امروز : شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت : ۱۱:۵۵ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������ �������������� �������� ������������������� ��������
یارانه
پنج شنبه ۱۹ آیان ۱۴۰۱
زمان واریز یارانه آبان اعلام شد/ جزئیات ثبت نام متقاضیان جدید یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی
یارانه کمک معیشتی مربوط به آبان به حساب سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه واریز و از ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۹ آبان قابل برداشت است
یارانه
شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱
چرخش دولت رئیسی در روش پرداخت یارانه
جبار کوچکی نژاد، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی درباره تبعات سیاست حذف ارز ترجیحی و اقدامات دولت برای کاهش فشار به مردم در جریان اجرای این طرح که ماه‌ها از آن می‌گذرد، گفت: طبق قانون قرار بود دولت با حذف ارز ترجیحی به مردم کالا برگ بدهد اما ...
یارانه
دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱
خبر خوش درباره یارانه جدید
یارانه معوقه ممکن است هر لحظه از سوی سازمان هدفمدی یارانه‌ها واریز شود. این معوقات مربوط به جاماندگان و معترضانی است که صلاحیتشان برای دریافت یارانه جدید تایید شده بود. در واقع، دولت بابت ماه‌های اردیبهشت و خرداد به آن‌ها بدهکار است. پیگیری‌ها از سازمان هدفمندی یارانه‌ها نشان می‌دهد که پرداخت مطالبات این شهروندان در مرحله هماهنگی بانکی است و احتمال واریز آن در هر لحظه وجود دارد.
یارانه
پنج شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۱
جزئیات پرداخت یارانه و معوقات معترضان و جاماندگان
با دستور رئیس جمهوری برای پیگیری وضعیت معترضان به عدم پرداخت یارانه نقدی،‌ برای تمامی سرپرستان خانواری که اعتراض کرده بودند، یک مرحله یارانه نقدی با مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به ازای هر عضو خانوار به صورت مشروط واریز شد؛ به این صورت که تا زمان نتیجه بررسی اعتراضات قابل برداشت نبود تا لیست این افراد، در وزارت رفاه مورد بررسی قرار گرفته و دهک‌بندی شوند.
یارانه
شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱
واریز یارانه نقدی ۲ میلیون تومانی برای این افراد | خبر خوش برای یارانه بگیران
دولت هنوز زمان دقیق واریز یارانه نقدی تیرماه ۱۴۰۱ را اعلام نکرده است، اما بررسی ما نشان می‌دهد که دولت در ماه های اخیر، بیستم هر ماه یارانه نقدی را به حساب سرپرستان خانوار واریز کرده است.
یارانه
پنج شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۱
زمان برداشت یارانه مسدودی متقاضیان اعلام شد
​سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: برداشت یارانه مسدودی واریزی به متقاضیان منوط به پایش اطلاعات در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و بلافاصله پس از اعلام این وزارتخانه افراد می‌توانند آن را برداشت کنند.
یارانه
پنج شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۱
سورپرایز رییسی برای یارانه جدید | واریزی جدید به حساب این افراد
دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه ملاک‌های وزارت تعاون برای دهک‌بندی خانوارها واقعی نبود گفت: به دستور رییس جمهور سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها باید مجدداً دهک‌بندی‌ها را بررسی کند.
یارانه+عبارت
چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۱
خبر مهم خاندوزی درباره حساب‌های بانکی/ چرا یارانه این گروه اشتباهی حذف شد؟
احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد از مدنظر قرار گرفتن طرح تفکیک حساب‌های شخصی از تجاری مردم برای رصد بهتر درآمدها و گردش مالی آنها به منظور پرهیز از مشکلاتی خبر داد.
یارانه+عبارت
سه شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۱
واریز یارانه معیشتی به حساب مردم | مبلغ یارانه معیشتی چقدر است؟
یارانه خرداد به حساب برخی از سرپرستان خانوارها واریز شده و برخی دیگر هنوز این یارانه را دریافت نکرده‌اند. اما نکته مهم این است که این یارانه هنوز قابل برداشت نیست.
یارانه+عبارت
دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱
خبر مهم یارانه ای / ملاک حذف یارانه افراد اعلام شد
بنابر اعلام معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ملاک و مبنای یارانه‌ها فقط درآمد ۱۰ میلیون تومانی در ماه نیست و اینگونه نیست افراد با این درآمد در دهک دهم قرار بگیرد. مبنای پرداخت یارانه‌ها ترکیبی از شاخص‌های درآمدی و دارایی است.
یارانه+عبارت
دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱
یارانه فرزندان بزرگ جدا از خانوار است؟/طریقه ثبت درخواست بازنگری
وزیر تعاون از بررسی زودهنگام درخواست جاماندگان از یارانه خبر داد.
یارانه+عبارت
شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
مهم| این افراد از لیست یارانه بگیران حذف شدند!+ جزییات
وضعیت غربالگری یارانه بگیران حکایت از آن دارد که اگرچه برخی از افراد در بخشی از اطلاعات کشور، جزو ۳ دهک کم درآمد جامعه محسوب می شوند اما در پایگاه رفاه ایرانیان جزو دهک دهم هستند.
یارانه+عبارت
دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
خبر مهم درباره واریز یارانه جدید برای جاماندگان /یارانه چه زمانی قابل برداشت است؟
جزئیات واریز یارانه به حساب افرادی که درخواست تجدید نظر کرده‌اند اعلام شد.
یارانه+عبارت
یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱
یارانه جدید ۱۵۰ هزارتومانی از اول تابستان؟
علاوه بر یارانه نقدی و معیشتی، دولت رئیسی قرار است یارانه‌های دیگری هم به مردم پرداخت کند.
یارانه+عبارت
پنج شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۰
​چرا برای برخی یارانه نوروز کمتر واریز شد؟
هرچند پیش از این اعلام شده بود مشمولان یارانه نوروز ۱۴۰۱ مبلغ ۱۵۰ هزار تومان به ازای هر کدام از اعضای خانوار دریافت می‌کنند اما اولین گزارش‌های مردمی حاکی از این است که گویا مبلغ یارانه این میزان نبوده است.