امروز : دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۶:۰۲ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������ ��������������
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰
چرا حسن روحانی از سپهر سیاست ایران محو شد؛
از استنفورد تا امام صادق
روحانی با چنان سرعتی از اذهان عمومی پاک شد که انگار نه انگار همین چهار سال پیش با ۲۳میلیون رأی به پاستور رفت. این فراموشکاری جمعی باردیگر نشان داد که حسن روحانی در زیر چتر هاشمی رفسنجانی معنا پیدا می‌کرد و در فقدان وی، نمی‌تواند جایی در حاکمیت باز کند یا تاثیری بر افکارعمومی داشته‌ باشد.
قالیباف+عبارت
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹
رئیس مجلس شورای اسلامی در یادواره شهدای بابلسر حضور پیدا کرد؛
قالیباف: توجه به مدیریت جوانان در اولویت تصمیم گیری های مجلس است / کسانی در سیستم تصمیم گیری و اجرایی هستند که اصلا خدا باوری ندارند! / مجلس برای گره‌گشایی کار مردم کنار دولت است هرچند که اختیارات اجرایی نداریم
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که نمایندگان برای کمک به دولت از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد ، گفت : مجلس برای گره‌گشایی از کار مردم در کنار دولت است.
آگهی+عبارت
پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
رونق بازار شیشه دست دوم خیارشور و مربا!
بازار شیشه‌ دست دوم خیارشور و مربا داغ شد! تولیدکنندگان می‌گویند با کاهش قدرت خرید مردم، این روزها زباله کمتری تولید می‌شود و شیشه خیارشور و مربا نایاب شده است و حالا همین موضوع باعث رواج آگهی فروش شیشه دست دوم خیارشور شده است.
کرونا+عبارت
یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
پاییز هم آغاز شد و کرونا همچنان در ایران و جهان جولان می دهد؛
زخـم کـرونا بر صـورت روح
این معضل اجتماعی علاوه بر اثرات مستقیم در بروز مشکلات و اختلالات روانی، به صورت غیرمستقیم نیز با عواملی چون بهم ریختگی مشکلات اقتصادی و بیکاری، قرنطینگی و افزایش دعواهای زناشویی و خانوادگی، افزایش اعتیاد به قلیان و سیگار در جوانان و نوجوانان، سوگ ناشی از دست دادن عزیزان و کاهش ارتباطات و حمایت‌های اجتماعی، در نهایت باعث کاهش سطح سلامت روان و بروز افسردگی و ناامیدی در جامعه شده است.
مصطفی سعیدی+عبارت
چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
مدیرعامل جدید صنایع چوب و کاغذ مازندران معرفی شد
مصطفی سعیدی در مراسمی عصر امروز سه شنبه به عنوان مدیر عامل جدید صنایع چوب و کاغذ مازندران معرفی شد.
منوچهر جمالی+عبارت
چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸
نحوه برخورد سیستم بانکی با واحدهای تولیدی بسیاری را بیکار کرده است
نماینده مردم رودبار در مجلس با بیان اینکه نام‌گذاری سال به نام رونق تولید ملی به این معناست که ما در این حوزه مشکل داریم، گفت: سیستم بانکی در برخورد با واحدهای تولیدی به گونه‌ای عمل کرده که بسیاری از این واحدها از کار بیکار شده‌اند.
تحریم
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷
«تقصیرِ تحریم است؟»| "بودجه"‎ای که مردم را فقیرتر می‌کند
این روزها مردم و کشور گرفتار مشکلات عدیده اقتصادی هستند که عوامل متعدد داخلی دارد، از جمله اشکالات اساسی در ساختار بودجه دولت که می‌تواند منشأ تورم مضاعف سال ۱۳۹۸ باشد و این عیب ساختاری هیچ ربطی هم به تحریم ندارد.
احمد حسین زادگان
چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷
بررسی مشکلات۵۰۰ نفر از مردم غرب مازندران با استاندار درنوشهر
استاندار مازندران روز سه شنبه در جریان ملاقات عمومی با بیش از ۵۰۰ از مردم شهرستانهای نوشهر، چالوس و کلادرشت در فرمانداری نوشهر دستور رسیدگی به مشکلات آنان را صادر کرد.
دست فروشی+عبارت
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷
گزارش یک پیاده روی نوروزی
بیچاره دستفروش ها، بیچاره آخوندی و قالیباف
وقتی قدم می‌زدم و در بساط دستفروشان دقیق می‌شدم نکته‌ای تاریک در میان انبوه چراغ ها به چشم می‌آمد...
جنتی
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶
جنتی: وضعیت معیشتی مردم بسیار بد است؛ ناراحتم وقتی غذا می‌خورم
باید صدای مردم را شنید و با مردم هم‌صدا شد و خود را از مردم جدا نکرد. وضعیت معیشتی مردم بسیار بد است. من وارد این مسائل نمی‌شوم؛ زیرا کاری هم از دستم برنمی‌آید، ولی فقط غصه می‌خورم. ناراحتم وقتی غذا می‌خورم که چرا ما دستمان به دهانمان می‌رسد، ولی برخی دستشان به دهانشان نمی‌رسد