حتی بعد از انتشار این تصاویر کارخاصی برای آن بکند یا حداقل یک قفل بر در آن بزند تا آتشی که شب ها روشن می کنند کل این بنا را نابود نکند.شما مخاطبان عبارت نیز با فرستادن تصاویر خود از بناهای تاریخی در آستانه نابودی به ما کمک کنید تا حداقل مسئولان را از وجود چنین کمبودهایی مطلع کنید. یکی از جدی ترین درخواست ها از استاندار جدید این است که مازندران را نیز همچون اصفهان به مقصدی برای گردشگری تاریخی بدل کند
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
جمعه ۲۰ اسفند ۱۴۰۰
ساری؛ پایتخت گردشگری پایدار
دو سالی می‌شود که از ساری به نام پایتخت گردشگری اکو ۲۰۲۲ یاد می‌شود، رویدادی که به گفته‌ی نخستین وزیر گردشگری ایران، "برای آن جنگیدیم و گرفتیم" و حالا ساری در مسیری قدم برداشت که می‌تواند به پایتخت گردشگری پایدار کشور‌های اکو و بلکه جهان تبدیل می‌شود.
 رویداد گردشگری ساری ۲۰۲۲
پنج شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۰
یک هفته تا رویداد ساری ۲۰۲۲| ساز گردشگری کوک نیست
یک هفته تا افتتاحیه رسمی رویداد بین المللی گردشگری ساری ۲۰۲۲ زمان باقی مانده اما هنوز این رویداد در استان جدی گرفته نشده و استقبالی از آن صورت نگرفته است.
حوادث کار+عبارت
یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۰
سقوط پراید در ساری و دو مفقودی عجیب
در این حادثه که در اثر سقوط خودروی پراید در رودخانه اتفاق افتاد، یک کودک ۳ ساله و آقای ۵۰ ساله مفقود شدند و یک خانم ۴۰ ساله مصدوم شد.
رازجویان+عبارت
پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰
ضرب‌الاجل ۷۲ ساعته به شهردار ساری درباره تبدیل وضعیت نیروهای خانواده‌ شهدا و ایثارگران
معاون عمرانی استاندار مازندران از ضرب‌الاجل ۷۲ ساعته به شهردار ساری درباره تبدیل وضعیت نیروهای خانواده‌ شهدا و ایثارگر خبر داد.
شهرداری ساری+عبارت
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
کلاف سردرگم نیروهای مازاد در شهرداری ساری / ساماندهی نیروها، تعدیل پارتی‌بازها
بازگشت نیروهای شرکتی و قراردادی شهرداری ساری به محل کار سابق‌شان آن هم یک روز پس از اعلام آغاز اجرای طرح ساماندهی این نیروها یک بار دیگر نشان داد که این مشکل به کلافی سردرگم در مدیریت شهری مرکز مازندران تبدیل شده و تا زمان رعایت برخی ملاحظات حل شدنی نیست.
شورای شهر ساری+عبارت
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰
پانزدهمین جلسه شورای شهر ساری برگزار شد؛
هفته‌ای پرتب و تاب با چاشنی ساماندهی نیروها در شهرداری ساری / شورا موافق اخراج و تعدیل نیروها نیست / نباید با افکار عمومی بازی کنیم
ساماندهی ۳ هزار و ۵۰۰ نفر از نیروهای انسانی مازاد شهرداری ساری و به‌کارگیری آنها به بخش‌های فضای سبز و خدمات در روزهای اخیر حاشیه‌های زیادی به دنبال داشته است.
ساری ۲۰۲۲+عبارت
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰
تقویم ساری۲۰۲۲ رونمایی می‌شود / فرصتی برای ساماندهی گردشگری مازندران
دبیر رویداد بین‌المللی ساری ۲۰۲۲ گفت: تقویم رویداد بین‌المللی ساری۲۰۲۲ شامل زمان‌بندی برنامه‌های کلی، شرح برنامه و تکالیف هر دستگاه در مراحل پایانی تدوین قرار دارد و بزودی با هدف شفاف شدن وظایف همه دستگاه‌ها و جزئیات برنامه به عنوان یک سند توسعه برای استان رونمایی می‌شود.
حاشیه نشینی+عبارت
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰
وجود ۲۴۹ هکتار سکونتگاه غیر رسمی در مرکز استان / شهرداری ساری چه اقداماتی برای حاشیه نشینان در نظر دارد؟
شهرداری ساری در راستای توانمندسازی زندگی در سکونتگاه‌های غیر رسمی، اقدامات فرهنگی، اجتماعی و عمرانی را انجام داده است.
ساری ۲۰۲۲+عبارت
چهارشنبه ۱۲ آیان ۱۴۰۰
گردشگران کشورهای خارجی و اکو در راه ساری
رئیس موسسه اکو با اشاره به اینکه مازندران باید به گردشگران خارجی معرفی شود، گفت: شمار گردشگران خارجی ساری با رویداد ۲۰۲۲ افزایش می‌یابد.