امروز : شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت : ۸:۴۸ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������ ����������������
همایش بسیج+عبارت
سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰
تقاضا برای شکست انحصار مدیریتی در مازندران / استفاده دو برابری از سموم کشاورزی در استان
اقشار مختلف بسیج در مازندران خواستار تشکیل قرار گاه نخبگانی برای توسعه استان شدند و از مدیران اجرای به دلیل کم توجهی به نخبگان گلایه کردند.
لائینی+عبارت
سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰
انتقاد محمدی‌لائینی از زمین‌گیر شدن نساجی‌ در بهشهر و قائم‌شهر / معاونت نخبگان بسیجی در استانداری مازندران تشکیل شود
نماینده ولی فقیه در مازندران با انتقاد از زمین‌گیر شدن نساجی‌ در بهشهر، قائم‌شهر و سایر ظرفیت‌های اقتصادی در استان، گفت: از ظرفیت نخبگان در این حوزه‌ها باید استفاده شود.
مهاجرت+عبارت
شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
اوج گیری روز افزون پدیده مهاجرت پس از ماجراهای سال ۹۸ تا امروز؛
مازندرانی‌ها آماده ترک وطن می‌شوند
صرف نظر از مسائل سیاسی، طرحی که مجلس آن را تایید کرده منجر به آن شده است که حتی افراد غیرسیاسی هم گزینه مهاجرت را به طور جدی‌تری بررسی کنند. دانشجویان راهی اروپا، کانادا، استرالیا و آمریکا می‌شوند و پناهجویان در فکر ترکیه و قبرس و ... هستند.
 ملاقات آیت الله رئیسی  با نخبگان و نمایندگان اقشار مختلف مازندران+عبارت
یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹
گزارش تصویری عبارت از ملاقات آیت الله رئیسی با نخبگان و نمایندگان اقشار مختلف مازندران
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی ، رئیس قوه قضائیه به منظور بررسی مشکلات قضایی صبح یکشنبه از طریق فرودگاه دشت ناز ساری وارد مازندران شد و از سوی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مورد استقبال قرار گرفت. شرکت در جلسه شورای قضایی، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مازندران از دیگر برنامه‌های سفر امروز او است.
فرار مغزها+عبارت
یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
به بهانه پناهندگی مجدد یک استاد بزرگ شطرنج در کشور سوئیس؛
سندروم صادرات مغز
شاید در سال های ابتدایی اپیدمی مهاجرت که ما در آن قرار داریم اثرات این پدیده ی شوم آنقدر ها ملموس نباشد اما در گذر زمان بی شک با خسارات این اتفاق بیشتر دست و پنجه نرم خواهیم کرد
مهاجرت+عبارت
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸
عبارت نگاهی دارد به روند مهاجرت مازندرانی ها از شهر و دیارشان؛
امیدمان به قرمه سبزی بیشتر از برخی مسئولان است / وام های فوق نجومی به نخبگان مازندران! / روایت سرمایه های کوچ کرده از مرز
رییس بنیاد نخبگان مازندران مدتی پیش گفته بود «در سال های اخیر و با حمایت بنیاد نخبگان از روند مهاجرت ها کاسته شده» اما به نظر افزایش قیمت دلار بیش از حمایت این بنیاد در کاهش مهاجرت مازنی ها تاثیر گذاشته باشد!