امروز : یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت : ۱۰:۴۶ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������ ����������������
تورم در مازندران + سایت عبارت
یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
گزارش آماری تحلیلی عبارت از آخرین اطلاعات مرکز آمار ایران
تورم تولید در حال شکستن کمر اقتصاد مازندران است/ بی توجهی دردناک مسئولان استانی به ‌آمارهای حیاتی
آمارهای تازه که در زمینه‌ی شاخص قیمت تولیدکننده در بخش‌های مختلف کشور در بهار ۱۴۰۱ منتشر شده زنگ خطری برای اقتصاد استان مازندران است که بیش از گذشته ضرورت همکاری استانداری مازندران و ادارات صمت، کشاورزی، بازرگانی و گردشگری را گوشزد می‌کند. بدون نقشه ی راهی دقیق و غیرشعاری ترمیم این شکاف‌ها نه‌تنها غیرممکن خواهد بود، بلکه باید منتظر بدل شدن آنها به حفره‌هایی عمیق باشیم.
حسینی پور استاندار مازندران
چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۱
کسب رتبه‌ی دوم کشور در رضایتمندی فعالان اقصادی توسط مازندران؛
مردی که بالاخره فرش قرمز را پهن کرد/ آیا حسینی‌پور می‌تواند رکورد رشد سرمایه‌گذاری مازندران را بشکند؟
حالا مازندران با قرار گرفتن در رتبه‌ی دوم این شاخص نشان داده است که "محمود حسینی‌پور" استاندار مازندران موفق شده با ایجاد هماهنگی میان دستگاه‌های اجرایی، نظارت مستمر و میدانی، استفاده از فرصت جذب سرمایه‌های بزرگ و تلاش برای تقویت بخش خصوصی در شرایط تحریمی، دل سرمایه‌گذاران داخلی را به دست آورد و برخلاف شعارهای دهه‌های قبل که «ما برای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن می‌کنیم»، او در عمل این کار را کرده است.
عباسی+ سایت عبارت
پنج شنبه ۴ فروردین ۱۴۰۱
یادداشت سردبیر
منو استاد عباسی، آبفای مازندران، همین الان یهویی!
اینبار بهتر دیدم از آقای عباسی درخواست کنم مشکل آب در مازندران را حل بفرمایند. بالاخره کسی که در همه‌چیز دکترین دارد و نصف ساکنان زمین را حرام‌زاده می‌داند، حتما در آستین جادویی‌اش چوب شعبده‌بازی دارد و می‌تواند با وارد آوردن ضرباتی به ساختمان آبفای مازندران، مشکل قطعی و کمبود و کاهش کیفیت آب در این استان را حل کند.
رئیسی+عبارت
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰
حضور رئیس جمهور در پانزدهمین نشست سران سازمان همکاری اقتصادی (اکو)؛
ما کجا و صادرات ۳ میلیارد دلاری کجا؟ / مازندران را دریابید
سفر رئیس جمهور برای شرکت در نشست سران سازمان همکاری اقتصادی می تواند نقطه عطفی برای رونق هرچه بیشتر تجارت ایران و به ویژه مازندران با کشورهای عضو اکو باشد. موضوعی که بی شک باید در برنامه های رئیس جمهور برای این سفر نیز جایی برای آن در نظر داشت.
حسینی پور+عبارت
سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰
استاندار: جوانان و نخبگان بسیجی در مدیریت مازندران بکارگیری می شوند
استاندار مازندران گفت:با نگاه و تفکر بسیجی می توان بر مشکلات اقتصادی و موانع پیش روی زندگی مردم فائق آمد و با همسو با این رویکرد ،جوانان و نخبگان بسیجی در مدیریت استان بکارگیری می شوند . ‎
قدرت خرید مردم + عبارت
یکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰
وضعمان از آبان ۹۸ چقدر بدتر شده است؛
یارانه امشب مازندرانی ها ۳۵ هزار تومان ارزش دارد
مثلا زوجی جوان که تازه چند سالی است زندگی مشترک خود را آغاز کرده‌اند و یارانه‌ی ۱۰۳ هزار تومانی دریافت می‌کنند، درواقع معادل ۶۰هزار تومان در آبانماه ۹۸ قدرت خرید دارند. آبان ۹۸ از این جهت برای مقایسه انتخاب شده که حکم گسلی بزرگ در اقتصاد ایران را دارد و بسیاری از خانوارهای ایرانی بعد از گران شدن بنزین، یک شبه فقیر شدند.
بیت کوین+عبارت
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
گزارش اختصاصی عبارت از بیت کوین و تاثیر آن بر اقتصاد مازندران؛
تجارتی که به اندازه یک نیروگاه برق می خورد/آیا قاچاق بیت کوین در مازندران رو به افزایش است؟
کشف ۴ هزار و ۹۶۷ دستگاه تولید ارز دیجیتال"بیت کوین" قاچاق به ارزش ۵۰۰ میلیاردی در مازندران ، آنهم در شهرستانی کوچک همچون سوادکوه شمالی بار دیگر نام این استان را در صدر اخبار حوادث دنیای دیجیتال قرار داد.
کارخانه+صنعت+عبارت
چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۰
سنگ اندازی پدرخوانده ها پیش پای اقتصاد مازندران!
