امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت : ۱۲:۲۸ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������ ������ ������������
وام ازدواج+عبارت
دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱
وام ویژه ازدواج به دهه شصتی‌ها
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با اشاره به مشکلات ازدواج جوانان دهه شصتی، از دستور رئیس جمهوری به منظور درنظرگرفتن تسهیلات ویژه‌ای علاوه بر وام ازدواج همگانی، برای زوجین دهه شصتی خبر داد.
وام ازدواج+عبارت
شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱
هدیه دولت در روز ازدواج به جوانان اعلام شد + جزئیات
سخنگوی دولت در یک یادداشت توئیتری از هدیه دولت در روز ازدواج به جوانان خبر داد.
وام ازدواج+عبارت
پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
شرایط و نحوه دریافت وام ازدواج تغییر کرد؟ | متقاضیان وام ازدواج بخوانند
وام ازدواج یکی از انواع وام‌های بانکی است که به موجب وقوع عقد ازدواج دائم و به منظور حمایت مالی به زوجین پرداخت می‌شود. این وام همچون سایر وام‌های بانکی الزاماتی دارد که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم.
وام ازدواج+عبارت
چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۱
این سه بانک وام ازدواج ۱۲۰ میلیونی می دهند/شرایط دقیق وام ازدواج ۱۲۰ میلیونی اعلام شد + روش ثبت نام و مدارک لازم
با مراجعه به سه بانک صادرات، سینا و ملت جویای شرایط و نحوه اعطای وام ازدواج شدیم هر سه بانک عامل اعلام کردند که بخشنامه اعطای وام ۱۲۰ میلیون تومانی ازدواج ابلاغ شده و دیگر به زوجین جوان وام ۱۲۰ میلیون تومانی اعطا می‌شود.
وام ازدواج+عبارت
سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۱
۲ هشدار مهم برای متقاضیان وام ازدواج/ این زوج‌ها نمیتوانند وام ازدواج بگیرند
مبلغ وام ازدواج بر اساس قانون بودجه امسال به ۱۲۰ میلیون تومان با دوره بازپرداخت ۱۰ ساله افزایش پیدا کرد و این وام برای زوج‌های زیر ۲۵ سال نیز ۱۵۰ میلیون تومان شد. بانک مرکزی نیز بخشنامه وام ازدواج را به شبکه بانکی ابلاغ کرده است. اغلب بانک‌ها داشتن کارت پایان خدمت سربازی برای وام گیرندگان آقا را شرط دریافت تسهیلات اعلام می‌کنند در غیر اینصورت وام به زوجین متقاضی اعطا نمیشود.
وام ازدواج+عبارت
پنج شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۱
بانک مرکزی بخشنامه اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را ابلاغ کرد
بانک مرکزی بر اساس بند ”الف“ تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور، بخشنامه اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را با وثایقی سهل تر به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
وام ازدواج+عبارت
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
۱۰۰ میلیون وام ازدواج اضافه برای دهه شصتی‌ها
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: برای زوجین روستایی و عشایری دهه شصتی که تا پایان سال ۱۴۰۰ ازدواج‌ کنند ۱۰۰ میلیون تومان وام علاوه بر وام ازدواج در نظر گرفته شده است.
وام ازدواج+عبارت
پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
چه کسانی مشمول وام ۱۰۰ میلیونی ازدواج هستند؟
مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری حدود ۱۹ هزار فقره تسهیلات ازدواج به مبلغ ۱۴ هزار و ۶۶۴ میلیارد ریال پرداخت شده است.
ازدواج+عبارت
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
اعلام شروط پرداخت «وام ازدواج» ۷۰ و ۱۰۰ میلیونی
افرادی که پس از فروردین ۹۷ ازدواج کرده و تا کنون اقدام به ثبت نام برای دریافت وام ازدواج نکرده‌اند می‌توانند برای دریافت وام ازدواج در سال جاری و با رقم وام سال ۱۴۰۰ ثبت نام کنند.
وام+عبارت
پنج شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸
همه آن چه باید درباره وام ازدواج ۵۰ میلیونی بدانید!
با توجه به تصویب مبلغ ۵۰ میلیون تومان برای وام ازدواج در سال ۹۹ سوالات زیادی در خصوص زمان ثبت نام وام ازدواج ۵۰ میلیونی و نحوه دریافت آن برای زوج های جوان به وجود آمده است.
وام ازدواج+عبارت
یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸
جزییات پرداخت وام ۶۰ میلیونی ازدواج
معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: اواسط اردیبهشت ماه وام ۶۰ میلیونی ازدواج به زوجین متقاضی پرداخت می‌شود.
ازدواج-سایت عبارت
شنبه ۸ آیان ۱۳۹۵
چگونه و از کدام بانک ها وام ازدواج بگیریم؟+ جدول
وام ازدواج از مهمترین تسهیلاتی است که دولت برای ازدواج جوانان در نظر گرفته و افزایش ۷ میلیون تومانی آن خبری خوشی برای جوانان در شرف ازدواج است.
وام ازدواج
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵
پرداخت وام ازدواج ماهانه به ۱۰۰ هزار نفر
پس از بازشدن درهای بانکداری بین‌الملل به روی بانک‌های ایرانی درپسابرجام، یکی از مهم‌ترین موضوعات انطباق بانکداری اسلامی و بدون ربا با استانداردهای بانک جهانی است. اینکه نظام بانکی ما که باید از ربا دوری کند، چگونه می‌تواند با بانک‌های خارجی همکاری داشته باشد.
وام ازدواج
یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵
اسامی بانک هایی که وام ازدواج می دهند+شرایط
سامانه وام ازدواج از حدود سال ۱۳۸۸ راه‌اندازی شد و در آن زمان بانک‌های دولتی از جمله ملی، صادرات، سپه، رفاه، کشاورزی و مسکن در این سامانه حضور داشته و به تدریج بانک‌های بیشتری به این حوزه اضافه شدند.