امروز : دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۶:۲۲ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������ ����������
کامران اصغری کار مازندران
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۰
بالاخره صدایی از مدیرکل کار مازندارن هم درآمد
بعد از مدت ها کامران اصغری مدیرکل کار مازندران آفتابی شد و آمارهایی را ارایه کرد. وی یکی از بدترین مدیران استانی در حوزه اطلاع رسانی است و اساسا حرف چندانی برای گفتن ندارد. در زمانه ای که حضور مدیرانی نظیر وی بیش از گذشته حایز اهمیت است، مدت هاست کسی خبری از اصغری و نهاد مطبوعش نشنیده.
کامران اصغری+عبارت
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰
ماجرای تعاونی های کاغذی در مازندران / اعطای ۱۵۶۰ میلیارد تسهیلات
اصغری، مدیرکل تعاون مازندران، احیای تعاونی‌های راکد را در استان ضروری دانست و گفت: برخی از تعاونی‌ها در استان فقط ثبت کاغذی شدند و وجود خارجی ندارند.اصغری، مدیرکل تعاون مازندران، احیای تعاونی‌های راکد را در استان ضروری دانست و گفت: برخی از تعاونی‌ها در استان فقط ثبت کاغذی شدند و وجود خارجی ندارند.
جشنواره کارآفرینان+عبارت
یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰
شناسایی کارآفرینان برتر در مازندران
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر در سطح ملی و استانی از اول تیرماه شروع و تا دهم مردادماه ادامه دارد.
پول+عبارت
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
افزایش ۷ تا ۱۱ برابری مستمری خانوارهای نیازمند مازندران
اصغری، مدیرکل تعاون مازندران با اشاره به افزایش مستمری خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی در این استان گفت: مستمری این خانوارها در سال جاری بین هفت تا ۱۱ برابر شده است.
حسین زادگان+عبارت
شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰
هشت کارآفرین برتر مازندران معرفی شدند / از صنعت تکامل غذا تا ماشین سازی شمال
سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر مازندران امروز شنبه با معرفی هشت کارآفرینی که بیشترین امتیازات را از داوران این جشنواره کسب کردند ، طی آیینی با حضور استاندار معرفی و تجلیل شدند.
کامران اصغری+عبارت
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
افزایش بی سابقه دستمزد کارگران در مازندران
رئیس کانون هماهگی شوراهای اسلامی کار مازندران افزایش ۳۹ درصدی حقوق کارگران را بی سابقه دانست و گفت: این کار سبب افزایش انگیزه کارگران شده است.
اسکناس+عبارت+پول
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
تا امروز چند میلیارد تومان تسهیلات کرونایی در مازندران پرداخت شد؟
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت که تاکنون ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در استان پرداخت شده است که از لحاظ پرداخت در رتبه نخست کشور قرار دارد.
کامران اصغری+عبارت
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
متقاضیان بیمه بیکاری در مازندران منتظر بمانند؛
مدیر مورد نظر در دسترس نمی‌باشد، لطفاً دیگر تماس نگیرید
اکنون وقت ارتباط مداوم با رسانه‌ها و اقناع افکارعمومی است. مدیران باید خودشان به دنبال اهالی خبر و تحلیل بدوند تا به مردم بگویند در این چند ساله چه کرده‌اند و ضمن شنیدن صدای آنها، رسانه‌ها را به مثابه خط تماس مستقیم با افکارعمومی بدانند.
کارگران+عبارت
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
تنش های کارگران و کارفرمایان در مازندران به پائین ترین میزان خود رسید / صلح در بحبوحه کرونا
اصغری عملکرد شورا‌های حل اختلاف را مثبت ارزیابی کرد و گفت: ۳۰ درصد پرونده‌ها با سازش کارگران و کارفرمایان حل و فصل شده است.
دانشجو+عبارت
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
یک آمار عجیب از ارتباط رشته تحصیلی مازندرانی ها با بازار کار
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به فعالیت حدود ۲۰۰ واحد دانشگاهی در این استان گفت: براساس بررسی‌های انجام شده حدود ۹۵ درصد دانش‌آموختگان این دانشگاه‌ها در رشته‌های غیرمرتبط و نامتناسب با ظرفیت‌های کسب و کار استان تحصیل می‌کنند.
مسکن+عبارت
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹
طرح مسکن کارگری در مازندران به کجا رسید؟
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: براساس انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک صورت گرفته با وزارت راه و شهرسازی، مقرر شد فرصت واریز آورده اولیه و تکمیل موجودی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تمدید شود.
کامران اصغری+عبارت
دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران تاکید کرد:
ضرورت ارتقای فرهنگ ایمنی در محیط کار
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به راهکارهای ایجاد ایمنی بر ارتقای فرهنگ ایمنی در محیط کار تاکید کرد.
فیلترشکن+عبارت
یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸
یازدهمین بسته ویژه خبری عبارت؛
شائبه مهندسی انتخابات در هیئت جودو مازندران / درخواست اهالی یک روستا از استاندار / طلاب ضعیف ترین قشر جامعه از نظر اقتصادی / فسخ یکطرفه قرارداد ۴ بازیکن نساجی؛ اولین بحران مالک جدید
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
تامین اجتماعی + عبارت
پنج شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۸
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دهمین جلسه شورای هماهنگی:
حمایت از تولید و اشتغال باید دغدغه همه مسئولان باشد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اعلام اینکه موضوع اشتغال، بیکاری و رونق تولید باید دغدغه همه مسئولان و مردم باشد، گفت: باید با اتحاد و همدلی حرکت رو به جلو در استان داشته باشیم.
کامران اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران + عبارت
یکشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۸
تمدید ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سامانه رفاهی
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: کارگران ساختمانی دارای وضعیت فعال در سیستم بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی، تا ۱۵ آبان ماه فرصت دارند در سامانه ثبت رفاهی نام کنند.