مازندران به رغم آنکه ظرفیت های مختلفی در حوزه های معدنی، شیلات، گردشگری و کشاورزی دارد همچنان برای بهره گیری از آن با هفت خان های متعددی روبرو است.
دژپسند+عبارت
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
سوغات سفر ۳ روزه وزیر مازندرانی به استان زادگاهش / از آغازاحداث کارخانه خوراک دام و طیور تا مقدمه سازی برای ورود برنج مازندران به بورس کالا
سفر سه روزه غیررسمی وزیر امور اقتصادی و دارایی به مازندران که از پنجشنبه هفته گذشته آغاز شد و تا شنبه هفته جاری ادامه یافت، علاوه بر بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی این استان، دستاوردهای رسمی مثبتی نیز در حوزه اقتصادی به همراه داشت.
اینفوگرافیک بدهی بانکی مازندران+ عبارت
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹
گزارش ویژه عبارت از میزان باورنکردنی بدهکاری به بانک‌های مازندران؛
بدهی یک نفر؛ ۴ برابر همه زندانیان مالی استان/ نقدینگی مازندران از مرز ۴۰۰هزارمیلیارد گذشت/ ابربدهکاران بانکی استان کیستند؟
بر اساس آمارهای رسمی سهم بودجه مازندران از کل بودجه کشور در سال ۹۷ بیش از ۵۶۰ میلیارد و در سال ۹۸ بیش از ۶۶۶ میلیارد تومان بوده است در حالیکه بدهی بانکی در مازندران، در آن سال ۳۲ هزار میلیارد ثبت شده که به خوبی نشان دهنده رقم بالای این بدهی است.
پایانه صادراتی برنج + عبارت
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
۴ پایانه صادراتی در مازندران در دست ساخت است؛
پایان انتظار صادرکنندگان مازندران با پایانه های صادراتی
در شرایط فعلی که صادرات نفت ایران، به سبب اعمال تحریم‌های اقتصادی آمریکا و متحدان آن کاهش یافته و به تبع آن درآمدهای ارزی تقلیل پیدا کرده، ضرورت تدوین استراتژی بلندمدت صادرات غیرنفتی کشور بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود و مصلحت کشور ایجاب می‌کند که تدوین این استراتژی با در نظر گرفتن شرایط خاص اقتصادی کشور در دوران تحریم در دستور کار سازمان‌های ذی‌ربط قرار گیرد.
اقتصاد و دارایی مازندران+عبارت
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
نقدی بر عملکرد ضعیف روابط عمومی اقتصاد و دارائی استان مازندران؛
خواب زمستانی در تابستان داغ اقتصادی
در جامعه امروزی روابط عمومی مبتنی بر فن آوری اطلاعات و ارتباطات نیاز ضروری هر سازمانی می باشد. زیرا با توسعه دولت الکترونیک، نیاز به اطلاع رسانی سریع دقیق و کم هزینه ضروری می باشد. به لحاظ تئوریک رابطه دولت الکترونیک و روابط عمومی الکترونیک رابطه تکوینی است نه تاسیسی. به این معنی که دولت الکترونیک برای توسعه و استقرار خود نیازمند روابط عمومی الکترونیک است.
علم اقتصاد+عبارت
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
قیمت کالاها در مازندران کمتر از سایر نقاط کشور بالا رفت اما؛
سیصد تازیانه بر آب / فنر قیمت ها بالاخره در خواهد رفت / برای دوران پسا بازرسی فکری کرده اید؟
درست ۴۷ روز از آغاز سهمیه بندی و افزایش نرخ بنزین توسط دولت می گذرد. اقدامی که در ابتدا با موجی از نظرات متفاوت روبرو بود و کار را برای دولت نیمه جان روحانی از قبل سخت تر کرد. عده ای بر این عقیده بودند که با افزایش قیمت بنزین، نرخ تمامی کالاها و خدمات رشد افسارگسیخته ای را آغاز خواهند کرد و عده ای هم امیدوار بودند که تقسیم عادلانه ی یارانه ی بنزین به مردم موجب بهبود وضع معیشت قشر آسیب پذیر تر جامعه شود.
سامارای+عبارت
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
دیپلماسی اقتصادی همچنان ادامه دارد / مازندران و سامارای در آینده تجاری ایران وروسیه حرف خواهند داشت
ایب رییس اتاق بازرگانی استان سامارای روسیه با اشاره به اینکه ۲ استان مازندران و سامارا در صنعت و کشاورزی بسیار قوی هستند، افزود: تجارت این۲ استان نقش تعیین کننده در روابط اقتصادی روسیه و ایران ایفا خواهد کرد.
روحانی+عبارت
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸
لطفا رئیس‌جمهور پیش از سفر به باکو بخواند؛
التماس دعا مستر پرزیدنت / اگر جای آقای آشنا تنگ نمی‌شود، اهل اقتصاد را هم ببرید
بی‌شک یکی از بزرگترین ضعف های دولت دوم روحانی عدم برخورداری وزارت خارجه از تیمی قدرتمند در حوزه اقتصاد است. تیمی که برنامه‌ای جدی برای ۵ قاره داشته باشد، ظرفیت‌های اقتصادی تحریمی را استخراج کند و خط اتصالی باشد میان وزارتخانه های اقتصادی دولت و وزارت خارجه.