امروز : یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت : ۱۰:۱۲ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������ ���������� �� ���������� ����������������
انتصاب+عبارت
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
یک انتصاب مهم در آموزش و پرورش مازندران
در حکمی از سوی حسین کمالی، سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران؛ «عیسی لطیفی» به سمت مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش استان مازندران منصوب شد.
مدرسه+عبارت
سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
شهریه مدارس غیردولتی در مازندران افزایش می‌یابد
سرپرست اداره کل آموزش وپرورش مازندران از افزایش شهریه مدارس غیردولتی استان خبر داد.
مصطفی عابدی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران
چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۱
مدیرکل جدید آموزش و پرورش مازندران منصوب شد
مصطفی عابدی به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش مازندران منصوب شد.
قاسم مهدوی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران
شنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۱
قاسم مهدوی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران شد
قاسم مهدوی که چندی پیش به‌عنوان سرپرست معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران منصوب شده بود، صبح امروز با حکم مدیرکل آموزش و پرورش استان به‌عنوان معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران منصوب شده و ابلاغ خود را از دست علیرضا سعدی‌پور دریافت کرد.
امتحان+عبارت
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
مدیرکل آموزش و پرورش استان اعلام کرد؛
نحوه برگزاری امتحانات حضوری در مدارس مازندران
علیرضا سعدی پور از اعلام شیوه نامه برگزاری آزمون‌های حضوری مدارس خبر داد.
مهرالله رخشانی‌مهر+عبارت
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹
پرونده بخاری‌های نفتی در مدارس بسته شد
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به استانداردسازی سیستم گرمایشی در استان مازندران و کل کشور گفت: پرونده مدارس نفتی بسته شده است و تقریبا" بخاری نفتی برچیده شده است.
آزمون+عبارت
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
کرونا حوزه‌ امتحانی دانش‌آموزان مازندران را افزایش داد
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به نگرانی والدین از سلامت دانش آموزان در برابر ویروس کرونا گفت: به منظور اجرای کامل فاصله‌گذاری اجتماعی حوزه امتحانی دانش آموزان از ۱۷۰ حوزه به ۲۸۷ حوزه افزایش یافت.
مدرسه+عبارت
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
مدیرکل آموزش و پرورش: فعالیت مدارس مازندران با پروتکل‌های بهداشتی خواهد بود
مدیرکل آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه فعالیت مدارس مازندران با رعایت پروتکل بهداشتی خواهد بود افزود: پیش از این به تمامی مدارس سرانه و اعتبارات بهداشتی تخصیص داده شد و از بابت هزینه مشکلی وجود ندارد.
سعدی پور+عبارت
شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹
گفتگوی اختصاصی عبارت با مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران؛
تعداد بازدیدکنندگان از سامانه محتوای الکترونیکی مدارس استان مازندران به مرز ۱۰۰ هزار نفر رسید / آموزش مجازی بعد از کرونا هم ادامه دارد / شاهد یک انقلاب آموزشی در کشور بودیم / پیگیری آموزش در مناطق محروم و ۲ سال اینترنت رایگان برای آنها
علیرضا سعدی پور نظرش در خصوص آموزش مجازی دانش آموزان را این گونه بیان کرد: به نظر من این نوع آموزش، گذر از جامعه صنعتی و ماشینیسم به سمت جامعه دانایی محور است یعنی «توانا بود هرکه دانا بود» یا به عبارتی «دانش قدرت می آورد». همانطور که دیدید تهدید ها در حوزه آموزش به فرصت تبدیل شد و به نظرم شاهد یک «انقلاب آموزشی» در کشور بودیم.
