امروز : پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت : ۲:۳۲ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������ ��������������
اختلاف طبقاتی+عبارت
یکشنبه ۲۳ آیان ۱۴۰۰
واریز مستمری برای یک میلیون ایرانیِ پولدار!
روزنامه فرهیختگان در گزارشی با عنوان «امداد به یک میلیون پولدار!» اعلام کرد: ۳۷۷ هزار خانوار پردرآمد از دهک‌های ۸ تا ۱۰ مستمری‌بگیر کمیته امداد و بهزیستی هستند.
فرزاد گوهردهی+عبارت
شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با مدیرکل بهزیستی استان مازندران؛
از بهبود شرایط توان خواهان تا آخرین وضعیت زنان سرپرست خانوار و کودکان کار در مازندران
دکتر گوهردهی تامین تجهیزات توانبخشی را یکی از چالش‌های مهم بهزیستی عنوان کرد و گفت: متاسفانه امروز قیمت خرید دستگاه‌ها و هزینه نگهداری از آن‌ها به شکل عجیبی بالا رفته و افراد تحت پوشش ما در این زمینه نیز از ۲۱۲۵ نفر به ۴۴۵۰ نفر در سال آخر دولت رسیده است. این رشد دوبرابری افراد تحت پوشش درحالی است که اعتبار اختصاص یافته به این بخش حدودا ۵ برابر بیشتر از سال ۹۲ شده است.
فرزاد گوهردهی+عبارت
یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با فرزاد گوهردهی مدیرکل بهزیستی مازندران؛
از تلخ و شیرین کرونا تا خاطرات خانه‌باغ پدربزرگ در نوروز
در مازندران سال‌هاست نام "بهزیستی" با نام محرومان و آسیب‌دیدگان جامعه گره خورده و این سازمان توانسته در سال‌های عمرش امید بسیاری از ناامیدان این استان باشد. از ایجاد اشتغال و تامین مسکن تا انواع حمایت‌های مادی و معنوی دیگر، یادگاری های بهزیستی مازندران برای مردم این سرزمین است که سبب خواهد شد تا همیشه نام نیک از این سازمان در ذهن مازندرانی‌ها نقش ببندد.
نوزاد + کودک + عبارت
سه شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۹
بررسی افزایش تقاضای فرزندخواندگی در مازندران؛
نگاهی دقیق تر به یک «تابو» در مازندران / ایرانی ها در مسیر رکورد شکنی
نکته جالب اما بیشتر شدن این استقبال در روزهایی است که کرونا دغدغه اصلی زندگی بسیاری از افراد شده. تا جایی که از ابتدای سال ۹۹ تا این لحظه، ۷۵۰ کودک بی سرپرست در سراسر کشور به فرزندخواندگی پذیرفته شدند. کودکان تنهایی که زخم خورده آسیب های اجتماعی هستند و در مراکز بهزیستی نگهداری می شوند.
مهد کودک+عبارت
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹
احتمال افزایش ۳۰ درصدی شهریه مهدهای کودک
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به پیشنهاد بهزیستی به سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان برای افزایش ۳۰ درصدی شهریه مهدهای کودک در سال جاری گفت: شهریه جدید مهدهای کودک از ابتدای شهریور از خانواده‌ها دریافت خواهد شد.
مهد کودک+عبارت
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹
شرایط جدید فعالیت مهدهای کودک در ایام کرونا
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از تهیه پیش نویس پروتکل حضور کودکان در مهدهای کودک با ظرفیت حداکثر ۵۰ درصدی و اولویت والدین شاغل از ۲۴ خرداد خبر داد.
 سعید بابایی+عبارت
دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
بهزیستی: مهدهای کودک به قید فوریت بازگشایی شوند
مدیرکل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور گفت: با توجه به فعالیت مراکز غیرمجاز بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای نگهداری کودکان مادران شاغل، لازم است یا دورکاری مادران شاغل تمدید شده یا اینکه مهدها به قید فوریت بازگشایی شوند.
