امروز : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت : ۳:۲۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������ ����������������
زباله+عبارت
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰
حل معضل زباله محمودآباد اندر خم یک قطعه زمین!
دو سال از وعده تخلیه زباله از ساحل شهرستان محمودآباد می‌گذرد و در این مدت اگرچه حجم زیادی از زباله ساحل با انتقال به خارج از استان کاهش یافته است ، ولی همچنان رفع این معضل در ایستگاه پایانی یافتن زمین سرگردان مانده است.
حاجی پور+عبارت
یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰
مافیای زباله و درآمد روزانه چند میلیارد تومانی در آمل
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از وجود مافیای زباله و درآمد روزانه ده‌ها میلیارد تومانی از این طلای کثیف خبر داد.
زباله سوز نوشهر+عبارت
پنج شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۰
ابرپروژه بی آب و برق در نوشهر / آبرسانی با تانکر به نیروگاه چندین میلیاردی
شتابزدگی دولت سابق برای افتتاح یک پروژه نیمه کاره گریبان یک استان را گرفت، نیروگاهی که نه آب دارد و نه برق و همه در تقلا هستند تا مشکل ایجاد شده را رفع کنند.
پسماند+زباله+عبارت
یکشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۰
عمارت زباله، سنگ محک شورای ششم آمل
اگر چه حل پرونده « عمارت زباله » به عمر شورای پنجم آمل هم قد نداد تا با افزوده شدن صفحات بیشتر و آزمودن راه‌های دیگر به شورای ششم برسد ، ولی تلاش‌هایی که برای حل این معضل طی چند سال گذشته صورت گرفت تا حدود زیادی گره‌های ناگشودنی را باز و کار را برای شورای ششم آسان کرده است.
زباله سوز ساری+عبارت
یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰
روایتی از تلاش نافرجام ۱۰ ساله برای ساخت نیروگاه زباله‌سوز ساری / افتتاح مشروط کارخانه تا پایان سال
مدیر پروژه زباله سوز ساری دلیل تاخیر ۱۰ ساله در پروژه زباله سوز ساری و ابعاد جدیدی از علت قطع همکاری با پیمانکار ابنیه زباله سوز را تشریح کرد.
محمد زرودی+عبارت
یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
پرده‌برداشتن رئیس سازمان پسماند مازندران از ماجرای پروژه زباله‌سوزها / قرارداد ۵ میلیون یورویی شرکت سوئدی خسارت محض است / زباله سوزها هیچ وقت به بهره‌برداری کامل نمی‌رسد!
رئیس سازمان پسماند مازندران از چالش‌های حوزه پسماند استان در بحث کارخانه زباله‌سوز ساری و نوشهر و نیز قرارداد ۵ میلیون یورویی با شرکت سوئدی که منافع برخی‌ها را به خطر انداخته پرده برداشته است.
پسماند+زباله+عبارت
پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۰
زنگ خطر جدی انباشت زباله‌ها در غرب مازندران / وقتی روزانه ۱۰۰ لیتر آلودگی در رگ‌های زیرزمینی جاری می‌شود
انباشت زباله در غرب مازندران سبب شده تا روزانه ۱۰۰ لیتر عفونت یا شیرابه از جنگل سرازیر و در رگ‌های زیرزمینی جاری و در داخل فاضلاب‌ها وچاه‌های خانگی نفوذ ‌کند و این موضوع زنگ خطر شروع یک معظل جدید را در این استان به‌صدا در آورده است.
سازمان ملل+عبارت
دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰
ماجرای پسماند پای نمایندگان سازمان ملل را به مازندران باز کرد
نمایندگان دفتر برنامه عمران سازمان ملل متحد (یو ان دی پی UNDP) در ایران امروز دوشنبه به منظور بازدید از برخی اقدامات در حال انجام مازندران برای حل معضل زباله به این استان سفر کردند.
زباله و پسماند در جنگل و طبیعت+عبارت
یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰
پایان کابوس ۳۰ ساله تخلیه زباله در جنگل‌های نور
آغاز عملیات اجرایی کارخانه کمپوست در شهرستان نور یکی از بزرگ‌ترین گام‌های زیست محیطی دولت تدبیر و امید برای ترمیم خراش ۳۰ ساله ناشی از تخلیه و رهاسازی زباله در مناطق جنگلی « الیمالات » بوده است تا این زخم ناسور برای همیشه بهبود یافته و پرونده سواری گرفتن سودجویانه از آن پایان یابد.
زباله سوز+عبارت
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
زباله سوز نوشهر و عاقبت زباله ها در شهرهای غرب مازندران!
هرچند مدتی است که از راه اندازی زباله سوز نوشهر می گذرد اما همچنان برخی کارشناسان در کارایی این نیروگاه برای حل معضل زباله های غرب استان شبه هایی دارند،اما برخی دیگر از کارشناسان وجود این زباله سوز را امری مفید برای مناطق غربی استان مازندران دانسته و تاکید کرده اند با راه اندازی این نیروگاه مشکل انباشت زباله در حوزه شهری و مرکزی نوشهر تا حد زیادی برطرف شده است اما نیازمند این بوده تا زباله های دپو شده قبلی نیز ساماندهی شود.
زباله و پسماند در جنگل و طبیعت+عبارت
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰
تغییرات زیست محیطی پیامد غول خشکسالی در مازندران
کاهش بارندگی و خشکسالی پدیده‌ای است که در کنار اثر بر زندگی انسان‌ها، تاثیر فراوانی بر زندگی حیوانات و گیاهان و در یک معنای کلی محیط زیست خواهد داشت به طوری که به عنوان مثال، نتایج پژوهش‌های مرکز تحقیقاتی انجمن هلمهولتس آلمان در مورد پژوهش‌های زیست‌محیطی نشان داد، در مناطقی که آب کم می‌شود، تنوع گیاهان کاهش خواهد یافت، موضوعی که بسیاری از کارشناسان معتقد هستند مازندران خوش آب و هوا نیز با آن به زودی رو به رو خواهد شد.
زباله سوز ساری+عبارت
دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰
زباله سوز ساری تا امروز ۸۰۰ میلیارد تومان خرج برداشت
زارعی، نماینده مردم ساری و میاندرود از تخصیص و تامین بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل زباله سوز ساری خبر داد.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
تذکر کتبی نماینده آمل به وزیر کشور / برای حل مشکل پسماند عجله کنید
عضو هیات رئیسه مجلس تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
پسماند+زباله+عبارت
یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
جمع آوری زباله های مازندران در ۲۸ محل دپو با قدمت بیش از ۴۰ سال! / احداث مجتمع بازیافت نور آغاز شد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با بیان اینکه ۲۸ محل دپوی زباله در استان وجود دارد، گفت: این مراکز زیبنده استان گردشگری چون مازندران نیست.
مفید غلامی راد +عبارت
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
همکاری مشترک مازندران و ژاپن برای حل معضل پسماند
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با اشاره به بازدهی پایین بخش کشاورزی، تغییر ساختار اقتصادی استان را الزامی دانست.