امروز : شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت : ۱:۳۲ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������ �������� ������������
زباله+پسماند+عبارت
پنج شنبه ۲۷ آیان ۱۴۰۰
پسماند در مازندران ؛ مشکلی برای تمامی فصول
اگر چه کمر معضل زباله و پسماند در مازندران طی دو سال گذشته با پیگیری‌های مداوم و اجرای برنامه‌های هدفمند شکسته شده، ولی خشکاندن ریشه عمیقی که طی دستکم سه دهه در جای جای استان دوانده نیازمند تداوم پیگیری و نظارت است؛ برنامه‌ای که تحقق آن مطالبه مهم مردم مازندران به‌شمار می‌رود.
زرودی+عبارت
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
گفتگوی اختصاصی عبارت با محمد زرودی شهردار تنکابن پیرامون ماجرای احداث کارخانه کمپوست سایت پرده سر؛
از ۲۴ درصد رشد فیزیکی در یک سال و نیم تا بهره برداری ۱۰ ماهه / شعار طلای کثیف نمی دهم واقعا پول در می آورم / وقتی دستگاه را در آلمان توقیف کردند یک ماه خواب نداشتم / ۲۰ سال نمی دانستند زباله تولیدی شهر چقدر است
محیط زیست، پسماند و مازندران سه کلمه ای هستند که این روزها زیاد در کنار هم شنیده می شوند. شکی نیست که یکی از مهمترین دغدغه های استان های شمالی به ویژه مازندران مسئله ی پسماند و مدیریت صحیح این مسئله است به نحوی که کمترین آسیب ممکن به طبیعت استان وارد شود
زرودی-عبارت
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار از وضعیت پسماند در مازندران؛
تولید روزانه ۳ هزار تن زباله/عمر متوسط سایتهای زباله استان ۳۰ سال است / نمی‌توان وجود مافیای زباله را کتمان کرد / زباله سوز ساری کی افتتاح می‌شود؟
زباله همواره از چالش برانگیزترین مسائل مازندران بوده و هرزگاهی به موضوعی امنیتی بدل شده است. همین چالش‌ها موجب شد، حسین‌زادگان استاندار مازندران برای نخستین بار بعد از انقلاب، به شکلی جدی و اساسی به بحران زباله ورود پیدا کرد و موفق به تشکیل سازمان مدیریت پسماند استان شد.
زرودی+عبارت
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹
تولید روزانه ۳ هزار تن زباله در مازندران / پسماند استان در ۲۸ منطقه دفن می شود
مدیرعامل سازمان پسماند مازندران با تاکید بر تدوین سند و نقشه راهبردی پسماند در استان گفت: روزانه سه هزار تن زباله در استان تولید می شود.
پسماند+عبارت
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹
کارخانه کمپوست تنکابن بالاخره به بهره برداری رسید؛
چالش های بی پایان بر سر راه یک پروژه محیط زیستی / تنکابن چراغ مدیریت پسماند در مازندران را روشن کرد
یادم نمی رود ۱۰ آذر ۹۶ وقتی حکم شهرداری را از آقای اسلامی گرفتم یکی از مهمترین محورهایی شاخصی که در حوزه ی مدیریت شهری به آن اشاره شد مسئله ی پسماند و تکمیل کارخانه کمپوست شهر تنکابن بود. متاسفانه این مسئله ۱۵ ، ۲۰ سال در تنکابن مقفول مانده بود و ندیدن اتفاق مثبت در این زمینه برای مردم تبدیل به عادت شده بود.
فیلترشکن+عبارت
پنج شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸
نوزدهمین بسته ویژه خبری عبارت؛
صحبت های جنجالی محمد دامادی نماینده ساری در خصوص مشکلات پسماند در چهاردانگه / انتقاد تند یک رسانه اصولگرا از فرمانداری نکا و ماجرای مراسم ۹ دی / عدم حمایت های دولتی داد اتحادیه باغداران مازندران را دراورد
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
مهدی رازجویان+عبارت
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
پسماند‌های کشاورزی مازندران ۵ برابر پسماند خانگی!