علیرضا سعدی پور+عبارت
پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸
یادداشت مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به بهانه آغاز هفته گرامیداشت تربیت اسلامی؛
دست کشیدن از تولید انسان تک بعدی و حرکت به سمت مهارت زندگی
زندگی در دهکده جهانی که تمامی ملت‌ها در کمتر از چند ثانیه از اتفاقات آن‌سوی کره زمین باخبرند و یکدیگر را می‌بینند، با مخاطرات عدیده‌ای همراه است. امروز انسان به قله‌های علم و دانش دست یافته و طبیعت را به تسخیر خود درآورده؛ ولی در کنترل و به زنجیر کشیدن خوی نفسانی خود تا حد زیادی عاجز مانده و سررشته تمام شرور از همین نشأت می‌گیرد. از این رو است که اغلب صاحبنظران، دهه‌های آینده را سال‌هایی برای تغییر گفتمان بشر نسبت به زندگی بی‌هویتی می‌دانند که زندگی را از معنا و هدف تهی ساخته است.
نیکزاد+سعدی پور+عبارت
سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
تحلیلی بر عملکرد مدیریت آموزش و پرورش مازندران؛
سرمایه اجتماعی؛ فرصت سوزی یا فرصت سازی؟
مدیر آموزش و پرورش بیش از مدیران دیگر دستگاه‌ها باید مولفه‌های سرمایه اجتماعی، کاربرد، جذب و ساختن آنها را شناخته و بتواند از آنها برای پیشبرد هرچه بهتر اهداف تعلیم و تربیت بهره‌گیری کند. چه آنکه آموزش و پرورش نهادی بسیار فراگیر به شمار آمده و تقریبا با تمامی اقشار جامعه سروکار دارد. برخی از مدیران این ظرفیت بالقوه را به خوبی شناخته و درک درستی از آن دارند؛ برخی به طور پیش‌فرض واجد مولفه‌های حمایتی سرمایه اجتماعی هستند؛ و برخی نیز در طول دوره فعالیت در دستگاه و ارتباط با ذینفعان به افزایش و غنی‌سازی مولفه‌های سرمایه اجتماعی در سازمان و مخاطبان کمک می‌کنند.
معارفه سعدی پور+عبارت
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
گزارش اختصاصي عبارت از حواشی معارفه مدیرکل جدید آموزش و پرورش مازندران؛
از کنایه های پیدا و پنهان مدیرکل سابق به منتقدین تا دفاع حسن نژاد از مدیر جدید / شرایط نباشد هرکس که مدیر شود سازمان به جایی نمی رسد / به سعدی پور ظلم نکنید / آمار الکی و پروژه های نمایشی در این دوره تعطیل
در ساعت ۱ بعدازظهر تقریبا جایی برای نشستن باقی نمانده بود و بسیاری از افراد در انتهای سالن کوچک باشگاه فرهنگیان سرپا ایساتده بودند تا از نزدیک شاهد این مراسم که از قبل حواشی زیادی نیز به همراه داشت باشند. اما طبق روال اکثر جلسات در کشورمان این مراسم نیز با تاخیر کار خود را آغاز کرد.
سعدی پور+عبارت
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
گزارش عبارت از مراسم معارفه مدیرکل جدید آموزش و پرورش مازندران؛
از چالش های آموزش و پرورش از زبان نیکزاد تا برنامه های مدیرکل جدید در مراسم معارفه / تکلیف شخص اول ساختمان قدیمی خیابان فرهنگ مشخص شد
جلسه معارفه علیرضا سعدی پور امروز سه شنبه ۸ بهمن ماه در باشگاه فرهنگیان ساری برگزار شد. همانطور که میشد حدس زد افراد زیادی برای معرفی شخص اول یکی از مهمترین سازمان های استان گرد هم آمده بودند. علاوه بر مسئولان استانی و معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران، دکتر سیدجواد حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور نیز در این مراسم حضور داشت.
 علیرضا سعدی پور+عبارت
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
پیش بینی عبارت باز هم محقق شد؛
علیرضا سعدی پور رسماً مدیرکل آموزش و پرورش مازندران شد
این انتخاب در حالی صورت گرفت که اصلی‌ترین گزینه های مطرح شعبانی معاون فرهنگی آموزش و پرورش استان و شریعت فرماندار محمود آباد بودند.
 علیرضا سعدی پور+عبارت
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸
علیرضا سعدی پور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران شد
به گزارش عبارت به نقل از منبعی آگاه دقایقی پیش علیرضا سعدی پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان تنکابن بعنوان مدیرکل جدید آموزش و پرورش مازندران انتخاب شد.