نوزاد  + عبارت
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
پرداخت مستمری ماهانه به خانوارهای دارای ۳ قلو به بالا
با حمایت‌های دولت و در راستای سیاست‌های ابلاغی جمعیتی تمام خانواده‌های دارای سه قلو و بیشتر از این به بعد قرار است ماهانه مستمری و کمک هزینه معیشت دریافت کنند.
بهزیستی + عبارت
شنبه ۱۱ آیان ۱۳۹۸
دیدار اعضا هیات مدیره موسسه خیریه صفاییه ساری با سرپرست بهزیستی مازندران
صبح امروز دکتر حسین اسلامی محقق و تارخ شناس ساروی و دیگر اعضای هیات مدیره موسسه خیریه صفاییه با حضور در اداره کل بهزیستی استان مازندران با دکتر باقری دیدار وگفتگو کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران در این جلسه که به بیان نقطه نظرات و دیدگاه ها پرداخته شد، دکتر باقری خیرین و موسسات خیریه را همراهان توانمند بهزیستی در پیشبرد اهدافش دانست.
بهزیستی  + عبارت
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸
سرپرست بهزیستی مازندران:
کارکنان اورژانس اجتماعی سفیران بهزیستی در شناساندن خدمات سازمان به مردم هستند
با حضور سرپرست بهزیستی مازندران نشست هم اندیشی معاون امور اجتماعی با کارشناسان پایگاه اجتماعی بهزیستی مازندران در حاشیه بازدید دکتر باقری از اورژانس اجتماعی برگزار شد.
بهزیستی  + عبارت
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸
در راستای ارائه خدمات به اقشار آسیب دیده روستا صورت گرفت؛
تجلیل استاندار مازندران از کارشناسان اداره کل بهزیستی استان
به مناسبت روز جهانی روستا احمد حسین زادگان استاندار مازندران در راستای ارائه خدمات بهزیستی مازندران به اقشار آسیب دیده روستا، از کارشناسان این اداره کل تقدیر کرد.
تیم والیبال بانوان بهزیستی مازندران قهرمان شد + عبارت
جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸
تیم والیبال بانوان بهزیستی مازندران قهرمان شد
تیم والیبال بانوان اداره کل بهزیستی مازندران در مسابقات کشوری این سری از مسابقات به مقام قهرمانی دست یافت. شانزدهمین دوره مسابقات والیبال کشوری کارکنان بهزیستی (بانوان) سراسر کشور به میزبانی بابلسر برگزار شد و تیم های تهران و کرمان به ترتیب به مقام های دوم و سوم دست یافتند
جمال باقری  + عبارت
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸
پیام تبریک سرپرست بهزیستی مازندران به مناسبت هفته ملی و روز جهانی کودک
بسیار خوشحالم که در میان روزهای زیبا و قشنگ سال، یک روز به نام روز جهانی کودک نام‌گذاری شده است تا در این روز بیشتر از هر روز دیگر به شما بیندیشیم و خدا را به نعمت وجودتان سپاس گوییم
بهزیستی دکتر باقری  + عبارت
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸
بازدید سرپرست بهزیستی مازندران از مراکز روزانه نگهداری سالمندان مهر پویا و خردورزان شهرستان قائمشهر
به مناسبت هفته گرامیداشت سالمندان، دکتر باقری سرپرست اداره کل بهزیستی مازندران با حضور در مراکز روزانه مهر پویا و خردورزان شهرستان قائمشهر با سالمندان دیدار و گفتگو کرد.
دکتر باقری سرپرست بهزیستی + عبارت
دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸
کاهش هزینه های درمانی مددجویان + توضیحات
سرپرست بهزیستی مازندران با اشاره به آسیب پذیری جامعه هدف بهزیستی با بیان اینکه کمیته امداد و بهزیستی بعنوان دو دستگاه حمایتی در جهت ارتقا سطح زندگی نیازمندان جامعه در تلاش هستند، تصریح کرد: جامعه هدف بهزیستی علاوه بر فشارهای اقتصادی، عموما دچار مشکلات جسمی و حرکتی نیز هستند که این امر مشارکت و تعامل بیشتر نهادها و دستگاه های دولتی را می طلبد. دکتر جمال باقری سرپرست بهزیستی مازندران با سید رضا هادیان مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان دیدار کرد.