رازجویان معاون عمرانی استانداری مازندران در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استانداری مازندران با حضور وزیر کشور ،گفت: ۳ هزار و ۱۰۰ تن زباله روزانه در مازندران تولید می‌شود که این میزان پایان هفته و در هنگام حضور مسافران به ۷ هزار تن می‌رسد.
سید مهدی احمدی+شهردار نکا+عبارت
چهارشنبه ۸ آیان ۱۳۹۸
سید مهدی احمدی شهردار نکا در گفتگو با عبارت مطرح کرد؛
شهرداری حاضراست مرکز دفن زباله دهیاری ها را هم ساماندهی کند تا آسیب نبیند/ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان وام گرفتم تا پروژه بر زمین نماند/ خرداد ۹۹، افتتاح پارک ۱۰ هکتاری در نکا
گفتگو های بلدیه عنوان پرونده ای است که در آن عبارت به صورت اختصاصی با شهرداران شهر های مختلف استان مازندران به گفتگو می پردازد و از طریق آن می توانید در جریان آخرین اخبار جاری در شهرداری ها ، مباحث روز و اتفاقات پیرامون آن قرار بگیرید.
حجت الاسلام اکبری+عبارت
شنبه ۴ آیان ۱۳۹۸
ارجاع پرونده سازمان عمران شهرداری ساری به قوه قضائیه/ورود دادگستری به بحث پسماند مازندران
رئیس کل دادگستری مازندران در ارتباط با پرونده سازمان عمران شهرداری ساری گفت: پرونده قبل از حضور بنده به استان با قرار عدم صلاحیت به قوه قضائیه ارسال و ما اطلاعی از آن نداریم.
پسماند+عبارت
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
عباس زارع دبیر شورای اطلاع رسانی استان مازندران در گفتگو با عبارت اعلام کرد؛
اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان برای حل معضل پسماند مازندران / پیگیری های مردم و مسئولین نتیجه داد
تخصیص بودجه برای افزایش سرعت پروژه های پسماند استان نشان دهنده ی این موضوع است که دولت نیز به اهمیت این مسئله در استان های شمالی و به ویژه مازندران پی برده و روزهای آفتابی برای حل معضل زباله مازندران فرا رسیده.
یاسر فیروزی +عبارت
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸
یاسر فیروزی، شهردار بهشهر در گفتگو با عبارت مطرح کرد؛
شهرداری در صدد تولید مصالح از پسماند بازگشتی / ساختمان شهرداری باغ موزه می شود / اجرای طرح جامع شهری و دسترسی به صفی آباد به زودی
گفتگو های بلدیه عنوان پرونده ای است که در آن عبارت به صورت اختصاصی با شهرداران شهر های مختلف استان مازندران به گفتگو می پردازد و از طریق آن می توانید در جریان آخرین اخبار جاری در شهرداری ها ، مباحث روز و اتفاقات پیرامون آن قرار بگیرید.
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸
آغاز به کار دور جدید شورای اطلاع رسانی مازندران؛
از ماجرای ایسنا و بی بی سی تا لو دادن مديران بی عرضه در شورای اداری استان / حسن نژاد: رسانه‌ها تحلیل کنند/ زارع: قرار نیست دخالت کنیم
مراسم افتتاحیه دبیرخانه و نشست شورای اطلاع رسانی استان مازندران ظهر امروز ۶ مهرماه، به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران برگزار شد. اطلاع رسانی صحیح می تواند اولین گام در جهت ایجاد شفافیت بین مردم و دستگاه های دولتی و از این جهت حائز اهمیت فراوانی باشد.
شهرداری ساری
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
مديرعامل سازمان پسماند شهرداری ساری:
ارتقاء سطح فرهنگ عمومی و مشارکت همه شهروندان / مديريت صحيح پسماند
رجبي به برنامه های آموزشی و فرهنگی سازمان مديريت پسماند اشاره نموده و گفت: با اجراي اين برنامه ها ضمن ارتقاء سطح فرهنگ عمومي و مشاركت شهروندان ، پسماند بصورت صحيح مديريت خواهد شد